Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telfonu almayı planlıyorum kafımı karıştıran tek özellik flash desteginin olmaması acaba 2,3 günlemesinede falsh oluyormu ????
  • Vatan bilgisyarda Galaxy ace 574'ee düşmüş...Almak isteyenlere duyurulur arkadaşlar... bu fiyata alacak olanlar çokk şanslııı ben telefona 730 tl vermiştim m:((
  • arkadaşlar bende Galaxy S2 var. bir kız arkadaşımın abisi ona iran'dan Galaxy Ace getirmiş. Türkçe olmadığı için ben şimdi SAMFIRMWARE'den "S5830XWKPW ##" versiyonunu indiriyorum. Avrupa için en son yayınlanan 2.3.3 sürümü. Bunu odin ile direk atacağız değil mi? Galaxy S2'yi update etmekten farkı yoktur yok yani rezil olmayalım diye girip bi teyit edeyim dedim acil cevap lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekarus

arkadaşlar bu telfonu almayı planlıyorum kafımı karıştıran tek özellik flash desteginin olmaması acaba 2,3 günlemesinede falsh oluyormu ????

Dostum telefonu root ederek flash yükleyebilirsin bende yüklü şu an :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetti

çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak Slide ME uygulamasından birşeyler indirmeye çalışıyorum genelinde uygulama gereksinimlerinde Min OS diye birşey var o kırmızı çarpıyı gösteriyor. ben bunları indiremeyecek miyim? yada benim ace ye göre bi walpaper bulamayacakmıyım? Ne biçim bi iştir bu anlayamadım neyi indirmeye çalışıyosam telefonunuzla uyumlu değil diyor.

Dostum senin market kurulu değil mi sürüm 2.2 ise güncelle teli direk gelir yok diyorsan bir kod giriyordun imei no ile ordan etc seçiyorsun market geliyor bunu araştır google dan veya güncelleme yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

arkadaşlar bende Galaxy S2 var. bir kız arkadaşımın abisi ona iran'dan Galaxy Ace getirmiş. Türkçe olmadığı için ben şimdi SAMFIRMWARE'den "S5830XWKPW ##" versiyonunu indiriyorum. Avrupa için en son yayınlanan 2.3.3 sürümü. Bunu odin ile direk atacağız değil mi? Galaxy S2'yi update etmekten farkı yoktur yok yani rezil olmayalım diye girip bi teyit edeyim dedim acil cevap lütfen

Dostum baya var 2.3.3 2.3.4 vs araştır sorunsuz olanı yükle çünkü bazıları stabil değil ve evet odin ile oluyor gerekli yerlere koyup güncelle diyorsun biraz sitelerde gez türkçe destekli en iyi sürümü yükle bence anlatım vardır zaten :);)

• quote:

Orijinalden alıntı: ösge06

Vatan bilgisyarda Galaxy ace 574'ee düşmüş...Almak isteyenlere duyurulur arkadaşlar... bu fiyata alacak olanlar çokk şanslııı ben telefona 730 tl vermiştim m:((

Fiyat süpermiş bence de kacmaz çünkü bende 820 tl ye almıştım ne indirim vardı o günler ne birşey :(:( olsa da yararlanamazdim yaa neyse :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ösge06

Vatan bilgisyarda Galaxy ace 574'ee düşmüş...Almak isteyenlere duyurulur arkadaşlar... bu fiyata alacak olanlar çokk şanslııı ben telefona 730 tl vermiştim m:((

parasizligin gözu kor olsun
  • vatanda ace stoklarda yokmus
    Ama 840TLye galaxy W Var parasi olan kacirmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

vatanda ace stoklarda yokmus
    Ama 840TLye galaxy W Var parasi olan kacirmasin

ne zamana kadar ve magazada dimi internnette degil
  • galaxy ace kampanyalar ile gine stoklarda bitecek galiba geçen ortadan kaybolup geldiğinde 2.3.3 yüklü gelmişti şimdi de kaybolup gelirse ICS ve flash lı gelecek gibi :)
  • Arkadaşlar merhaba ;
    bugünde bir adet hediyeli Galaxy Ace batarya seti bu topicten " mkeles84 " adlı arkadaşımıza satılmıştır.
    http://forum.donanimhaber.com/m_55372587/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55492076 yeni ürünler gelmiştir.
  • Arkadaşlar işim gereği bazen telefonun uzun süre çekmediği yerlerde bulunuyorum.Tekrar telefonun çektiği yere tekrar geçtiğimde telefon bir türlü 3g internete giremiyor.3g nin olduğu bir yerdeyim ancak ne 3g işareti nede H yada E simgesi dahil ekrana gelmiyor.Mobil ağlardan paket veri kullanı açıp kapatıyorum internete girecek uygulamaları açıp kapatıyorum sonuç nafile.Telefonu kapatıp açmadan sorun çözülmüyor.Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu olduysa çözümü varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihodabasi

Arkadaşlar işim gereği bazen telefonun uzun süre çekmediği yerlerde bulunuyorum.Tekrar telefonun çektiği yere tekrar geçtiğimde telefon bir türlü 3g internete giremiyor.3g nin olduğu bir yerdeyim ancak ne 3g işareti nede H yada E simgesi dahil ekrana gelmiyor.Mobil ağlardan paket veri kullanı açıp kapatıyorum internete girecek uygulamaları açıp kapatıyorum sonuç nafile.Telefonu kapatıp açmadan sorun çözülmüyor.Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu olduysa çözümü varmı?

Ayarlar/Kablosuz Ve Aglar/Mobil Ağlari tikla ve asagida Sadece 2G aglarini kullan diye bisi yaziyor o seciliyse onu kaldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar
    samfirmware diye bir site buldum. Buradan güncellemeyi düşünüyorum ama bir sorun olması durumunda da eski versiyona geri dönmek istiyorum. Türkçe 2.2.1 i nereden bulabilirim? veya 2.2.1 in firmwaresi nedir? Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jayfast -- 29 Aralık 2011; 9:58:14 >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Benim Ace'mde bluetooth konusunda bir sıkıntım. Bilgisayarımdan telefona dosya gönderebiliyorum ama telefondan bilgisayara bluetooth üzerinden dosya gönderemiyorum. Sebebi ne olabilir. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malt -- 29 Aralık 2011; 10:04:15 >
  • Hangi odin versiyonunu kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jarmen7

quote:

Orijinalden alıntı: fatihodabasi

Arkadaşlar işim gereği bazen telefonun uzun süre çekmediği yerlerde bulunuyorum.Tekrar telefonun çektiği yere tekrar geçtiğimde telefon bir türlü 3g internete giremiyor.3g nin olduğu bir yerdeyim ancak ne 3g işareti nede H yada E simgesi dahil ekrana gelmiyor.Mobil ağlardan paket veri kullanı açıp kapatıyorum internete girecek uygulamaları açıp kapatıyorum sonuç nafile.Telefonu kapatıp açmadan sorun çözülmüyor.Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu olduysa çözümü varmı?

Ayarlar/Kablosuz Ve Aglar/Mobil Ağlari tikla ve asagida Sadece 2G aglarini kullan diye bisi yaziyor o seciliyse onu kaldir

arkadaşın dediği internet tamamen gidiyor 3g veya edge farketmiyor. şarj için sürekli 2g kullanıyorum ama benim de başıma geliyor. telefonu uçuş moduna sokup çıkararak da interneti geri getirebilirsin tamamen kapatmana gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinakinci

bu topic'ten kendirf hocama bir adet batarya seti satılmıştır.

ürünler geldi.beklediğim gibi pil ve digerleri.
    son derece ilgili satıcı bu fiyata tavsiye ederim
    2.pil gerekiyor bu telefonda ne yaparsanız yapın..
  • arkadaşlar merhaba dediğim gibi daha yeniyim bu telefonda. sim kartımı taktım fakat eski numaralarım gelmedi sebebi ne olabilir acaba yada bilmediğim bir işlemmi yapmam gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.