Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akşahin

FROYO.JVKC2

tekrar tesekkur ederim. bekledigim gibi geldi :D

ben de ayni sorunu yasiyorum, cozum olup olmadigini bildirirsen cok iyi olur.
  • Facebooktan ve ya youtube den video indirebileceğim bi uygulama var mı acaba?
  • Bende teli yeni alanlardan im 5800 den sonra telefon uçak gibi geldi benim telde sizdeki versiyon yüklü bu kötü birseymi ?
  • Youtube Rolle veya TubeMate uygulamaları video indirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

Youtube Rolle veya TubeMate uygulamaları video indirir.

biraz araştırdım ama bulamadım rolleyi. link varsa verebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

Bende teli yeni alanlardan im 5800 den sonra telefon uçak gibi geldi benim telde sizdeki versiyon yüklü bu kötü birseymi ?

Bunu bende merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeHLiXe

quote:

TubeMate;

http://hotfile.com/dl/125902657/13560d6/d.evian.tbe.mte.apk.html

Youtube Rolle;

http://hotfile.com/dl/125902704/012baaf/com.google.android.youtuberolle.apk.html

Ayrıca, benden bir tavsiye: İstediğiniz uygulamaların adını atıyorum youtube roller.apk olarak filestube 4shared gibi yerlerden aratarak bulabilirsiniz...

Firmware ile ilgili,

Arkadaşlar kötü değil, kötü diye bir şey yok. Fakat bende şu an custom rom yüklü olduğundan sürümü net olarak bilemiyorum fakat froyo 2.2 kullanıyorsunuz ve güncelleme yapılmamış demek oluyor bu.

Yani serviste yeni yazılım yükledik demişler ama vermeden önce sürümleri not ettiyseniz karşılaştırın. Muhtemelen aynısı yükleyip geri verdiler.

O yazılımlarda bazı bug'lar var o kadar. Kullanımızına sorun teşkil edecek bir durum yoksa hiç canınızı sıkmayın. Ne zaman ki custom rom yüklersiniz, herşeyiyle dört dörtlük kullanmaya o zaman başlarsınız.

Şu an bizlerin yani bir çoğumuzun kullandığı 2.3.3 resmi olmayan KPN sürümü.

• Merhaba arkadaslar. Acaba siz browser olarak ne kullaniyorsunuz. Yada bildiginiz en hizli browser hangisi. Ben dolphin kullaniyordum ama video olayi icin skyfire yukledim ama bu da cok yavas. Dolphin hiz olarak daha iyiydi. Acaba sizin oneriniz nedir.

Bu arada antiace arkadasa da kolay gelsin. Zor bi yola girmis.
  • Arkadaşlar bende bu telefondan almayı düşünüyorum, tavsiye ediyormusunuz epey bi para yatırıyor olacağım cihazın bilinen bir sıkıntısı varmı? yada bunu alana kadar aynı fiyat civarında şu telefonu al daha memnun kalırsınız diyebileceğiniz bir telefon bulunuyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

TubeMate;

Youtube Rolle;

http://hotfile.com/dl/125902704/012baaf/com.google.android.youtuberolle.apk.html

Ayrıca, benden bir tavsiye: İstediğiniz uygulamaların adını atıyorum youtube roller.apk olarak filestube 4shared gibi yerlerden aratarak bulabilirsiniz...

Firmware ile ilgili,

Arkadaşlar kötü değil, kötü diye bir şey yok. Fakat bende şu an custom rom yüklü olduğundan sürümü net olarak bilemiyorum fakat froyo 2.2 kullanıyorsunuz ve güncelleme yapılmamış demek oluyor bu.

Yani serviste yeni yazılım yükledik demişler ama vermeden önce sürümleri not ettiyseniz karşılaştırın. Muhtemelen aynısı yükleyip geri verdiler.

O yazılımlarda bazı bug'lar var o kadar. Kullanımızına sorun teşkil edecek bir durum yoksa hiç canınızı sıkmayın. Ne zaman ki custom rom yüklersiniz, herşeyiyle dört dörtlük kullanmaya o zaman başlarsınız.

Çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: tncyoo

Arkadaşlar bende bu telefondan almayı düşünüyorum, tavsiye ediyormusunuz epey bi para yatırıyor olacağım cihazın bilinen bir sıkıntısı varmı? yada bunu alana kadar aynı fiyat civarında şu telefonu al daha memnun kalırsınız diyebileceğiniz bir telefon bulunuyor mu?

Bütçeni artırıp galaxy s plus alabilirsin tabi mümkünse
  • quote:

quote:

quote:

TubeMate;

Youtube Rolle;

Firmware ile ilgili,

KPNnin hakkini yemissin ne de olsa ispanyada resmi olarak yayinlandi

aynisini yukleyip geri vermis olabilirler ya da soruna neden olan kodlari degistirip vermis olabilirler. ilki cok cok daha mantikli ve yuksek sansli ama adamlar sorunu cozduk dedigine gore neden olmasin?

• birde buna bak istersen..

Freedi Youtube Downloader [400] Hatası Vermez
    alıntı: googleandroid.gen.tr den alıntıdır
    * [400] Hatası Vermez
    * Vidyoları ister tıklayıp izleyebilir istersenizde indirebilirsiniz.
    * Vidyoları mp3 formatında indirmeye olanak sağlar.
    * ''Share'' seçeneğiyle vidyoları paylaşmanıza olanak sağlar.

http://depositfiles.com/en/files/5tyc5fnhl
  • quote:

Orijinalden alıntı: knnkpln

quote:

Orijinalden alıntı: Grasshead

Selamlar arkadaşlar,

ACE için Gingerbread güncellemesi KIES üzerinden yayınlandı mı? Çünkü samsungmobile.com adresinde ACE sayfasında Türkçe Gingerbread dokümanı mevcut? Var mı konuyla ilgili bilgisi olan?

Hakikaten buna cevabı olan arkadaşımız yok mu ya?? Ne kadar zamandır bekliyoruz zorla garanti dışı ettircekler telefonu..

• Yakında gelir o zaman. Ya Sabır. Sabredin azıcık.
  • Gio mu yoksa ace mi diyorsunuz bu konuda kafam çok karışık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turutk

quote:

Orijinalden alıntı: Akşahin

FROYO.JVKC2

tekrar tesekkur ederim. bekledigim gibi geldi :D

ben de ayni sorunu yasiyorum, cozum olup olmadigini bildirirsen cok iyi olur.

ben çok teşekkür ederim. gelişmeleri burdan paylaşmaya devam ederim.

# telefonumun kendi hafazısını göremiyorum, sd hafızasını görüyorum. nasıl kendi hafızasını görebilirim?
    # sesli komut ile mesaj falan yazabiliyorduk, ingilizce bende gözüküyor, bunu nasıl türkçeye çevirebilirim?
  • video oynatıcı olarak önerdiğiniz bi program var mıdır ? flv oynatan falan :)

Bi de bu telefonda videoların köşesinde boşluk olmaması için tam ekran olması için gereklı boyut nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeHLiXe -- 5 Ağustos 2011; 14:31:15 >
  • arkadaşlar bu telefonu alalı daha bir kaç gün oldu ancak şarjı çok az gidiyor. gece dolduruyorum sadece mesaj kullandığım halde yarım günde bitiyor normal mi bu sizce arkadaşlar.Bana anormal bi durum var gibi geldi ama kullanan arkadaşlardan fikir bekliyorum. Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.