Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zopheal

quote:

Orijinalden alıntı: suzgech

arkadaşlar mesaj yazma bölümünde space tuşunun yanındaki mikrofana bastığınızda sizin söylediklerinizi mesaj olarak yazması gerekiyor.

ama ben bastıgğımda bağlantı hatası diyor bunun sebebini bilen var mı ?

Aktif internet bağlantınız var mı?

internet bağlantısı yok ama normal sms göndermek için neden internet bağlantısı olsun ki :S
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar mesaj yazma bölümünde space tuşunun yanındaki mikrofana bastığınızda sizin söylediklerinizi mesaj olarak yazması gerekiyor.

internet bağlantısı yok ama normal sms göndermek için neden internet bağlantısı olsun ki :S

Eğer yanlış hatırlamıyorsam, o özellik internet bağlantısını kullanarak sesi yazıya dönüştürüyordu çünkü.
  • Bimeksten dün verdiğim sipariş hala kargoya verilmiş değil. Şansa da bugün vatan bimeksle aynı fiyata indi. Hem de web/mağaza fiyatı bimeksteki gibi farklı değil gidip elden alabilirdim.
  • Yeni sürüm market programı eklenmiştir. güle güle kullanın, android 2.2. ve üstü içindir. konumda ilk mesajdada link mevcuttur.

Link >>>http://www.media fire.com/download.php?1x3qfn6h1gd7rny

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 13 Temmuz 2011; 16:38:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

bende büyük bir merakla bekliyorum özellikle işlemcinin performansını buarada arkadaşlar mediamarkt ümraniyede ürün yok bu ürünü nerde görüp inceleyebilirim...

tüm samsung bayiilerde var
  • Şu anda 2 gb lik hafıza kartım var. 8 gb liğe geçiş yapmak istiyorum. önceki kartın içeriğini bire bir yeni karta kopyalayıp yeni kartı telefona taktığımda telefona önceden yüklenmiş programlar problem çıkarır mı ?
  • arkadaşlar.. bimeksten ürün almayın diyolar bu konuda bilgisi olan varmı.. bimeksten mi alınmalı sizce vatandan mı?.. vatan sadece internetten satış yapıyo bu fiyata kredi kartını kullanmaya zor ikna ettiğim abim ise internetten asla almaz bişey.. sizce bimeksten alsam çok mu sıkıntı çekerim?
  • arkadaslar ace yi usb den sarj edince sarjı dha geç bitiyor .. prizden sarj edilince daha cabuk sajr ediliyor ama daha erken bitiyor .. bu kanıya varmak icin baya bi deneme yaptım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

Şu anda 2 gb lik hafıza kartım var. 8 gb liğe geçiş yapmak istiyorum. önceki kartın içeriğini bire bir yeni karta kopyalayıp yeni kartı telefona taktığımda telefona önceden yüklenmiş programlar problem çıkarır mı ?

hayır çıkarmıyor. sen yine de yüklediğin programların .apk dosyalarını bilgisayarına kopyala. bir sorun çıkarırsa yeniden onları karta atarak kurarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

Şu anda 2 gb lik hafıza kartım var. 8 gb liğe geçiş yapmak istiyorum. önceki kartın içeriğini bire bir yeni karta kopyalayıp yeni kartı telefona taktığımda telefona önceden yüklenmiş programlar problem çıkarır mı ?

sanırım sorun cikmaz sonucta data dosyaları karta olacak ama denemek lazim tabiki .. dene demiyorym ha sonra sorun cıkmasın :D bende 8 gb almayı düsnyrum ama aldgmda fabrik ayarkarına dönüp yeniden yükle yapacagm hem hızlanr . gereksz prog-oyunlarda kalkms olur ...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer yanlış hatırlamıyorsam, o özellik internet bağlantısını kullanarak sesi yazıya dönüştürüyordu çünkü.

aynen öyle. o özellik ile söylediğiniz kelimelerin google üzerinden benzer ses yapısında olanlarıyla eşleştirip o şekilde sesinizi yazıya dönüştürüyor. Bu yüzden internet bağlantısı olmadan sesli mesaj yazma özellilğini kullanamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Yeni sürüm market programı eklenmiştir. güle güle kullanın, android 2.2. ve üstü içindir. konumda ilk mesajdada link mevcuttur.

Link >>>http://www.media fire.com/download.php?1x3qfn6h1gd7rny

hocam zaten market kendiliginden güncelleme yapmyor mu ¿
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egot

Merhaba Ben Galaxy ace almaya karar verdim ama aklımda 3 tane sorun var ;

1-Android market çalışıyormu yada çalışıcakmı / Yada telefonda yüklü olan başka bir market varmı? (Geçen gün media markt'a gidip telefonu kurcaladım ve bir markete girdim ama dikkat etmemişim hangisi olduğuna )
    2-Telefonda hd oyunlar oynanabiliyor mu ve bütün android telefonlarda olan oyunlar bundanda oynanabilir mi?
    3-Flash olmamasının ne gibi eksileri olur?Bu eksiklikleri giderebilirmiyim ?

Cevap vericek yok mu ?
  • Ace mi gio mu karar veremedim uf
  • quote:

quote:

1-Android market çalışıyormu yada çalışıcakmı / Yada telefonda yüklü olan başka bir market varmı? (Geçen gün media markt'a gidip telefonu kurcaladım ve bir markete girdim ama dikkat etmemişim hangisi olduğuna )
    2-Telefonda hd oyunlar oynanabiliyor mu ve bütün android telefonlarda olan oyunlar bundanda oynanabilir mi?

Cevap vericek yok mu ?

1 android market i acabiliyorsunuz ve bi sürü yerden uygulama bulabilirsiniz

2 sanırım oynayabiliyorsun hani ben fazla oyunla ilgilenmyorum ama - hd browser bile var :D

3 hiç flash eksikliğini yasamadım bi şekilde yolunu buluyorsun

ha sana önerim para sorun değil diyosan iphone al :D

bu arada androidi ilk kez kullanacaksan çok yoracak seni yeri geldimi uygulama bulamayacaksın yeri geldimi uygulama çalışmayacak , tam olarak yerleşmemiş yapısı var diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: IaTad

quote:

quote:

Cevap vericek yok mu ?

1 android market i acabiliyorsunuz ve bi sürü yerden uygulama bulabilirsiniz

2 sanırım oynayabiliyorsun hani ben fazla oyunla ilgilenmyorum ama - hd browser bile var :D

3 hiç flash eksikliğini yasamadım bi şekilde yolunu buluyorsun

ha sana önerim para sorun değil diyosan iphone al :D

bu arada androidi ilk kez kullanacaksan çok yoracak seni yeri geldimi uygulama bulamayacaksın yeri geldimi uygulama çalışmayacak , tam olarak yerleşmemiş yapısı var diyebilirim

Ben nokia 5800 kullanıyorum o yüzden hangi telefonu kullanırsam kullanayım bana güzel geliceğinden eminim :D
  • kiesde güncelleme varmış şimdi gördüm acaba market mi güncellenecek ki
  • merhabalar , odin ile yükleme yaparken mibib downloading te takıldı kaldı ve şu an 20. dakikayı doldurdu. odini kapatsam ne ile karşılaşırım bileniniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfaktas

merhabalar , odin ile yükleme yaparken mibib downloading te takıldı kaldı ve şu an 20. dakikayı doldurdu. odini kapatsam ne ile karşılaşırım bileniniz var mı?

kapatabilirsin, ilk adımda takılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterMystic -- 13 Temmuz 2011; 23:04:14 >
  • arkadaşlar ben,m bu telefonşa alakalı sorum şu anlattığınız kaadrıyla mesaj çekip arama yapıp şarkı dinleyen arada sırda video izlyen biri çin ideal...ama en kritik soru şu ki memleketteki güneşli gün sayısı çok fazla güneşe çıkınca ekran görüntüsünü görebiliyomuyuz yoksa dandirik samsunglar gibi mi oluyo???
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.