Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★ (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.484
Cevap
38
Favori
120.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fisbone

Arkadaşlar şebeke çekmeme problemi yaşıyorum var mı yaşayan ve çözüm bulan
    Aynısını yaşadım 3-4ay sonra ana kart bozuldu, tamirde yaptiramadim, çünkü ithalatçı garantiliydi, samsung turkiyede ücretlide olsa tamir etmedi, eminonunde ithalatci garantili telefonları tamir eden yerler var dediler, orayada gittim 10 dükkan gezdim hemde en meşhurlarını hepsi parca yok dedi uğraşmadı, yeni cihaz almak zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasson -- 28 Temmuz 2018; 22:58:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasson kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam

• Hala kullanan kaldıysa cihazda hangi ROM'ları kullanıyorsunuz?

Aliexpress'den pil almayı düşünüyorum. Eğer önceden alan varsa aldığı ürünün linkini paylaşabilir mi?
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Kullanmıyorum ama deji almıştım ben performansından memnundum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pek kullanan kalmamış gördüğüm kadarıyla... Sizin telefonunuza ne oldu?

En son Letgo'dan 500TL'ye satan vardı. Şuan bir babam birde ben de olmak üzere 2 telefon var çevremde. Deji almayı düşünüyorum fakat aksesuar,pil ve diğer ürünlerin fiyatlara bakınca pek hoşnut değilim açıkcası. Şöyle bir konu gördüm. Hiç deneyen oldu mu?
    Hocam hediye 5s gelmişti o yüzden sattım

• Ne diyeyim, iyi yapmışsınız. Ben de güncelleme gelmediğinden dolayı hataları olan ROM'larda gezinip duruyorum. Hala işimi gördüğümden ve şuanki piyasanın durumundan dolayı da değiştirmeyi düşünmüyorum.
    4.4.2de kullanıyordum ben hocam 4.4.2ye dönebilirsiniz

• Açıkcası düşünmüyorum. Şuan RR 5.8.5 Android 7.1.2 kurulu. Döneceksem 5.0.2'ye dönerim.
    Yeni telefon aldim ama alpha da hala duruyor. Ben de deji almistim performansi iyiydi ama o da erken zayifladi gibi geldi bana, suan uzerinde o var surekli sarja takiyordum telefonu.

Linkteki olayi denemedim ve rom olaylarina da hic girmedim.

Aslinda iyi telefondu, samsung a serisi yerine alphadan da yuruyebilirdi

• KnghtER kullanıcısına yanıt
    Evet, hala iyi bir telefon. PUBG Orta ayarlar da 60fps ile kasmadan oynayabiliyorum. Hep 1.1GB RAM boşta. Vs. vs. Asıl yazılım desteği vermeyerek telefonu bitirdiler. 6.0 gelse bile yeterdi. Şuanlık yanımda 10K'lık batarya taşıyorum.

Aynen guncelleme destegini cok cabuk kestiler. Ben de surekli powerbank ile dolasiyordum.

Neyse konu cok kopmasin, hala kullanan biri farkli bir pil yada rom deneyimi varsa yazarsa iyi olur.

• Ara ara küçük donmalar ve takılıp kalmalar ile ortaya çıkardığı sıkıntının bir hafta ardından, 2.5 yıldır keyifle kullandığım Alpha telefonum öldü. Açılışta samsung logosunun önüne geçemiyor. Ne yaptıysam olmuyor. Verilerin kaybı yanında severek kullandığım cihaz gitti o da can sıkıcı. Alpha halen pek çok orta seviye yeni nesil cihaza tercih edilebilecek bir cihaz. Hatta hB de sıfır var ithalatcı garantili acaba yine alsam mı diyorum.
    Özenli kullandığım iki adet orijinal batarya, (birer ay değişimli kullandım telefon ve donanımları konusunda çok titizim) orijinal s wiew kılıf siyah renkli, seffaf sert kılıf aksesuarları açığa çıktı. İhtiyacı olan alpha kullanıcısına satabilirim.
    Ayrıca kasa veya ekranı için ihtiyacı olan varsa onu da benden alabilir. Anakart malum artık işe yaramaz.
    Mesajla ulaşırsanız ilgilenirim. Alpha sı olanlar keyifle kullansın diliyorum.
  • shimoda kullanıcısına yanıt
    Downloand moda giriyormu ?

Aynı dediği gibi "Download Mode"'ye giriyorsa Stock ROM veya TWRP yüklenip Custom ROM yoluna gidilebilir.
  • Telefoncu da baktı hocam yapılacak birşey yok demek ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shimoda

Telefoncu da baktı hocam yapılacak birşey yok demek ki.
    Her "Telefoncu" yapabilecek diye bir şey yok. Neyse, Orjinal S View ne kadar?
    Açılış logosunda takılıp kalıyor. Download kodunda 10 saat kaldı ortada birşey yok. Sonrasındakileri de kendim denedim. Benim ve tamircinin sınırları bu kadar sanırım :)
    Ozelden yazın yakinsaniz gondereyim cihazı bir de siz bakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Malesef, kendi cihazım dışında her hangi bir yapacağım işlem için sorumluluk almadığımdan dolayı cihazınıza bakamam. Eğer işlemleri anlatırsam yapabileceğinizi düşünüyorsanız anlatayım. (Bir adet PC gerekli.)

Cihazı zaten gözden çıkardım ve başka telefon aldım hocam. Kaybedeceğim birşey yok süreci anlatırsan denemek isterim. Konu kirliliği olmasın dersen işlem basamaklarını özelden yazarsın ben kurtarmayı denerim. İlgin için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.