Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekranın alt tarafındaki simgelerden mesaj simgesini, nasıl yaptıysam silmişim. Tekrar nasıl ekleyebilirim?

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out
    Arkadaşlar şimdi bu telefonu alırsak android market gelecek ve uygulama indirebilecek miyiz?

tabiki evet :)

Burada arkadaş android market açık geliyor diyor altta siz açık gelmiyor diyorsunuz, birşey anlamadım.

yeni cıkan acelerde kurulu geliyor aldıgınız yere baglı telefonun kutusundaki uretım tarihine baglı arkadaslar takmayın markete cok rahat kendiniz bile acabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadoka
    Merhaba,

Ekranın alt tarafındaki simgelerden mesaj simgesini, nasıl yaptıysam silmişim. Tekrar nasıl ekleyebilirim?

Menuden mesajlara basili tutarak ev ekranina atip, sonrasinda ev ekranindan sildiginiz yere suruklemeyi deneyin.
  • menü ekranında iken soldaki seçim tuşuna bas düzenle de sonra mesajlar ikonunun aşağı sürükle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RekLii
    quote:

Orijinalden alıntı: DHD
    quote:

Orijinalden alıntı: RekLii
    720 TL bu cihaz için iyi mi ? E72 düşünüyordum ama vatandaki kampanya kaçtı.
    X10 mini pro veya bu olacak kararsızım cihaz min. 4 yıl kullanılacak ve ilk samsungum olacak Dokunmatiğinde sorun olur mu acaba ?

720 çok, 650'ye falan bulursun.
    Dokunmatiğinde sorun olur mu olmaz mı şimdiden bir şey söylemek zor, daha yeni bir model, en uzun kullanan herhalde 4-5 aydır sahip bu telefona. Ama Samsung'un eski modellerinde dokunmatik sorunu olduğunu biliyorum. Garantiden değişiyor.

Çarşı pazar dolaştım ama yok 760 ' dan aşağı fiyat.Dandik sitelerden de almak istemiyorum.
    Bu fiyatı aveada çalışan bi dostumuzdan aldım 755 ten vermişler hep sana geliş fiyatına verecem dedi ne derece doğru bilemedim , fiyat piyasaya göre uygun geldi

BURAYI İNCELEYİN
    Ben buradan almıştım, hemde rootlu olarak. Şimdiki peşin fiyat 633 TL. Ben aldığımda disdirbütör ürünü idi, şimdikiler grey market sanırım.

Ancak madem orta seviye Android telefon düşünüyorsunuz güzel alternatifler var aklınızda olsun.

4,3 inç ekranıyla (bu PSP ekran boyutudur dikkatinizi çekerim) 669 TL fiyatiyla fenomen gerçek bir rakip. 2.1 eclair versiyonlu olması ve işlemcinin 624 MHZ olmasıda bu telefonu aslında ACE'ye bir rakip yapmıyor ama gio vs düşünmekten çok daha iyidir. Ayrıca ram ve rom olarak ACE'den üstün olduğunuda söylememiz gerekiyor.
    BURAYI İNCELEYİN

Ve benim orta segment android telefonu favorim. Dünyanın en büyük bilgisayar bileşenleri üreticilerinden ASUS ile gene dünyanın en büyük GPS-Navi üreticilerinden Garmin'in ortak ürünü Asus A10. 699 TL ile 3,2 inç ekranlı ve gene eclair sistemli bir cihaz için pahalı görünsede, içerisinde bildik telefon GPS ünitesi yerine gerçek bir Garmin GPS modülü bulunduğunu gözardı etmemek gerekiyor. Neredeyse telefon özellikli bir navigasyon cihazı denilebilir. Garmin'in navi cihazlarının çoğunu yaklaşık bu fiyata sattığınıda gözardı etmemek lazım.
    BURAYI İNCELEYİNİZ

Yok orta segment beni kesmez üst segmentte bir fırsat varmı derseniz, buyrun Androidin kırallarından İ9000 8 GB galaxy S üstelik piyasa fiyatının 150 TL altına satılıyor.
    BURAYI İNCELEYİN

NOT: Bütün yazılanlar tavsiye amaçlıdır. Asus nedir nerden çıktı diye konuşan çok bilmişler (o kendini biliyor) bilgisayarlarının kasalarını açıp bakabilir veya garmin nedir diye araştırabilirler. İlkindeki hakaretlerine cevap vermedim amma bu sefer ortalığı dağıtırım vesselam. Satıcıların hiçbirini tanımam, tavsiyede bulunuyorum çünkü telefon özelliği zayıf bir telefon varmı diye sorsalar ACE diye cevap verirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 4 Haziran 2011; 22:02:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy
    Menuden mesajlara basili tutarak ev ekranina atip, sonrasinda ev ekranindan sildiginiz yere suruklemeyi deneyin.

Maalesef işe yaramadı. Yinede teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haddat
    menü ekranında iken soldaki seçim tuşuna bas düzenle de sonra mesajlar ikonunun aşağı sürükle..

Teşekkürler. Bu işe yaradı.
  • @semender44

Hocam teşekkürler yorduk seni.Bütçe olarak fazla max. değerlere ulaştım zaten bu özelliklerde bi cihaz yeterde artar bile Gm hoşuma gitmedi , Asusu da navigasyon pek fazla kullanmıcam için tercih etmeyeceğim sanırım ama başka önerilerin varsa alabilirim ?

SE X10 mini pro mu yu önerir misin ? Benimde ilk android telefonum olacak o yüzden kies , root filan pek anlamıyorum ACE yi alırsam formu baştan sona okuyup öğrenecez artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadoka
    quote:

Orijinalden alıntı: Haddat
    menü ekranında iken soldaki seçim tuşuna bas düzenle de sonra mesajlar ikonunun aşağı sürükle..

Teşekkürler. Bu işe yaradı.

Rica ederim..
  • @semender44 gösterdiğin general mobile markalı telefon için insanlara gio yu düşünmeyin bunu düşünün demişsin de elindeki ace i galaxy s le karıştırdın sanırım yada sana 800 mhz işlemci 320*480 lik bir ekran hayli hayli yetiyor ( gio ve ace aynı değerlere sahip ) . şahsen gio kullanıcıları için yetmiyor bu rakamlar o yüzden sadece 4.3 lük ekranı var diye çözünürlüğü yüksek diye yada içinde 2 extra market var diye, insanlara çok fazla bir detayı olmayan launcher yüklediklerinde bile kendini kasacak bir telefon önerme .. kaldıki 4.3 parlak lcd ekran ı 1500 mah lık batarya da kurtarmaz o diğer 2 markette android markette ücretsiz mevcut . ayrıca nokia yı baz alırsak 156k renkli ekranlarının 16m luk ekranlara nasıl kafa tuttuğunu herkes bilir yani her şey rakamlarda bitmiyor ..

ayrıca garmin nin navigasyon üzerine başarılı olması yada senin bilgisayarının içinde asus un parçaları olması bu firmaların sağlam telefon yapacağı anlamına gelmez bakınız nokia ms ile ortak telefon yapmasına rağmen ortaya adam gibi birşey çıkaramadılar.. ( microsoft hepimizin pc lerinde mevcut ) ben de samsung un film izlemekten keyif aldığın led tv si var ama bütün galaxy serisi telefonlarına gorilla glass koymaktan aciz ..

şunu bilin arkadaşlar yanlış bilgilendirme kurbanı olmayın ace ve gio arasındaki tek fark gorilla glass ve 5mp kameradır. çok detaycı olanlar için de ek olarak milimlik ekran farkıdır onun dışında işlemcisinden cardına curduna kadar aynıdır. 5mp diyede aşırı performans beklemeyin kameradan led flash var ordan kurtarıır ancak. gorilla glass eksiğinide invisible shield ler ile giderebilirsiniz ki ben 2 aydır koruyucu kullanmıyorum 1 çizik bile yok .

ben burda ace i kötülemedim yanlış anlaşılma olmasın amacım polemik de değil gio almadan önce teknosa da elime ace alıp kasaya kadar gittim son anda gio ile değiştirdim . ikiside aynı kalitede güzel cihazlar ama başka markalarla kıyaslama yaparken mantıklı olmak lazım her şey görüntü değildir .. illa da alternatif isteriz derseniz p503 derim paramız var derseniz de tabiki galaxy s derim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 5 Haziran 2011; 9:40:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vademacum

hahahaha bu da oldu ya... fileserve ve rapid de (ANKARA 14. SULH CM'nin, 2011/411 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (fileserve.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır. ) gitmiş güme!

@semender44, sizin programın yüklü olduğu başka bir yer var mı acaba?

http://generatory.3xg.pl/fileserve/

bu adresten fileserve yüklemelerini yapabilirsin ben böyle hallediyorum ve çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

@semender44 gösterdiğin general mobile markalı telefon için insanlara gio yu düşünmeyin bunu düşünün demişsin de elindeki ace i galaxy s le karıştırdın sanırım yada sana 800 mhz işlemci 320*480 lik bir ekran hayli hayli yetiyor ( gio ve ace aynı değerlere sahip ) . şahsen gio kullanıcıları için yetmiyor bu rakamlar o yüzden sadece 4.3 lük ekranı var diye çözünürlüğü yüksek diye yada içinde 2 extra market var diye, insanlara çok fazla bir detayı olmayan launcher yüklediklerinde bile kendini kasacak bir telefon önerme .. kaldıki 4.3 parlak lcd ekran ı 1500 mah lık batarya da kurtarmaz o diğer 2 markette android markette ücretsiz mevcut . ayrıca nokia yı baz alırsak 156k renkli ekranlarının 16m luk ekranlara nasıl kafa tuttuğunu herkes bilir yani her şey rakamlarda bitmiyor ..

ayrıca garmin nin navigasyon üzerine başarılı olması yada senin bilgisayarının içinde asus un parçaları olması bu firmaların sağlam telefon yapacağı anlamına gelmez bakınız nokia ms ile ortak telefon yapmasına rağmen ortaya adam gibi birşey çıkaramadılar.. ( microsoft hepimizin pc lerinde mevcut ) ben de samsung un film izlemekten keyif aldığın led tv si var ama bütün galaxy serisi telefonlarına gorilla glass koymaktan aciz ..

şunu bilin arkadaşlar yanlış bilgilendirme kurbanı olmayın ace ve gio arasındaki tek fark gorilla glass ve 5mp kameradır. çok detaycı olanlar için de ek olarak milimlik ekran farkıdır onun dışında işlemcisinden cardına curduna kadar aynıdır. 5mp diyede aşırı performans beklemeyin kameradan led flash var ordan kurtarıır ancak. gorilla glass eksiğinide invisible shield ler ile giderebilirsiniz ki ben 2 aydır koruyucu kullanmıyorum 1 çizik bile yok .

ben burda ace i kötülemedim yanlış anlaşılma olmasın amacım polemik de değil gio almadan önce teknosa da elime ace alıp kasaya kadar gittim son anda gio ile değiştirdim . ikiside aynı kalitede güzel cihazlar ama başka markalarla kıyaslama yaparken mantıklı olmak lazım her şey görüntü değildir .. illa da alternatif isteriz derseniz p503 derim paramız var derseniz de tabiki galaxy s derim ..

SEVGİLİ ARKADAŞLAR Bu güne kadar verdiğim sahte yanlı acemice bilgiler için özür diliyorum. Sağolsun bir arkadaş gözümü açtı. Şimdi öbür söylediğim herşeyi boşverin ben kimimki size öneri sunacam. Ben kimimki fikirlerimi söyleyecem. Bundan sonra bütün forumda arkadaşımız ne derse odur. Sorularıda boşverin cevaplarıda atın telefonlarınızı kırın gidin birer gio alın. Hele kasaya kadar gidipte başka modelle değiştirme hidayeti içine doğmayan ruhu kara Ace sahipleri çabuk istiğfar ediniz. O Aceleri atıp kırınız. zaten forum sizin yüzünüzden dolup taşmaktadır. HERKES KOŞUP GİO ALSIN. BİR AYDIR EKRANI ÇİZİLMİYORMUŞ DAHA NE İSTİYORSUNUZ. ARKADAŞ KASAYA KADAR GİDİP SON ANDA DEĞİŞTİRMİŞ. ALLAH YÜZÜMÜZE BAKMIŞTA DEĞİŞTİRMİŞ YOKSA NASIL BÖYLE AYDINLANACAKTIK. AYRICA BİLİNEKİ MICROSOFT, ASUS, GARMİN HATTA SAMSUNG BİLE ACİZ FİRMALARDIR, KADREŞİMİZ BU KONUDA DÜNYADA BİR OTORİTE OLDUĞUNDAN ÖYLE TAKDİR ETMİŞTİR VE ÖYLEDİR. KENDİSİNİN LED TVSİDE VARDIR, ANCAK SAMSUNG TELEFONA GORİL KOYAMAMIŞTIR YOKSA O KADAR ACİZ DEĞİLDİR. GİO ALAMIYACAK DURUMDAKİ FAKİR FUKARA P503 ALMALIDIR. LG'de aslında aciz firmalardandır ama o gene P503'üne goril olmasada küçük bir şempanzze koymuştur. Bazılarının kutusundanda Makak, şebek, babun çıkmaktadır. Siz sonra hayvanatı yakalayıp telefona sıkıştırıverin bir zahmet. PARASI OLAN HERNEKADAR TELEFONA GORİL KOYAMAYACAK KADAR ACİZDE OLSA SAMSUNGUN GS ALMALIDIR. FORUMUN BU BÖLÜMÜDE TAMAMEN KAPATILMALIDIR. ÇÜNKÜ GEREKSİZDİR. HER DERDİN DEVASI İÇİNDE GORİL HATTA ORANGUTAN BULUNAN GİOLARDAN ALINARAK BÜTÜN DERTLERE SON VERİLMELİDİR. BU GÜN YANİ AYDINLANDIĞINIZIN İLK GÜNÜ DÜNYA ACİZ SAMSUNG ZAVALLI ASUS GORİLLİ GİO AYDINLANMA GÜNÜ OLARAK KUTLANMALIDIR. Özelden genelden her türlü soru sorma yasaklanmıştır. Tek cevap vardır GİO AL KURTUL. Sorunu olan önce telefonunu kıracak sonra bir telefon satıcısına gidecek, rastgele bir telefonu alıp kasaya gidecek ve hemen ödeme yapmayacak bir kenarda durup GİO alma sı için içinin aydınlanmasını büyük hatasından dönmesini bekliyecektir. Eğer başka bir telefon almayı düşündüğü için yeterince pişman olabilmişse o esnada gaipten bir grup goril koşarak gelecek o bedbahtı hep beraber havalara atıp, EN BÜYÜK GİO, OLDUDA BİTTİ MAŞALLAH GİODA ALIR İNŞALLAH diye bağırarak silkeleyip kendisine getireceklerdir.

Umarım mutlu olmuşsundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 5 Haziran 2011; 11:22:17 >

• @semender44 güzel kardeşim birşeyler yazmışsın çizmişsin de ne dediğini sanırım sende bilmiyorsun öylesine yazmak için yazmışsın dediklerimi tekrarlamışsın haliyle boşa zaman kaybetmişsin benim bir önceki konuda ace i karalayıcı bir cümlemi gösterirmisin yada ace almayın gio alın gibi bir ifadem varsa buraya yazarmısın ? neyse eğlendik güldük sabah sabah teşekkür ederiz ..

şimdi gelelim konuya öncelikle gorilla glass a orangutan,şempanze espirisini yapabiliyorsan fazla detaya inmeye gerek yok zorlamaya da gerek yok :) benim burda demek istediğimi çakralarını aç ta anlamaya çalış.. insanların sokağa atılacak parası yok gidip insanlara mantıksız telefonlar önerip oraya 2 gram bilgi verilen linkleri koyup kafa bulandırma.. tahmin ediyorum ki gözün gibi baktığın ace inle aynı sınıfta olan gio yu boşverin demene de gerek yok . Hepimiz bir cihaz almadan önce 40 yere sorarız fikir alırız sende yaptın bunu bende .. sen gidip abuk subuk markalar tavsiye edersen o insanların aklı karışır . zaten gözünle okuduysan ben mesajın sonunda ace ve gio ya denk mantıklı alternatif telefonlar önerdim gidin gio alın demedim ..

gelelim çizik olayına ara sıra gio forumuna göz at dikkatsiz kullananların ekranı çizik içinde . ekranı çizilmeye müsahit bir telefon shield yada gorilla olmadan da çiziksiz kullanılabilir onu demek istedim ama sen neyin kafasındasın ben bunu anlamadım ..

şimdi ben bunları yazdım artık ne cevap verirsin okurmusun okumazmısın benim derdim değil mantığı olan adam anlamıştır zaten bahsi geçen mevzuyu . ama sen illa dersen ben ace imi kıracam çöpe atacam forumada daha gelmicem paşa gönlün bilir kardeşim .

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking
    @semender44 güzel kardeşim birşeyler yazmışsın çizmişsin de ne dediğini sanırım sende bilmiyorsun öylesine yazmak için yazmışsın dediklerimi tekrarlamışsın haliyle boşa zaman kaybetmişsin benim bir önceki konuda ace i karalayıcı bir cümlemi gösterirmisin yada ace almayın gio alın gibi bir ifadem varsa buraya yazarmısın ? neyse eğlendik güldük sabah sabah teşekkür ederiz ..

şimdi gelelim konuya öncelikle gorilla glass a orangutan,şempanze espirisini yapabiliyorsan fazla detaya inmeye gerek yok zorlamaya da gerek yok :) benim burda demek istediğimi çakralarını aç ta anlamaya çalış.. insanların sokağa atılacak parası yok gidip insanlara mantıksız telefonlar önerip oraya 2 gram bilgi verilen linkleri koyup kafa bulandırma.. tahmin ediyorum ki gözün gibi baktığın ace inle aynı sınıfta olan gio yu boşverin demene de gerek yok . Hepimiz bir cihaz almadan önce 40 yere sorarız fikir alırız sende yaptın bunu bende .. sen gidip abuk subuk markalar tavsiye edersen o insanların aklı karışır . zaten gözünle okuduysan ben mesajın sonunda ace ve gio ya denk mantıklı alternatif telefonlar önerdim gidin gio alın demedim ..
    gelelim çizik olayına ara sıra gio forumuna göz at dikkatsiz kullananların ekranı çizik içinde . ekranı çizilmeye müsahit bir telefon shield yada gorilla olmadan da çiziksiz kullanılabilir onu demek istedim ama sen neyin kafasındasın ben bunu anlamadım ..

şimdi ben bunları yazdım artık ne cevap verirsin okurmusun okumazmısın benim derdim değil mantığı olan adam anlamıştır zaten bahsi geçen mevzuyu . ama sen illa dersen ben ace imi kıracam çöpe atacam forumada daha gelmicem paşa gönlün bilir kardeşim .

Zaten beni ne dediğimi bilmediğimi, boşa buralarda zaman kaybettiğimi burdaki herkes bilir. Bilgi ve denemiyimimin 2 gram bile etmediğinide gene bilirler. Aceyi dilediğin gibi karalıyabilirsin senin benim hiçbir mesajımı okumadığın belli ben bu kadar ace kullanıcısı içinde kötüleyen tek adamdım. :D Gözüm gibi baktığımda yok bir haftadır ayıp söylemesi guiness rekorlar kitabına girmiş bir telefon kullanmaktayım. Ne yazıkki ben kasada beklemedim. 21 yy nimetlerinden faydalanıp internet üzerinden aldım, onun içindirki goril ekibi gelmedi beni havaya atıp tutmadılar. Gio saadetine erişebilmiş değilim. Bunun sebebinide sanırım keşfettim, o dediğin çarklardan yokki bende. Kasada bunların hangisinin açılacağınıda bilmiyorum. Bizim cebimiz, cüzdanımız açılıyor fiyatı duyunca bazen birazda ağzımız açılıyor. Elalem ney açar nerde çark vardır ne zaman hinduizme merak salmıştır beni ilgilendirmez tabi. Tabi mantıkta olmadığı için bende ne yaparsın böyle idare ediyoruz.
    Forumu sana bırakıp gidecek değilim, şimdi gidiyorum organize sanayiye o neyin "çarkı" ise bende alacam. ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 5 Haziran 2011; 12:14:23 >

• galaxy ace ile HTC wildfire kıyaslaması yapsanız hangisini alırdınız? tel değiştirme durumum var da o yüzden soruyorum şu anda ace var gayet memnunum aslında ancak telefoonları bilen biri yardım edebilir mi?
  • Model tercihine siz karar verin fakat marka olarak Nokia veya Samsung dan şaşmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyoid

galaxy ace ile HTC wildfire kıyaslaması yapsanız hangisini alırdınız? tel değiştirme durumum var da o yüzden soruyorum şu anda ace var gayet memnunum aslında ancak telefoonları bilen biri yardım edebilir mi?

Öncelikle Nokia veya Samsung'dan şaşabilirsin çünkü HTC gerçekten kalitelidir :) ama wildfire artık biraz eskide kaldı özellik olarak da yani şu an için ace daha güncel bir model ama wildfire s'i bekleyebilirsin belki onla karşılaştırma yapman daha doğru olur.
  • merhaba. Ben babalar günü (19 haziran)a kadar vatandan ace alıcam beyaz alınca kutudan sıyah kapakta çıkıomus dogrumu vatandan alan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim ii forumlar...
  • Ben siyah istiyordum ancak olmadığı için beyaz aldım, içinden siyah kapak da çıktı. Ayrıca Vatan'dan aldım. Hem de çok iyi bir fiyata, bu konuda ballıyım sanırım.
  • bu olay iyi güzelde beyazında kenar kısmı bana güzel gelmediği için ben siyah almıştım keşke siyah olanlarada beyaz kapak verselerdi böyle biraz haksızlık olmus
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.