Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

@ By delete
    dostum telde sorun olmasına üzüldüm bence uğraş ve değiştir telefonunu çünkü ben şu ana kadar seste sorun yaşamadım onda bir sorun var maalesef :( umarım sorunsuz bir tel alırsın kardeşim

Dün Tüketici haklarına gittim görüştüm 4 arıza olması gerekiyormuş yine gidip servise vericeğim ve 1 küçük arıza daha bekliyeceğim ki yaparsa tüketici hakları beni bekliyor dua ediyorum inşallah çıkarda yenisini alırım bende hiç sorun çıkarmıyan bir galaxy ace varmı diye merak ediyordum demek senin ki hiç sorun çıkarmadı o zaman 4. arıza da bir tane daha ace alabilirim çünkü telefonun herşeyinden çok memnunum şu panel soyulmaları ve batarya problemide olmasa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

kasanın yanlarını değiştirin diye servise versem ücretsiz yaaprlarmı yapan varmı

Beeeen :) Ben yaptırdım ücretsiz ama benim kabuklar kendi kendine atıyordu düşürmeler sonucu olan panel rengi atmasına ne derler bir bilgim yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: By delete

quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

Kardeş birde şunu Dene.

Öncelikle android yüklü telefonunuzda ilk olarak Türkçe dil seçeneğini etkinleştirin (Settings > Language and Keyboard). Kişisel tercihim Samsung klavyesinden yana, Swype klavyesi biraz karmaşık ve kullanışsız geldi. daha sonra Mesajlaşma simgesine tıklayarak mesaj panelini açın ve Ayarlar‘a ulaşın. (Mesajlaşmaya girince menü tuşunun sol kısmındaki alana dokunun ve Ayarları seçin) Metin Mesajı (SMS) Ayarları başlığı altında yer alan Giriş Modu (Mesaj yazmak için SMS giriş modu) seçeneğine dokunarak “Çoklu dil” seçeneğini işaretleyin. Diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz..

ALINTIDIR.

Dostum dediklrini yaptım çok sağol arkadaşa mesaj attım ilk baş biraz değişik bir "ı" geliyor dedi sonra düzeldi dedi pek anlıyamadım akşam gidip bizzat kendim bakıcağım net cevabı yollarım akşam sana :) Yardımın için Teşekkürler en azından artık "ı" harflerim "g" olarak gitmiyor..

Rica ederim kardeşim inşallah düzelmiştir..

Düzeldi kardeş çok sağol akşam bizzat gidip tüm harfleri kontrol ettim hepsi doğru Allah Razı olsun :)

rica ederim

• quote:

quote:

kasa yan sotuymları garantiye giriyormu

Giriyor ben daha yeni verdim yan panel değişti ama yine aynı kalite bir ürünle geri geldi anlıyacağın telefonu pamuklarda saklamalı ki panel atmasın.. Ben birde telefonu bataryaya geceden takmıyorum fikrimce soyulmaları uzun süreli ısınmalara bağlıyorum çünkü daha önceki soyulmalarım bir düşürme sonucu felan olmadı, basbayağı sabah kalkıp telefonu elime aldığımda bir yerin daha soyulduğunu görüyordum..

3 gün süren batarya beklediğim gibi artık soyulmayan bir panelinde icatını bekliyorum.. Samsung bence telefon üretiminden elini ayağını çekmeli telefonu aldıktan sonra biz baştan yapılandırıyoruz bu nasıl iş anlamadım..

dökülme nokta kadar var belli olmuyor ama yan tarafta ekrana doğru öçok az çökme var onuda dökülme diye inandırabilrimiyim sence
    kaç günde verirler telefonu aldın sen

• quote:

quote:

quote:

kasa yan sotuymları garantiye giriyormu

Giriyor ben daha yeni verdim yan panel değişti ama yine aynı kalite bir ürünle geri geldi anlıyacağın telefonu pamuklarda saklamalı ki panel atmasın.. Ben birde telefonu bataryaya geceden takmıyorum fikrimce soyulmaları uzun süreli ısınmalara bağlıyorum çünkü daha önceki soyulmalarım bir düşürme sonucu felan olmadı, basbayağı sabah kalkıp telefonu elime aldığımda bir yerin daha soyulduğunu görüyordum..

3 gün süren batarya beklediğim gibi artık soyulmayan bir panelinde icatını bekliyorum.. Samsung bence telefon üretiminden elini ayağını çekmeli telefonu aldıktan sonra biz baştan yapılandırıyoruz bu nasıl iş anlamadım..

dökülme nokta kadar var belli olmuyor ama yan tarafta ekrana doğru öçok az çökme var onuda dökülme diye inandırabilrimiyim sence
    kaç günde verirler telefonu aldın sen

Çökme yi pek hayal edemedim ama bilemiyorum senden kaynaklanan birşeyse faturasını büyük ihtimal keserler. Ben ilk telefonu panel değişimi için verdiğimde 1 hafta içinde çağırdılar beni, geriye gittiğimde saçma sapan bir panel takmışlar rengi lacivert düşün telefonda ne kadar abes bir renk oldu.. Bende aldığım gibi geri verdim orjinal panel takılmasını istedim bu da benim telefonumdan 20 gün uzak kalmama sebep oldu delirdim tabi ama sonunda doğru panelle aldım telefonumu (20 gün uzamasının sebebi de ellerinde parça olmamasıydı)

• samsung servisine vermedinmi
  • Bende Glaxy Ace kullanıyorum alalı 4-5 ay oldu sanırım ama android sürümün hala güncellemedim. Güncellemeyi tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum ve kendimiz güncelleme yaparken eğer yalış birşeyler yaparsa sistem tamamen çökebilir felan dediler. Bu konuda bilgisi olan varmı? Dieğr bir problem de *123# gibi bir isteği gerçekleştirmiyor telefon (bu hizmeti almaya yetkili değilsiniz) diyor bu problemi nasıl çözebiliriz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedKidx

Bende Glaxy Ace kullanıyorum alalı 4-5 ay oldu sanırım ama android sürümün hala güncellemedim. Güncellemeyi tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum ve kendimiz güncelleme yaparken eğer yalış birşeyler yaparsa sistem tamamen çökebilir felan dediler. Bu konuda bilgisi olan varmı? Dieğr bir problem de *123# gibi bir isteği gerçekleştirmiyor telefon (bu hizmeti almaya yetkili değilsiniz) diyor bu problemi nasıl çözebiliriz??

Kardeşim kiesi pc ne kur...telefonu bağla yeter.. gerisini o halleder...
  • Şu anda Samsungun resmi sitesinden Kies'i indiriyorum inşallah halledebilirim. Yanlız bişey daha var ben telefonu bilgisayara bağlayamıyorum onun içinde ayrı bir porgram var sanırım :S
  • bu topic'ten kendirf hocama bir adet batarya seti satılmıştır.
  • oooo çok sağol valla hocam dediğin programı yükledim otomatik olarak beni uyardı zaten program yapmam gerekenleri söyledi ve 10dk içinde işlem tamam şu and ki sürümümüz 2,3,3 ;) teşekkürler
  • flaş desteği var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

flaş desteği var mi

var
  • Arkadaşlar merhaba; ben dün bu telefondan aldım fakat çeşitli söylentiler var yenilerinde 2.2 froya değilde üst versiyon android işlemci içince mevcut diyorlar. fakat ben bazı uygulamalar indirmek istiyorum telefonunuza uyumlu değil diyor. kısacası ben bunun android işlemcisinin versiyonunu görebilirmiyim bi yerinden
  • indirim var artık herkes ace li olacak
  • işlemci değil işletim sistemi ayarlarda telefon hakkında diye bi yer var orada olacak android sürümü diye yazar orada 2.3.3 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

Arkadaşlar son versiyona cihazınızı güncellemeyin cihazı kastırıyor ve işlemleri geç yaptırıyor... Hanımın telefonu güncelledim güncellemez olaydım hergün fırça yiyiom telefonumu bozdun önceden ne güzel çalışıyordu şimdi hep donuyor takılıyor işlem yapamıyorum diyip duruyor...

Şahsen versiyonu yükseltmenizi önermiyorum...

Hocam burda da ben 2.2 Froyo var hangi versiyonu yüklememizi önerirsin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

Arkadaşlar son versiyona cihazınızı güncellemeyin cihazı kastırıyor ve işlemleri geç yaptırıyor... Hanımın telefonu güncelledim güncellemez olaydım hergün fırça yiyiom telefonumu bozdun önceden ne güzel çalışıyordu şimdi hep donuyor takılıyor işlem yapamıyorum diyip duruyor...

Şahsen versiyonu yükseltmenizi önermiyorum...

hangisinden bahsediyorsunuz 2.3.3 gingerbread yüklü geliyor zaten
  • çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak Slide ME uygulamasından birşeyler indirmeye çalışıyorum genelinde uygulama gereksinimlerinde Min OS diye birşey var o kırmızı çarpıyı gösteriyor. ben bunları indiremeyecek miyim? yada benim ace ye göre bi walpaper bulamayacakmıyım? Ne biçim bi iştir bu anlayamadım neyi indirmeye çalışıyosam telefonunuzla uyumlu değil diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetti -- 28 Aralık 2011; 15:33:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikonx

kutusunda sıfır 500 tl. ye buldum sizce fiyatı iyimi ?

bide bu rom ney root ney ? telefonu alınca int. için bunları ayarlamak şartmı ?

500e nerede var?
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.