Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: side_effect

@AntiAceTor:

Hacım buyur, TUR içeren CSC klasörü, orj. froyo ve sanırım ya 4 ya 5 tane daha ülke var. Bir de System içindeki CSC dosyaları :

http://hotfile.com/dl/125807721/9de9dda/AntiAceTor_CSC.rar.html

Bu dosya ile telefonu TUR yapabiliyorsun İşe yarıyor yani

side_effect merhaba,

verdiğiniz linkteki dosyayı indirdim. Teli 2.3.4 e yükseltmiştim.

TUR a çevirmek için ne yapmam geekiyor? Ayrıca bu dosya orj froyo sürümümüdür?

• arkadaşlar ben ekran kilit şifremi unuttum nasıl bir yol izleyebilirim acilen yardımcı olur musunuz lütfen!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: karademir10

quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

@AntiAceTor:

Hacım buyur, TUR içeren CSC klasörü, orj. froyo ve sanırım ya 4 ya 5 tane daha ülke var. Bir de System içindeki CSC dosyaları :

http://hotfile.com/dl/125807721/9de9dda/AntiAceTor_CSC.rar.html

Bu dosya ile telefonu TUR yapabiliyorsun İşe yarıyor yani

side_effect merhaba,

verdiğiniz linkteki dosyayı indirdim. Teli 2.3.4 e yükseltmiştim.

TUR a çevirmek için ne yapmam geekiyor? Ayrıca bu dosya orj froyo sürümümüdür?

Kardeş öyle düşündüğün gibi bir şey değil. Orijinal froyo falan. Rootlu ise telefonun burdan birkraç dosya telefona kopyalayarak kiesi aldatmayı düşünüyoruz hepsi bu.

quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558
    arkadaşlar ben ekran kilit şifremi unuttum nasıl bir yol izleyebilirim acilen yardımcı olur musunuz lütfen!!!

Eğer Clock Work mod yüklüyse pili çıkar geri tak recoveryden aç factory reset seç fabrika ayarlarına geri döner, herşey silinir ama kilittende kurtulursun. Maalesef ben başka çözüm bilmiyorum.

• telefonu almayı düşünüyorum arkadaşlar +'ları -'leri nelerdir herkes x5 daha iyi diyo nedendir bide ace kullananlara sormak istedim cevap verirseniz sevinirim.

flash desteği varmı ? Kamerası nasıl ? gibi şeyler gördüğünüz +lar -ler lütfen cevaplarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasshead

Selamlar arkadaşlar,

ACE için Gingerbread güncellemesi KIES üzerinden yayınlandı mı? Çünkü samsungmobile.com adresinde ACE sayfasında Türkçe Gingerbread dokümanı mevcut? Var mı konuyla ilgili bilgisi olan?

• Semender cevap için teşekkürler.
  • @wiggles kardesim flash destegi yok ama ona uygun flashli tarayicilar var skyfire ismi her yerden video izlersin , profosyonel bi fotoğrafçı degilsen sana her turlu yeter kamerasi gayet guzel , kameranin flashi da var tek kotu yani kamera da fotograf cekme tusu yok ekran uzerinden basiyosun o da zateb bi emo degilsen aynanin karsisina gecip tepeden kendi fotografini cekmiyeceksen sorun yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jarmen7

@wiggles kardesim flash destegi yok ama ona uygun flashli tarayicilar var skyfire ismi her yerden video izlersin , profosyonel bi fotoğrafçı degilsen sana her turlu yeter kamerasi gayet guzel , kameranin flashi da var tek kotu yani kamera da fotograf cekme tusu yok ekran uzerinden basiyosun o da zateb bi emo degilsen aynanin karsisina gecip tepeden kendi fotografini cekmiyeceksen sorun yok :)

cevap için çok teşekkürler :)
  • arkadaslar selamlar,

ben galaxy s2 kullaniyorum, memnun kaldigim icin kardesime ace aldirdim. ben istanbulda o ankarada. once ect yaptirdim ve market geldi. markete telefon uzerinden girip program vs indirebiliyor sorun yok. ama market web sitesinde bu hesapla iliskilendirilmis telefon yok diyor. siteden birsey indiremiyor. herseyi denedim ama olmadi. bu konuda yardimci olabilirseniz cok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

arkadaslar selamlar,

ben galaxy s2 kullaniyorum, memnun kaldigim icin kardesime ace aldirdim. ben istanbulda o ankarada. once ect yaptirdim ve market geldi. markete telefon uzerinden girip program vs indirebiliyor sorun yok. ama market web sitesinde bu hesapla iliskilendirilmis telefon yok diyor. siteden birsey indiremiyor. herseyi denedim ama olmadi. bu konuda yardimci olabilirseniz cok sevinirim

Cevabı burada;

http://forum.donanimhaber.com/m_51302611/tm.htm
  • Hala KIES'e Ace'i bağlayınca cihazın bu sürümü güncellenemez diyor. Hiç bişey anlamadım gitti bu saçma salak işlerden. Zorla Odin ile yükletecekler ya.
  • üstatlar SAMSUNG un WEB SAYFASINDA GALAXY ACE SAYFASINDA YAYINLANAN YENİ KULLNIM KLAVUZUNDA VİDEO BAŞLIĞININ ALTINDA VİDEO KAYIT ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 640*480 DİYOR ACE İÇİN RESMİ GİNGERBREAD ROM MU YAYINLANDI.
  • Hiç bir samsung yetkiliside yeterli açıklamada bulunmuyor. Şuan elimizde yok gelmedi gelince kullanıma açıcaz yada gelicek henüz zaman belli değil gelicek diyorlar.
  • merhaba arkadaşlar,
    telefonumu bugün servisten aldım (kendi kendine kapanması ile ilgili vermiştim) yazılımsal olduğunu söylediler sorunun.
    yazılımını tekrar yüklemişler. sorunu çözdüklerini söylediler. eğer tekrar kendi kendine kapanma yaparsa cihaza donanımsal olarak
    müdahale etmeyip, sıfır cihazla değişim yapacaklarını söylediler. bende bir kaç gün takip edicem kendi kendine kapanma yapıyor mu diye.

bi sorum olacak sizlere;
    benmi öyle hatırlıyorum önceden telefonun kendi dahili hafazısını kies i çalıştırınca pc den. bilgisayarımda görüyordum.
    şimdi ise sd kartı görüyorum. yani telefonun kendi belleğini göremiyorum. neden olabilir acaba?
  • @akşahin geçmiş olsun.
    Umarım kapanmaz kapanırsada ilk bir ay (fatura tarihinden) içinde kapanırda hemen değişim alırsın.
    Sorunun cevabını bilmiyorum ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnGErD

@akşahin geçmiş olsun.
    Umarım kapanmaz kapanırsada ilk bir ay (fatura tarihinden) içinde kapanırda hemen değişim alırsın.
    Sorunun cevabını bilmiyorum ne yazık ki.

saol dostum ilgin alakan için çok çok teşekkür ederim.
    birde indirdiğim .apk uzantılı oyun dosyasını sd karta atıyorum kuruyorum çalıştırmıyor.
    telefonun dahili hafızasında mı yapmam lazım anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akşahin

merhaba arkadaşlar,
    telefonumu bugün servisten aldım (kendi kendine kapanması ile ilgili vermiştim) yazılımsal olduğunu söylediler sorunun.
    yazılımını tekrar yüklemişler. sorunu çözdüklerini söylediler. eğer tekrar kendi kendine kapanma yaparsa cihaza donanımsal olarak
    müdahale etmeyip, sıfır cihazla değişim yapacaklarını söylediler. bende bir kaç gün takip edicem kendi kendine kapanma yapıyor mu diye.

bi sorum olacak sizlere;
    benmi öyle hatırlıyorum önceden telefonun kendi dahili hafazısını kies i çalıştırınca pc den. bilgisayarımda görüyordum.
    şimdi ise sd kartı görüyorum. yani telefonun kendi belleğini göremiyorum. neden olabilir acaba?

telefonundaki yuklu firmware i yazabilir misin? (ayarlar->telefon ayarlari->en altta yazar)

ben de 3 gun once kendim yazilim yukledim ve kapanma sorunuyla karsilasmiyorum son 3 gundur. servisin cozdugunu soyledigi versiyon neymis ogrenmenin yarari olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: turutk

quote:

merhaba arkadaşlar,

bi sorum olacak sizlere;

telefonundaki yuklu firmware i yazabilir misin? (ayarlar->telefon ayarlari->en altta yazar)

ben de 3 gun once kendim yazilim yukledim ve kapanma sorunuyla karsilasmiyorum son 3 gundur. servisin cozdugunu soyledigi versiyon neymis ogrenmenin yarari olacaktir.

kernel sürümü
    2.6.32.9-perf

• bir de ses ile komut var telefonda bende ingilizce bu servise vermeden önce türkçe idi.
    nasıl türkçeye çevirebilirim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turutk

quote:

merhaba arkadaşlar,

bi sorum olacak sizlere;

kernel sürümü
    2.6.32.9-perf

cevabin icin tesekkur ederim bir de yapim numarasini (kernelin bir alti) yazabilir misin zahmet olmazsa?

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.