Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

mx video player ve uygun codec indir part açarken onu seçersin rahat rahat izlersın :)

uygun codec derken? markettekilerin hepsini ykledim ama bi fark olmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogztn -- 26 Ocak 2012; 14:52:29 >
  • en skıntılı konu pil benim icin
    normal bırakırsam 1 gün zor dayanıyor
    oyun net vs olunca 15-16 saati gormuyor
    herseyi denedim cogu romu
    ama sonuc alamadım
    arkadaslar hangi rom ile ne kadar bil süresi alıyorlar yazabilir mi?
  • arkadaslar kieten güncelleme yapcam ama tüm bilgiler gidiyo diye biliyordum ben bi arkadaş yaptı hiç bi veri kaybı olmadı.acaba bende de olmaz mı?? br sürü uygulama oyun vs var tekrar ugrasmak istemiyorum
  • Nihayetinde bugün ben de Galaxy Ace sahibi oldum. Hediye çekiyle 549 liraya geldi cihaz. Umarım verdiğimiz paraya değer..

Bu arada kullanışlı bir navigasyon programı arıyorum, ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...::: ÇARŞI :::...

quote:

Mrb arkadaşlar. Önce sayfaları okudum tam bi cvp bulamadım.
    Galaxy ace 5830 da wifi problemi yaşıyorum. Evimde kablosuz modem var ve onu görüyor tlfon fakat şifre girip bağlan dediğimde bi türlü bağlanmıyor. Daha doğrusu bağlandı deyip anında geri kopuyor. Tlfonun fabrika ayarlarına dönüp tekrar deneyin dedi samsung servisi ama o da işe yaramadı.
    Bu sorunu yaşayıp çözen yada nasıl çözüleceği hakkında bilgisi olan var mı?

Ne forummuş arkadaş herşeye cvp var bu soruya cvp verecek kişi yok :)

Evden uzaktaki baska wi fi aginada baglan. Ondada baglanip kopuyorsa. Servise ver cihazi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

Nihayetinde bugün ben de Galaxy Ace sahibi oldum. Hediye çekiyle 549 liraya geldi cihaz. Umarım verdiğimiz paraya değer..

Bu arada kullanışlı bir navigasyon programı arıyorum, ne tavsiye edersiniz?

İGO
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_ina_N

quote:

quote:

Galaxy ace 5830 da wifi problemi yaşıyorum. Evimde kablosuz modem var ve onu görüyor tlfon fakat şifre girip bağlan dediğimde bi türlü bağlanmıyor. Daha doğrusu bağlandı deyip anında geri kopuyor. Tlfonun fabrika ayarlarına dönüp tekrar deneyin dedi samsung servisi ama o da işe yaramadı.

Evden uzaktaki baska wi fi aginada baglan. Ondada baglanip kopuyorsa. Servise ver cihazi

Teşekkür ederim S_ina_N
    Peki modem şifreleme yöntemini nasıl değiştirebilirim? Mesela wpa olacak şekilde?

• Arkadaslar ben vodafone'un faturali paketini aldim. Facebook ve twitter brdava paketi var. Ama bu akilli telefonla bu bedava bi ise yaramiyor. Cunku baska uygulamalara girince reklamlar falan internetten veri cekmis oluyo...
    Vodafone hic yardimci olmuyor.
    Sizin bildiginiz bi ayar varmi sadece bu iki siteye girecek?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S_ina_N

quote:

quote:

Teşekkür ederim S_ina_N
    Peki modem şifreleme yöntemini nasıl değiştirebilirim? Mesela wpa olacak şekilde?

Tt net in verdigi modemlerde adamlar kimse girmesin diye bircok modemine degismiyor. Hatta uzaktan bile ulasiyolar kendi koyduklari ayarlarla...
    Modemin kitapcigini eline alip.
    -ilk sayfalarini
    Ve
    -kablosuz ayarlar bolumunj okumalisin

• quote:

Cihazlarımızda şifreleme olarak en düşük WPA şifreleme tekniğini kullanmalıyız. WEP şifreleme kullandığımız durumda bağlanamayız. Buna ek olarak kablosuz yayın yapan cihazlarımızın kanal ayarını 11 yaparsak sorunsuz olarak internete baglanabiliriz.
  • Tamam ikinizede çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogztn

quote:

mx video player ve uygun codec indir part açarken onu seçersin rahat rahat izlersın :)

dostum bende mx video player kullanıyorum ve dediğin uygulamalardan izleyebiliyorum film hatta netten de bazı sitelerden skyfire ve flash ile izleyebiliyorum bende mx video player ve bu codec var...

https://market.android.com/details?id=com.mxtech.ffmpeg.v6_vfp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5teHRlY2guZmZtcGVnLnY2X3ZmcCJd

• quote:

Orijinalden alıntı: ramzeyu

quote:

Orijinalden alıntı: calypsoo

Arkadaşlar dün bir arkadaş 240*480 ekran çözünürlüğünün yetersiz olduğunu söyledi.. Görüntü kalitesi nasıl ? Acil cevap bekliyorum bende alacağım.

yeterli

Telefonu 2 haftadır kullanıyorum.. Çözünürlük yeterli fakat video oynatırken çok kaliteli değil ama idare eder.
  • Arkadaşlar görev yöneticisinde RAM yönetimi bulunuyor. topram 278 MB gösteriyor benim telefon 210 MB civarı kullanıyor.. Hafızayı sil diyorum 141 MB' a düşüyor.. Bu ne anlama geliyor çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertS.Y

Peki sd ye uygulama taşınabiliyor mu?
    galaxy ace ve galaxy tab 10.1 için!
    her uygulama değil de yani bazısı!

Bunu kullanıyorum ben
    https://market.android.com/details?id=com.beidl.chooseloc&hl=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: calypsoo

Arkadaşlar görev yöneticisinde RAM yönetimi bulunuyor. topram 278 MB gösteriyor benim telefon 210 MB civarı kullanıyor.. Hafızayı sil diyorum 141 MB' a düşüyor.. Bu ne anlama geliyor çözemedim.

Telefonun içindeki arkaplanda ve önplanda çalışan programların o an ki çektiği ram miktarı, çok program kurup aynı anda çalıştırırsan kasılmalar, resetler söz konusu olabilir. Bende de genelde 200 civarı Advanced Task Killer Programı ile RAM'i hafifletebilirsin.
  • Samsung Galaxy Ace Orjinal 2.3.3 Turkey Rom elinizde bulunsun.... rapid le share arasında boşluk var kaldırmayı unutmayın..

https://rapid share.com/#!download|132l35|2303009990|Galaxy_Ace_2.3.3_ROM_TURKCE.rar|131443|R~BAC9173A2ECFEBC734EEEE11B5D6B7D4|0|0
  • quote:

quote:

quote:

dostum bende mx video player kullanıyorum ve dediğin uygulamalardan izleyebiliyorum film hatta netten de bazı sitelerden skyfire ve flash ile izleyebiliyorum bende mx video player ve bu codec var...

https://market.android.com/details?id=com.mxtech.ffmpeg.v6_vfp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5teHRlY2guZmZtcGVnLnY2X3ZmcCJd

Aynı codeci kullanıyorum bende.
    Telefonun versiyonu ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı codeci kullanıyorum bende.
    Telefonun versiyonu ne?

dizi programını denemedim ama film programlarında sorun olmadı versiyon 2.3.3

• vatanda %25 indirim başladı bugün ve haftasonu geçerli.Ama stoklar çabuk bitiyor. 574TL GalaxyAce. Şuan stokta var.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_s5830_white-s5830-galaxy-ace-cep-telefonu-(beyaz)/productdetails.aspx?I_ID=52650
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.