Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

root olmadan SD ye taşınabilen uygulamaları nasıl SD ye taşırız ?

Android marketten App 2 SD programını yükle sd ye taşınabilecek uygulamarı otomatik olarak Sd ye yükler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

arkadaslar android markette ucretli uygulamaları nasıl gorebiliriz

eğer Root değilsen bu iş bildiğim kadarıyla olmuyor, yani ücretli uygulamaları göremiyoruz. Eğer Root isen Market Enabler programını kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lathander038

quote:

Orijinalden alıntı: positroN

quote:

İGO programını yükledim fakat ben kayseride bulunmama rağmen istanbulda gösteriyor sebebini biliyormusunuz acaba

gps'i ac ve sokaga cik. evin icinden uydu bulamazsin. oyle olsaydi canak antenleri catiya degil evin icine kurardik.

Evin içinde olmama rağmen Gps bağlantısının iyi olduğunu gösteriyordu ayrıca uyduya erişemiyor olsaydı bence balantı sorunu verirdi istanbulda herhangi bir yerde göstermezdi.

evin icinde google maps acarsan internet'e baglandigin santralden bulur yerini. yahu uydular uzayda degil mi cik iste disari evin icinde bilmemkac kat duvardan nasil gorecek telefon o uydulari niye muhalefet ediyorsunuz ki boyle seylere anlamiyorum.

• Arkadaşlar konulara eklemek istediğiniz resimleri S image kodu ile ekleyinki sayfa yapısı kaymasın, sonra mesajlarınız yönetim tarafından silinirse bahane bulmayın.

Galaxy Ace'i invisible shield ile kapladım, aşağıdaki resimlere tıklayarak orjinal boyutlarını görebilirsiniz. Birde not düşeyim, telefonun sadece arka ve ön kısmını kapladım, yan kısımları kaplamadım çünkü hoşuma gitmiyor. Bu arada resimler Samsung Champ 1.3mp ile çekildiğinden istediğiniz kadar net olmayabilir.

Ürünün satış linki ;http://www.hepsiburada.com/Liste/zagg-invisible-shield-samsung-galaxy-ace-s5830-gorunmez-cizilmez-kilif-omur-boyu-garanti-on-/ProductDetails.aspx?productId=telkilzaggsamace&categoryId=16102

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★  ★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★  ★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 9 Nisan 2011; 16:29:48 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

merhaba arkadaşlar nokia c6-01 mi bu telefonmu kaç haftadır araştırıyorum bu iki tel arasında kaldım yardım lütfen

Arkadaşım C6-01 Symbian Ace Android bildiğin üzere Symbian için olan uglumaların ve özelliklerin 10katını androidde bulabiliceğini düşünüyorum şu an için galaxy ace nin tek eksiğini gördüm oda dahili hafızanın düşük olması ama telefonu root edersen o da çözülebilecek bir sorun yok root etmeden kullanıcam diyorsan da dahili hafıza yeterli olacaktır çünkü uygulamaların bir çoğu Sd ye taşına biliyor ben telefonu 3haftadır kullanıyorum yaklaşık olarak 95-100 kadar uygulama yükledim ve bunların 65kadarı SD ye taşınabildi Root işlemi yapılmadan.

çok teşekkür ederim yararlı bilgiler vermişin

• Bende birşey sormak istiyorum. Samsung'un Bu Galaxy Ace modelinde de gelen aramalarda ses azdan yükselerek mi çalıyor yoksa direk yüksek mi?
  • 95 uygulama var ve error vermiyo yani nasıl başardın bunu root alark mı yoksa başka yolla mı app 2 sd pro yu yukledım 6 mb daha azaldı allh razı olsun :) bi uygulamalık yer açıldı.
    quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar nokia c6-01 mi bu telefonmu kaç haftadır araştırıyorum bu iki tel arasında kaldım yardım lütfen

Arkadaşım C6-01 Symbian Ace Android bildiğin üzere Symbian için olan uglumaların ve özelliklerin 10katını androidde bulabiliceğini düşünüyorum şu an için galaxy ace nin tek eksiğini gördüm oda dahili hafızanın düşük olması ama telefonu root edersen o da çözülebilecek bir sorun yok root etmeden kullanıcam diyorsan da dahili hafıza yeterli olacaktır çünkü uygulamaların bir çoğu Sd ye taşına biliyor ben telefonu 3haftadır kullanıyorum yaklaşık olarak 95-100 kadar uygulama yükledim ve bunların 65kadarı SD ye taşınabildi Root işlemi yapılmadan.

• telefonla ilgili tek soracağım şey şu arakadaşlar 2 gün önce alamaya gittim teknolojix te ve teknosada şu söylendi telefon toplatılıyor imei no ları yüzünden dendi.sizde böyle birsey oldumu sonucta 3 gunluk telefonu servise gondermek kötü ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Arkadaşlar konulara eklemek istediğiniz resimleri S image kodu ile ekleyinki sayfa yapısı kaymasın, sonra mesajlarınız yönetim tarafından silinirse bahane bulmayın.

Galaxy Ace'i invisible shield ile kapladım, aşağıdaki resimlere tıklayarak orjinal boyutlarını görebilirsiniz. Birde not düşeyim, telefonun sadece arka ve ön kısmını kapladım, yan kısımları kaplamadım çünkü hoşuma gitmiyor. Bu arada resimler Samsung Champ 1.3mp ile çekildiğinden istediğiniz kadar net olmayabilir.

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

nerden aldın

• quote:

Orijinalden alıntı: DjHeArT5516

telefonla ilgili tek soracağım şey şu arakadaşlar 2 gün önce alamaya gittim teknolojix te ve teknosada şu söylendi telefon toplatılıyor imei no ları yüzünden dendi.sizde böyle birsey oldumu sonucta 3 gunluk telefonu servise gondermek kötü ya..

teknosa daki olay dogru imei numaralarında sorun cıkmıs yeni parti gelicekmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

95 uygulama var ve error vermiyo yani nasıl başardın bunu root alark mı yoksa başka yolla mı app 2 sd pro yu yukledım 6 mb daha azaldı allh razı olsun :) bi uygulamalık yer açıldı.
    quote:

quote:

quote:

Valla henüz error da almadım her hangi bir lag lada karşılaşmadım. Yüklediğim uygulamalar sanırım çoğunlukla SD ye uyumlu o sayede kurdum =) Root etmedim henüz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İGO programını yükledim fakat ben kayseride bulunmama rağmen istanbulda gösteriyor sebebini biliyormusunuz acaba

gps'i ac ve sokaga cik. evin icinden uydu bulamazsin. oyle olsaydi canak antenleri catiya degil evin icine kurardik.

Evin içinde olmama rağmen Gps bağlantısının iyi olduğunu gösteriyordu ayrıca uyduya erişemiyor olsaydı bence balantı sorunu verirdi istanbulda herhangi bir yerde göstermezdi.

evin icinde google maps acarsan internet'e baglandigin santralden bulur yerini. yahu uydular uzayda degil mi cik iste disari evin icinde bilmemkac kat duvardan nasil gorecek telefon o uydulari niye muhalefet ediyorsunuz ki boyle seylere anlamiyorum.

Arkadaşım sanırım biraz yanlış anladın beni muhalafet olsun diye yazmıyorum tabiki doğru söylüyorsun fakat her hangi bir bağlanamama hatası almadığım için kafam karıştı ve sorma gereği buldum amacım senin canını sıkmak veya muhalefet olmak değildi eğer öyle anlaşıldyısa özür dilerim.

• telefonun beyaz kapaklı haline hastayım

kaplama yapıldıktan sonra pek belli olmuyor sanki
  • quote:

quote:

95 uygulama var ve error vermiyo yani nasıl başardın bunu root alark mı yoksa başka yolla mı app 2 sd pro yu yukledım 6 mb daha azaldı allh razı olsun :) bi uygulamalık yer açıldı.
    quote:

quote:

quote:

Valla henüz error da almadım her hangi bir lag lada karşılaşmadım. Yüklediğim uygulamalar sanırım çoğunlukla SD ye uyumlu o sayede kurdum =) Root etmedim henüz.

Hafıza sorunu çekmemene hayret ediyorum, sonuçta SD karta yüklenenen bazı uygulamalar bile gerekli DATA dosyalarını telefon hafızasında tutuyor. Bende şu anda 26 tane uygulama+oyun olarak yüklü ve nerdeyse telefonun hafızası dolacak. ROOT yapmadım, ancak SDK tools ile gerekli işlem yapmama rağmen yine telefon hafızası doluyor.

Ben ümit ediyorum ki ilerde bir güncelleme ile bu sorunu çözerler. Ancak hafıza dolsa da şikayetçi değilim, her türlü kullanabiliyorum.

• Orijinalden alıntı: exerion

Orijinalden alıntı: DjHeArT5516

telefonla ilgili tek soracağım şey şu arakadaşlar 2 gün önce alamaya gittim teknolojix te ve teknosada şu söylendi telefon toplatılıyor imei no ları yüzünden dendi.sizde böyle birsey oldumu sonucta 3 gunluk telefonu servise gondermek kötü ya..

teknosa daki olay dogru imei numaralarında sorun cıkmıs yeni parti gelicekmis
    [/quote
    ben dartyden aldım 4 gün önce. telefonları kontrol edip kayıtlımı değilmi diye öyle satıyorlarmış. eve geldim baktım tekrar kayıtlı gözüküyor. başka mağazalarada bakabilirsiniz.
  • exerion mesajımı editleyerek ürünün satış linkini ekledim.

Arkadaşlar koca koca resimlerin olduğu mesajları alıntı yaparak piramit misali sayfa yapısını bozacak şekiller yaratmayalım, nick belirterek kişilere hitap etmeniz yeterli. Tabi bu arada kimse kimsenin askerlik arkadaşı değil, hitaplarımıza dikkat edelim.

karakis aynen dediğiniz gibi arka kapağın kaplamalı olduğu belli olmuyor fakat insanın arsızlığından mıdır nedir, siyah arka kapağı merak ediyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 9 Nisan 2011; 16:34:19 >
  • quote:

quote:

marketi nasıl yüklücez sorun orda? applanete de gıcık oldum habire paket hatası veriyo.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Youtube uygulamasında arama haptığımda "Ağ ile ilgili bir sorun oluştu [400]" hatasını alıyorum. Normal arama yapabilen var mı?

android marketten tubemate uygulamasını indir

tum veriler silinecektir ona gore yap

1. telefonumuzdan *#06# yazarak ime numarasını alıp bir kenara not ediyoruz. (mutlaka doğru olmalı)

2. Arama tuşlarını açıyoruz ve sırasıyla *#272*XXXXXXXXXX# tuşlayın. (xxxxxx olan yere ime numaranızı yazın)

3. secim menüsünden ETC yi secip tamam diyorsun.

4. Telefonun kapanıp açılacaktır. market yüklemesi yapacaktır.

5. telefonun açılacak ve ilginizce olduğunu göreceksiniz panik yapmayın settings yazan yerden keyboard and language kısmını bulup Türkçeyi seçip telefonu Türkçe yapabilirsin

Bunu yaparak andorid marketi düzgünce çalıştırabilen arkadaş var mı? Bu işlemin garanti iptal olması gibi herhangi bir zararı olur mu? Ben telefonu Electroworldden aldım...

• teşekkür ederim tugcete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjHeArT5516 -- 9 Nisan 2011; 17:00:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hafıza sorunu çekmemene hayret ediyorum, sonuçta SD karta yüklenenen bazı uygulamalar bile gerekli DATA dosyalarını telefon hafızasında tutuyor. Bende şu anda 26 tane uygulama+oyun olarak yüklü ve nerdeyse telefonun hafızası dolacak. ROOT yapmadım, ancak SDK tools ile gerekli işlem yapmama rağmen yine telefon hafızası doluyor.

Ben ümit ediyorum ki ilerde bir güncelleme ile bu sorunu çözerler. Ancak hafıza dolsa da şikayetçi değilim, her türlü kullanabiliyorum.

Vallahi kardeşim şu anda Tamı tamına 79 uygulama yüklü telefonumda İGO yu yüklemek için bir kaçını sildim silmeden önce 85 civarı idi ve hala 20mb kadar dahili hafızada boşluk var 10mb nin altına inildiğinde hafıza dolu uyarısı alıyor gerçekten hayret etmenize şaşırdım ama durum bu.

• @gunaydinbahadir: Garanti bozulmaz, bu islem calisiyor, ilk sayfalara bak.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.