Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: sefa.yilmaz

quote:

quote:

quote:

quote:

En ucuz ne kadar fiyata bulabiliriz taksitle hocam ?

Seni bizim konuya alalım hocam.

Zaten kafamda şuanda ace,gio,wawe2 var ( bu 3lü çok kafamı karıştırdı ) :D

Wave 2'nin donanımı çok daha iyidir. Bada 2'ye bakmamışsınız anlaşılan. :D

Bada 2 'de uygulamalar pek iyi değil diye duymuştum hocam ( 1ghz işlemcisi varmış onu biliyorum ) işletim sistemi konusunda android daha iyi diye düşünüyorum.

Daha iyi ama Android'li bir telefon almışken en az 1 Ghz işlemcisi olacak ki iyi olsun. Ya da Huawei Ideos X5 alacaksınız. 1.5Ghz'de OC'li kullanacaksınız.

O zaman wawe 2'de işimi görür hocam :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

En ucuz ne kadar fiyata bulabiliriz taksitle hocam ?

Seni bizim konuya alalım hocam.

Zaten kafamda şuanda ace,gio,wawe2 var ( bu 3lü çok kafamı karıştırdı ) :D

Wave 2'nin donanımı çok daha iyidir. Bada 2'ye bakmamışsınız anlaşılan. :D

Bada 2 'de uygulamalar pek iyi değil diye duymuştum hocam ( 1ghz işlemcisi varmış onu biliyorum ) işletim sistemi konusunda android daha iyi diye düşünüyorum.

Daha iyi ama Android'li bir telefon almışken en az 1 Ghz işlemcisi olacak ki iyi olsun. Ya da Huawei Ideos X5 alacaksınız. 1.5Ghz'de OC'li kullanacaksınız.

O zaman wawe 2'de işimi görür hocam :)

Uygulamaları çok kullanırım diyorsan X5'e de bakabilirsiniz.

• Ama Bada'daki uygulamalar da az buz değil ve de gayet yararlı uygulamalar var.www.samsungapps.com ve market.android.com ikisine de bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

....

2. Bluetooh'un ECT veya TUR kod'uyla bir ilgisi olmaz, tamamen alakasız şeyler. Ancak, yaşadığınız sorun version uyuşmazlığından olabilir. Arabanızdaki versiyonla telefonun versionları tutmuyordur, arabanızın bt versionunu öğrenmeniz kolay, telefonunkinide araştırır bulur ve karşılaştırırsınız.

@antiacetor,

Hacım, ellerine sağlık. Ama csc'nin tutmamasına üzüldüm. Hangi noktada olmadı onu söylesene bi? Ben yaptığım denemde kod'u TUR a çevirdi güzelce, hatta kies bile TUR olarak görmüştü?

Ya bu CSC biliyorsun ayrı bir sistem yapısı ve rfs derlemek zulüm adeta heleki benim gibi live CD den ubuntu kullanıyorsan saatler sürüyor, onun içindirki birkaç rfs derlemesi yapmak içimden gelmedi. İlk denemede oldu sanki ama kiesten kontrol edince "sistem düzenleniyor gibi" garip bir iletinin ardından (önce usb den ayırmama izin vermedi tabi) kendisi düzeltti. Baktımki iş karışacak romun stabilitesini bozmamak adına ağırlık vermedim açıkcası.İleride yeniden dönelim bu konuya . Şimdi benim için en mühim konu Launcher. Zeam kullandım ama pek tat vermedi, honey çok karışık, paralı olanlar olmaz, orijinalemi dönsek ne yapsak bilemedim, yokmu şöyle boyutu küçük, tükrçe destekli bir şey?

quote:

Orijinalden alıntı: turutk
    pACE rom yap. danik kelime oyunlu isim
    4 gun oldu kapanma sorunu yasamadim cozuldu galiba, eger olur da yasarsam ilk is root yapip klasoru koyacam. ama nazar deymesin iyi gidiyor kerata.

pACErom fena değil gibi TurkACE yada rom işini sır gibi saklayan hindu p..ştlara inat BTDBrom (BirTürkDünyayaBedeldir)

Yada oruç ağzına RamazanROM mu yapsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 5 Ağustos 2011; 16:26:41 >

• İnceledim hocam doğru güzel uygulamalar varmış wawe2 için ( ancak yinede android denemek istiyorum gio modeli hoşuma gitti fiyatıda uygun )
  • xarpex
    dostum benim de ekran çizilse sinir olurum tabi sonuçta hep baktığım yer ama bu ekran çizilmeye karşı dayanıklı belki çakı vs çizemez ama bu ekrani da çizecek şeyler vardır ve nasıl olmuşsa bunlardan biri çizmiş dostum ama dert etme bence:):)benim tel geçen düştü gri kısım aşağıdan çizildi yine dikkat edince böyle oluyor galiba:):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeHLiXe

video oynatıcı olarak önerdiğiniz bi program var mıdır ? flv oynatan falan :)

Bi de bu telefonda videoların köşesinde boşluk olmaması için tam ekran olması için gereklı boyut nedir ?

https://market.android.com/details?id=com.clov4r.android.nil&feature=search_result

Mobo Player öneririm. Dil seçeneklerinde iso-88XX-9 olanı seç, türkçe alt yazı karakterleri için.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

xarpex
    dostum benim de ekran çizilse sinir olurum tabi sonuçta hep baktığım yer ama bu ekran çizilmeye karşı dayanıklı belki çakı vs çizemez ama bu ekrani da çizecek şeyler vardır ve nasıl olmuşsa bunlardan biri çizmiş dostum ama dert etme bence:):)benim tel geçen düştü gri kısım aşağıdan çizildi yine dikkat edince böyle oluyor galiba:):)

Çiziği takmıyorum kardeş zaten artık o kadar, alıştım heralde :))
    Ben sadece tüketici olarak yaşadığım kandırılmışlık hissini paylaşmak istemiştim. Bugün benim başıma gelen yarın başka bir özellikten dolayı bir başkasının başına gelebilir. Bir sürü paralar vererek alıyoruz sonra bir sorun çıkınca yok pardon biz öyle demedik, yok kendi başınızın çaresine bakın tavırları. Telpa'nın konu hakkındaki bilgisizliği de ayrı bir komedi zaten, satıyon ama önce bi öğren dimi ne var ne yok bu alette. Her neyse öyle işte ....

• quote:

Orijinalden alıntı: antiACEtor

quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

....

2. Bluetooh'un ECT veya TUR kod'uyla bir ilgisi olmaz, tamamen alakasız şeyler. Ancak, yaşadığınız sorun version uyuşmazlığından olabilir. Arabanızdaki versiyonla telefonun versionları tutmuyordur, arabanızın bt versionunu öğrenmeniz kolay, telefonunkinide araştırır bulur ve karşılaştırırsınız.

@antiacetor,

Hacım, ellerine sağlık. Ama csc'nin tutmamasına üzüldüm. Hangi noktada olmadı onu söylesene bi? Ben yaptığım denemde kod'u TUR a çevirdi güzelce, hatta kies bile TUR olarak görmüştü?

Ya bu CSC biliyorsun ayrı bir sistem yapısı ve rfs derlemek zulüm adeta heleki benim gibi live CD den ubuntu kullanıyorsan saatler sürüyor, onun içindirki birkaç rfs derlemesi yapmak içimden gelmedi. İlk denemede oldu sanki ama kiesten kontrol edince "sistem düzenleniyor gibi" garip bir iletinin ardından (önce usb den ayırmama izin vermedi tabi) kendisi düzeltti. Baktımki iş karışacak romun stabilitesini bozmamak adına ağırlık vermedim açıkcası.İleride yeniden dönelim bu konuya . Şimdi benim için en mühim konu Launcher. Zeam kullandım ama pek tat vermedi, honey çok karışık, paralı olanlar olmaz, orijinalemi dönsek ne yapsak bilemedim, yokmu şöyle boyutu küçük, tükrçe destekli bir şey?

quote:

pACE rom yap. danik kelime oyunlu isim
    4 gun oldu kapanma sorunu yasamadim cozuldu galiba, eger olur da yasarsam ilk is root yapip klasoru koyacam. ama nazar deymesin iyi gidiyor kerata.

pACErom fena değil gibi TurkACE yada rom işini sır gibi saklayan hindu p..ştlara inat BTDBrom (BirTürkDünyayaBedeldir)

Yada oruç ağzına RamazanROM mu yapsak.

go launcher ex i tek gecerim. turkce destegi de var. boyutuna emin degilim ama herneyse deger bence.

• quote:

go launcher ex i tek gecerim. turkce destegi de var. boyutuna emin degilim ama herneyse deger bence.

2.9 MB ile hatırı sayılır boyda. Ancak güzel çalışıyor ve türkçe desteği olması iyi. Eklentileriin çok olması ve bunları yüklemeye çalışması hoş değil ama Zeam'a iyi alternatif . Ana ekran arayüzü hoş değil sade duruyor, tema desteği var ama her tema her eklenti ramdan götürüyor, değerlendirmek lazım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 5 Ağustos 2011; 17:11:18 >
  • Telefona temayı nerden yükleyebilirim arkadaşlar ?
    Android markete baktım,tema yoktu.
  • Direk tema yüklemesi yok malesef. Bildiğim kadarıyla orj. rom'un böyle bir desteği yok. Benimde anlam veremediğim bi odex deodex muhabbeti giriyor işin içine. Custom Rom yüklerseniz tema yükleyebiliyorsunuz fakat, orj. rom'da tema kullanmak isterseniz go launcher gibi bir uygulama kullanıp ancak onu değiştirebiliyorsunuz. Farklı şeyler de bulabilirsiniz tabi.
  • Telefondan almak isteyenler varsa bimekste 659,00 TL KDV dahil fiyat

http://www.bimeks.com.tr/urun/116899/samsung-s5830-galaxy-ace-siyah.aspx
  • Yahu hala bu kadar pahalı mı bu yaw?? Allah allahh çok ilginç valla billa İyi iyi, herkesin elinde olmaz eiheh
  • .apk uzantılı duvar kağıdı indirdim ama bunu ekrana nasıl koyacağım yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeHLiXe

.apk uzantılı duvar kağıdı indirdim ama bunu ekrana nasıl koyacağım yapamadım

.apk uzantılıysa büyük ihtimalle canlı duvar kağıdıdır. Ekrana uzun basın. Çıkan menden Duvar kağıdını seçin. Oradan da canlı duvar kağıdını seçin. O menüden yüklediğiniz duvar kağıdını bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhhan

Telefondan almak isteyenler varsa bimekste 659,00 TL KDV dahil fiyat

580 ne aldım vatan indiriminden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

Baya uygun bir fiyata almışsınız.

• quote:

quote:

Ne zaman aldınız hocam ?

• quote:

quote:

quote:

Ne zaman aldınız hocam ?

En son vatan %25 indiriminden aldım 1 hafta az geçti sanırım alalı..

Ama world kartınız yoksa tabi bu fiyat olmuyor ...

Benimde maksimum kart 4.000 limit ama world kart 500 tl limiti vardı içine 100 lira atarak alabildim :)

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.