Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ama memnunun telefonda yapabileceğim her şeyi yapıyorum ama donanım azıcık iyi olsaydı daha güzel olurdu 1 ghz gibi ve çözünürlük normal kullanımda sorun olmuyor da filmlerde gerçekten belli ediyor maalesef kendini ama dediğim gibi her şeyiyle memnunum ben hafıza kartı alınca da rom atacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

quote:

Orijinalden alıntı: gstrance

arkadaşlar Galaxy Ace'in Gio'dan üstün yanları nelerdir bilgisi olan var mı? Ben gio kullanıyorum, anneme telefon alıcakken flash desteği var sanıyordum Ace aldım, Ace modelindede yokmuş bu flash desteği.. bir kaç foto çekip karşılaştırdım pek fark göremedim, ekran boyutuda hemen hemen aynı.. ace biraz daha şık geldi gözüme bunun haricinde bir artısı var mı bu modelin?

hangi site olduğunu unuttum ama bi sitede 2 sini karşılaştırmıştım. Herşey aynı çıKtı. Ace'nin tek bir artsı var o Da şıK görünümü :D gerçekten görüntüsü çok güzel :) baktığın anda gönlünde bi taht kuruyor :D

kardeş kusura bakma değiştiriyorum :D ben galaxy fit iLe karıştırdım :D Gio'nun kamera 3 megapikseL, Ace'ninKi 5, fLaş yoK kamerasında, Acede var , Gio'nun ekran 3.2 inç Ace'ninki 3.5 inç.. Bütün farkLar burda :D başKa bi farK yoK, Haa bide galaxy acenin daha hoş görünümü var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumluc4 -- 26 Aralık 2011; 17:12:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

Bende ama memnunun telefonda yapabileceğim her şeyi yapıyorum ama donanım azıcık iyi olsaydı daha güzel olurdu 1 ghz gibi ve çözünürlük normal kullanımda sorun olmuyor da filmlerde gerçekten belli ediyor maalesef kendini ama dediğim gibi her şeyiyle memnunum ben hafıza kartı alınca da rom atacağım

üstat filmi uygun çözünürlüğe çevirince sıkıntı olmasa gerek görüntü netliği ve hareketler açısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayboss

arkadaslar ben daha android acemisiyimde 2.3.4 yukliyecegim sonra rom yukliyecegim 2.3.4 yuklemeden once mi root yapmam gerekiyor rom yuklemeden oncemi ? simdiden cevaplariniz icin tesekkurler

yardim!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toros71

quote:

Bende ama memnunun telefonda yapabileceğim her şeyi yapıyorum ama donanım azıcık iyi olsaydı daha güzel olurdu 1 ghz gibi ve çözünürlük normal kullanımda sorun olmuyor da filmlerde gerçekten belli ediyor maalesef kendini ama dediğim gibi her şeyiyle memnunum ben hafıza kartı alınca da rom atacağım

üstat filmi uygun çözünürlüğe çevirince sıkıntı olmasa gerek görüntü netliği ve hareketler açısından

yok dostum takılma vs için evet çözünürlüğü ayarlıyorum ama benim istediğim bunlarla uğraşmamak atıp direk izlemek.
    çözünürlük içinde daha önce samsung wave ve galaxy s2 kullandigim için bir süre maalesef film oynarken telde ki çözünürlüğün etkisi oluyor. diğer 2telde telefon süper gösterdiği için sorun olmuyordu. bu yüzden zaten s3ü bekliyorum hem hd ekran hem daha kaliteli süper amoled harika olacak ama şu an dediğim gibi çok memnunum telden. ayrıca dostum korkma root yap bir zararı yok tabi eğer bilmediğin programı indirip root izni isterde kullanırsan bilmeden tele zarar verebilir.flash olsun programlar olsun ace benim için uzun süre 1numara olacak :):)

• quote:

quote:

arkadaslar ben daha android acemisiyimde 2.3.4 yukliyecegim sonra rom yukliyecegim 2.3.4 yuklemeden once mi root yapmam gerekiyor rom yuklemeden oncemi ? simdiden cevaplariniz icin tesekkurler

yardim!!

2.3.4 romunu kuracaksin galiba araştır romlari stabil ve sorunsuz olanlar var ve dikkat et tel brıck olmasın ben kurmadim ama root yeni rom yükledikten sonra oluyor diye biliyorum ki yeni rom yükleyince sanırsam root gidiyordu.

• quote:

quote:

quote:

yardim!!

2.3.4 romunu kuracaksin galiba araştır romlari stabil ve sorunsuz olanlar var ve dikkat et tel brıck olmasın ben kurmadim ama root yeni rom yükledikten sonra oluyor diye biliyorum ki yeni rom yükleyince sanırsam root gidiyordu.

onerdigin rom varmi kardesim

• quote:

quote:

quote:

quote:

yardim!!

2.3.6 çıktı en son diye hatırlıyorum nette araştır kardeşim kullanan neler demiş sorun varmı vs. bende bekliyorum 8gb kart alayım öyle rom araştıracam belki o zamana kadar stabil ics rom çıkar :):):)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yardim!!

2.3.6 çıktı en son diye hatırlıyorum nette araştır kardeşim kullanan neler demiş sorun varmı vs. bende bekliyorum 8gb kart alayım öyle rom araştıracam belki o zamana kadar stabil ics rom çıkar :):):)

kasma var felan diyorlardı, dediğin sürümde.

• Galaxy ACE ye sonradan Flash destegi eklenebiiliyormu ?
    Facebook yada youtube videolarını açıyormı ?
    oynatıyorsa donma duraksama oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikonx

Galaxy ACE ye sonradan Flash destegi eklenebiiliyormu ?
    Facebook yada youtube videolarını açıyormı ?
    oynatıyorsa donma duraksama oluyormu ?

evet eklenebiliyor .
    evet acabiliyor.
    ben daha denemedim deneyenler varsa dusumcelerini paylassin lutfen
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yardim!!

kasma var felan diyorlardı, dediğin sürümde.

evet bende oyle duydum kasma falan var diye ama arkadasimanraid 4.0 i
    yuklemis ama telefon cok kasiyo diyodu sonra tekrar 2.3.4 e gecmis

• kutusunda sıfır 500 tl. ye buldum sizce fiyatı iyimi ?

bide bu rom ney root ney ? telefonu alınca int. için bunları ayarlamak şartmı ?
  • ---------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikonx -- 27 Aralık 2011; 3:20:08 >
  • quote:

kutusunda sıfır 500 tl. ye buldum sizce fiyatı iyimi ?

iyi al geç düşünme
  • arkadaşlar facebook fotoğraf yükleyemiyorum hattım avea sizde de sorun oluyormu yardımcı olursanız sevinirim......
  • Normalde acıyor zaten youtube ve facedekı vıdeoları + skyfıre yukleyın ıstedıgınız sıtede vıdeoları ızleyebırlsınız ama bıraz sıkıntılı prgram :)
  • quote:

kutusunda sıfır 500 tl. ye buldum sizce fiyatı iyimi ?

kacirma...rom root a girmeye gerek yok....oldukca kullanisli...her isi yaparsin korkmana gerek yok...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By delete

quote:

Kardeş birde şunu Dene.

Öncelikle android yüklü telefonunuzda ilk olarak Türkçe dil seçeneğini etkinleştirin (Settings > Language and Keyboard). Kişisel tercihim Samsung klavyesinden yana, Swype klavyesi biraz karmaşık ve kullanışsız geldi. daha sonra Mesajlaşma simgesine tıklayarak mesaj panelini açın ve Ayarlar‘a ulaşın. (Mesajlaşmaya girince menü tuşunun sol kısmındaki alana dokunun ve Ayarları seçin) Metin Mesajı (SMS) Ayarları başlığı altında yer alan Giriş Modu (Mesaj yazmak için SMS giriş modu) seçeneğine dokunarak “Çoklu dil” seçeneğini işaretleyin. Diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz..

ALINTIDIR.

Dostum dediklrini yaptım çok sağol arkadaşa mesaj attım ilk baş biraz değişik bir "ı" geliyor dedi sonra düzeldi dedi pek anlıyamadım akşam gidip bizzat kendim bakıcağım net cevabı yollarım akşam sana :) Yardımın için Teşekkürler en azından artık "ı" harflerim "g" olarak gitmiyor..

Rica ederim kardeşim inşallah düzelmiştir..

Düzeldi kardeş çok sağol akşam bizzat gidip tüm harfleri kontrol ettim hepsi doğru Allah Razı olsun :)

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.