Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar galaxy ace s5830 a bundan iki ay önce android 2.3.4 yükledim sorunsuz çalışıyor ancak telefon bazı günler hattı kesiyor epey bir süre gelmiyor sonra açıp kapatınca düzeliyor.birde normal beklerken işlem yapmazken yani ışığı yanıyor ekranın geri sönüyor.Sizden acil yardım bekliyorum birde açıklama yardımcı olursanız çok sevinirim.
    LÜTFEN ACİLLLLL
  • Yazılımda sorun var bence , sürüm yükseltmeyi deneyebilirsin .
  • flash desteği gelebileceği konuşuluyor.merak ettiğim bu yazılım güncellemesi ile sağlanabilir mi? orjinal room lar ile bu sorun çözülür mü? veya ek bir uygulama ile mi sağlanır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopee

flash desteği gelebileceği konuşuluyor.merak ettiğim bu yazılım güncellemesi ile sağlanabilir mi? orjinal room lar ile bu sorun çözülür mü? veya ek bir uygulama ile mi sağlanır?

flash destegi zaten geldi dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinakinci

bu topic'ten kendirf hocama bir adet batarya seti satılmıştır.

ürünler geldi.beklediğim gibi pil ve digerleri.
    son derece ilgili satıcı bu fiyata tavsiye ederim
    2.pil gerekiyor bu telefonda ne yaparsanız yapın..

Yorumlar icin tesekkurler umarim baska alisverislerde tekrar gorusuruz..
  • telefondan yasaklı sitelere girmek için dns nereden değiştiriyorduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

telefondan yasaklı sitelere girmek için dns nereden değiştiriyorduk

markette set dns programi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

LÜTFEN ACİLLLLL
    arkadaşlar galaxy ace s5830 a bundan iki ay önce android 2.3.4 yükledim sorunsuz çalışıyor ancak telefon bazı günler hattı kesiyor epey bir süre gelmiyor sonra açıp kapatınca düzeliyor.birde normal beklerken işlem yapmazken yani ışığı yanıyor ekranın geri sönüyor.Sizden acil yardım bekliyorum birde açıklama yardımcı olursanız çok sevinirim.
    LÜTFEN ACİLLLLL

daha 4 gün oldu teli alalı TİM den aldım hemde içinde 2.3.3 orj,nal yazılım yüklü aynı sorun bende de var kendiliğinden hat gidiyor kapatıp açınca düzeliyor. artı şarjdayken kendi kendine yanıp sönüyor ışığı. gardaş bende dadaşam bize ermenilikmi mi yapir ne zaaar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetti -- 29 Aralık 2011; 15:37:20 >
  • root etmeden flash destegi saglanıyor mu? ben orjinal rom kullanıyorum ve root etmedim.flash calısmıyor.flash geldi diyenler nasıl oluyor bu iş.root ve farklı rom yapmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopee

root etmeden flash destegi saglanıyor mu? ben orjinal rom kullanıyorum ve root etmedim.flash calısmıyor.flash geldi diyenler nasıl oluyor bu iş.root ve farklı rom yapmadan.

flash geldi derken, root yapıp flash içeriği gerekli yerden ındırıp telefona atıp kurucaksın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumluc4 -- 29 Aralık 2011; 17:30:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

samsung servisine vermedinmi

Servise vermiştim..
  • Arkadaşlar. Telefonun birincil özelliklerinden (arama mesaj atma müzik - radyo dinleme video izleme) şikayeti olan var mı ? Flash olmaması pek sorun değil wikipedia bi kaç forum sitesi ve mynet vs haber siteleri rahat görüntülenmesi benim için yeterli olucak. ( İlk android telefonum olucak telefon bu beklentilerimi karşılar değil mi ?

+Huawei x6 ya da honor beklesem mi? Yoksa Ace yeterli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrcsgives

Arkadaşlar. Telefonun birincil özelliklerinden (arama mesaj atma müzik - radyo dinleme video izleme) şikayeti olan var mı ? Flash olmaması pek sorun değil wikipedia bi kaç forum sitesi ve mynet vs haber siteleri rahat görüntülenmesi benim için yeterli olucak. ( İlk android telefonum olucak telefon bu beklentilerimi karşılar değil mi ?

kardeş telefonun şuanda hiçbir sorunu yok. sadece arada çok nadir birkaç kişi aramada ses problemi yaşadığını söylüyorlar o kadar. gerek fiyatı, gerek hoş görünümü, gerek özellikler olsun her yönden gayet güzeL yani. indirim anında kaçırma derim. telefonu aldıgın zaman anlıyacaksın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumluc4 -- 29 Aralık 2011; 22:10:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrcsgives

Arkadaşlar. Telefonun birincil özelliklerinden (arama mesaj atma müzik - radyo dinleme video izleme) şikayeti olan var mı ? Flash olmaması pek sorun değil wikipedia bi kaç forum sitesi ve mynet vs haber siteleri rahat görüntülenmesi benim için yeterli olucak. ( İlk android telefonum olucak telefon bu beklentilerimi karşılar değil mi ?

Ace her ihtiyacini karşilar dostum ,gonul rahatligiyla alabilirsin
  • arkadaşlarım şuanda forumdan 12 kişi batarya setlerimden aldılar.stoklar bitmek üzere.
    Hediyeli ve Kampanyalı Batarya Setleri için lütfen tıklayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetti

quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

LÜTFEN ACİLLLLL
    LÜTFEN ACİLLLLL

daha 4 gün oldu teli alalı TİM den aldım hemde içinde 2.3.3 orj,nal yazılım yüklü aynı sorun bende de var kendiliğinden hat gidiyor kapatıp açınca düzeliyor. artı şarjdayken kendi kendine yanıp sönüyor ışığı. gardaş bende dadaşam bize ermenilikmi mi yapir ne zaaar :)

GARDAŞ anlamadım ki yapıyor böyle telefonda kayıtlı sorun nasıl çözülür yardımcı olan olursa sevinirim lütfen arkadaşlar.

• ARKADAŞLARIM BANA ACİL GALAXY ACE'İN ORJİNAL TURKİYE ROM'U LAZIM NASIL BULABİLİRİM...
  • arkadaşlar Türkiye için kies de ace lerimize uygun enson sürüm nedir 2.3.3 mü
  • arkadaşlar merhaba bır sorunum var telefon rehberım ortadan kalktı

nasıl geri getirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

arkadaşlar merhaba bır sorunum var telefon rehberım ortadan kalktı

nasıl geri getirebilirim

kalktı derken nasıl menüde filan rehber gözükmüyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.