Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • galaxy s ile arasında çok büyük farklar varmı? dahili bellek harici
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

quote:

Orijinalden alıntı: -Ertugrul-

Arkadaşlar video çekme performansı Nokia 5800 ile kıyaslandığında hangisi daha önde olur? Fotoğraf çekiminde bunun önde olacağını biliyorum fakat videodan şüpheliyim.

video performansı kotu sırf bunun icin alıcaksanız baska tel.alın

Hayır bunun için almayacağım. Fotoğrafını iyi çekiyorsa benim için sorun yok zaten. :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=FiqfcksQmMA arkadaşlar bakın kutudan ikinci kapak çıkıyor. sizlerdede böylemiydi??
  • Bende kapak cikmadi kutudan.
  • Ayrıca fotograf cekiminin nokia n8 den iyi oldugunu soyliyebilirim.
  • @agaofcu: Bu telefonun Galaxy S ile karşılaştırmasını bir arkadaş farklı bir başlıkta yapmış, orayı inceleyebilirsin. Çok fark var; dahili hafıza, ram, kamera kalitesi, ekran kalitesi ve ebatları, ön kamera.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugcete

Ayrıca fotograf cekiminin nokia n8 den iyi oldugunu soyliyebilirim.

Bence uçmaya gerek yok. :) N8'in olağanüstü fotoğraf performansının yanında Galaxy Ace sönük kalacaktır bence. Ama daha denemedim o yüzden kesin birşey söyleyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

http://www.youtube.com/watch?v=FiqfcksQmMA arkadaşlar bakın kutudan ikinci kapak çıkıyor. sizlerdede böylemiydi??

Kutu içerikleri ülkelere göre farklılık gösteriyor. Ülkemizde renkler ayrı ayrı satıldığı için tek kapak koymuşlar.
  • quote:

Sakin olalım hiç abartmaya gerke yok :) Fotoğraf kalitesi N8 in yanına yaklaşamaz ancak şnu söyleyebilirim ki bir çok fotoğraf çektim ve dışarda gün ışığında GERÇEKTEN çok güzel fotoğraflar çekiyor. Fotoğraf kalitesi yabana atılacak gibi değil. O küçücük mercekten bu kadar güzel fotoğraflar alabilmek güzel gerçekten. Gülümseme modu kesinlikle sorunsuz çalışıyor ve işini çok iyi yapıyor
  • GALAXY ACE icin ücretsiz uygulamalar indirebilecegim site varmı..?orjinal sitesinde ücretsizler cok iyi degil..ornegin X-ray wiever cok gerek..?
  • Arkadaslar dun bende aldim acemi araniza katildim s-android market berbatti sonradan gercek marketi actim gercekten iosdaki cogu uygulama var iphoneyi aratmicak gibi yalniz iphonedeki sim kart rehberim acede karma karisik cikiyor tuhaf harflerr karakterler var kolayca bilgisyardan duzebleyebilecegim bir yazilim varmi acaba
  • Galaxy Ace'i GÜVENLİ ve uygun bir fiyata alabileceğim bir site önerirmisiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker322

Galaxy Ace'i GÜVENLİ ve uygun bir fiyata alabileceğim bir site önerirmisiniz arkadaşlar

ben hızlıal sitesinden aldım (gerçi arızalı çıktı değişime yolladım) sonucuna göre sana önereyim 1-2 güne :D
  • TEMA - Spb Shell 3d 1.0.1 - sorunsuz olarak kullanmaktayım. isteyen arkadaşlar deneyebilir. güzel ve görsel..

https://ssl.gstatic.com/android/market/com.spb.shell3d/ss-6-320-480-160-0-7ebe182481317e37d544e3363c726e8d9a1205d0

https://ssl.gstatic.com/android/market/com.spb.shell3d/ss-4-320-480-160-0-5afdb994e6699cd325a580d5abeba55350493ad8

http://www.youtube.com/watch?v=hVU84J1ShSQi
    inceleme videosu.

Kurulum:
    - alttaki linkten .apk dosyasını indirin
    - .apk dosyasını telefona atın
    - wifi ve 3g internet bağlantısını kesin
    - dosyayı çalıştırın ve kurun
    - Home tuşuna basın ve spb shell 3d yi seçin
    - 4-5 sn. bekledikten sonra açılacaktır.
    - diğer girişlerinizde birdaha 4-5 sn. beklemez.
    - diğer açılışlarda internet açıkken yine lisans satın alma uyarısı gelirse 2-3 kez daha kaldırıp baştan denenmeli.

cracked versiyonu
    indirme linki;
    http://filebulk.com/66yy8rtq6q1k/spb.shell3d-1.0.1cracked.apk.html

Dosya Boyutu: 9 Mb.
    Dosya Türü: .apk (direkt telefona atın kurun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kristaldeniz -- 10 Nisan 2011; 15:13:42 >

• paylaşım için cok saol @Kristaldeniz

sbp shell win mobile de cok kulanmıştım ama androide pek yakışmamıl gibi sayende denedim diyer bulduklarım çalışmamıştı..nedense pek beyenemedim..

Go Launcher kullanıyorum gayette memnunum...
  • arkadaslar yaa su sd karta uygulama tasıma işini nasıl yapıcaz bilen yokmu valla daral geldi rootmu yapcaz illa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbjk

arkadaslar yaa su sd karta uygulama tasıma işini nasıl yapıcaz bilen yokmu valla daral geldi rootmu yapcaz illa.

Önceki sayfalardaki Android SDK yöntemi ile yapmanızı tavsiye ederim. Root da gerektirmiyor.
  • BENDE ARTIK GALAXY ACE KULLANICISI OLDUM.YENİ ALDIM BEYAZ KAPAK BİRAZ KURCALAYAYIM GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE..BU ARADA ALIRKEN İMEİ NUMARASINI KONTROL ETTİRDİM SORUN YOK DUN YAZMISTIM BU KONUYU.MEDİAMARKT :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

paylaşım için cok saol @Kristaldeniz

sbp shell win mobile de cok kulanmıştım ama androide pek yakışmamıl gibi sayende denedim diyer bulduklarım çalışmamıştı..nedense pek beyenemedim..

Go Launcher kullanıyorum gayette memnunum...

bende oncesinde ADW Launcher EX kullanıyordum, çokta memnundum ama işte Bikaç gündür bunla takılıyorum. Kafama göre yani.. Sabit kalmıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Ertugrul-

quote:

Bence uçmaya gerek yok. :) N8'in olağanüstü fotoğraf performansının yanında Galaxy Ace sönük kalacaktır bence. Ama daha denemedim o yüzden kesin birşey söyleyemeyeceğim.

Bilmiyorum bende n8 de var. geceleri flaşla çekmeme rağmen biraz bulanık çekiyor. galaxy ace daha parlak çekiyor gibi geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.