DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
18.019
Cevap
75
Favori
1.441.700
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      468 Mesaj
      29 Mayıs 2011 20:41:20
      ace kullanan arkadaşalar ekranda cizilme olan var mı

gorilla glass özelliği kendi sitesinde yer almazken inceleme sitelerinde yazıyor

• Teğmen
      147 Mesaj
      29 Mayıs 2011 20:55:20

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      29 Mayıs 2011 20:58:39
      Huawei Ideos X5 almayı düşünüyordum ama onda bu özellik olmadığı için kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım

• Yarbay
      2563 Mesaj
      29 Mayıs 2011 22:15:38
      merhaba arkadaşlarr,

2 gün önce abime ace aldık, ancak takvimde bir sorunumuz varr. sorun şu; takvimde herhangi bir gün için 2 den fazla tüm gün notu tanımladığımızda notun önizlemesi gelmiyor. yani bir güne 2 tüm gün notu eklediğimizde sorun yok, notlar ekranın üst kısmında alt alta satır olarak önzileme şeklinde gözükürken, aynı güne 3. bir tüm gün notu girip kaydet dediğimizde yine ekranın üst kısmına bu sefer 3 satır geliyor ama 3 satırda da bomboş olarak gözüküyor. o satırlara tek tek girerek ancak içerisinde ne olduğuna bakabiliyorsunuz, içerisine girmeden önizlemesi maalesef gelmiyor. Bu sorun özellikle belirttiğim gibi sadece aynı güne 2 den fazla tüm gün notu olarak kayıt yaptığınızda ortaya çıkıyor. İST/Capitol'de Galaxy SL de denedik aynı olayı ancak SL de böyle bir sorun yok. Ayrıca SL de takvime girip ayarlar dediğinizde "Gün Görünümü" sekmesi varken, Ace de bu sekme maalesef yok!!!! İki cihazda da Android 2.2 olmasına rağmen neden takvime not girişinde böyle bir fark var orasını da anlayamadık. Bu sorun 2.3 versiyonunda da varmı acaba merak ediyoruz, eğer 2.3'de de aynı sorun varsa cihazı iade edeceğizz. Android 2.3 sürümünü kullanan bir arkadaş deneyebilirse bu olayı ve buraya yazarsa çok sevinirim. Özelikle 2.3 sürümünde takvime girip ayarlar dediğinizde "Gün Görünümü" sekmesi varmı????

Şimdiden Teşekkürler...

✔ LG v20
    • Yüzbaşı
      351 Mesaj
      29 Mayıs 2011 22:36:11
      skyfire alternatif ücrretsiz uygulam var mı ? ve arka flash ışığını tam oalrak hangi program ve ssürümü açıyor üç program denedim üçüdwe açmadı açıldı diyor ama arka led yanmıyor :(

İntel P4 3,06 Ghz ~ Biostar Anakart ~ Oem 1 GB DDR 400 ~ Sapphire Radeon X1650PRO 256MB DDR3 AGP ~ Samsung 80 GB 7200 Rpm İDE ~ PHİLİPS 52x cd rw ~ PHİLİPS 16x DVD rw ~ FLYVİDEO 3000 Tv kartı ~ 2+1 Speaker
    • Yüzbaşı
      792 Mesaj
      29 Mayıs 2011 23:10:27
      bi sorum olacak, ace'ı pc ye bağladığımızda direk hafıza kartına erişebiliyormuyuz?
      yani usb bağlanınca çıkarılabilir disk olarak görünüyormu?

• Binbaşı
      1214 Mesaj
      29 Mayıs 2011 23:30:03
      Flashlight programı sorunsuz açar.
      skyfireye eşdeğer bir program yok malesef. skyfire ile ilgili ne tür bir sorununuz var _?

quote:

Orijinalden alıntı: emilll

skyfire alternatif ücrretsiz uygulam var mı ? ve arka flash ışığını tam oalrak hangi program ve ssürümü açıyor üç program denedim üçüdwe açmadı açıldı diyor ama arka led yanmıyor :(

• Binbaşı
      1214 Mesaj
      29 Mayıs 2011 23:32:12
      bildirimler sayfasını açıp USB BELLEGİ BAĞLA ya tıklarsanız hafıza kartınız direkt olarak flash bellek gibi görünür.

quote:

Orijinalden alıntı: **green-eyes**

bi sorum olacak, ace'ı pc ye bağladığımızda direk hafıza kartına erişebiliyormuyuz?
      yani usb bağlanınca çıkarılabilir disk olarak görünüyormu?

• Çavuş
      67 Mesaj
      29 Mayıs 2011 23:35:56
      quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

telefondan indemezsin bilgisayardan indireceksin. telefon bilinmeyen dosya der indirmez.

Alıntıları Göster

bilgisayardan indrip karta attım telefonda çalıstrınca derleyici hatası veriyor yüklenmiyor ??

Eski kullanıcı adı: Citizen
    • Binbaşı
      1214 Mesaj
      29 Mayıs 2011 23:45:09
      telefon her uygulamayı açmıyor demekki uyumlu değil başka bir versiyonu deneyin yada başka bir kurulm dosyasını .

• Yarbay
      3295 Mesaj
      29 Mayıs 2011 23:47:20
      APPLANTE market uygulaması bende 2-3 gündür çalışmıyor sorun neyrden kaynaklanıyor olabilir?
      Son sürümünü kendi sitesinden indirip kurdum ama yine de çalışmıyor?

flickr
      PC Sistem:> Intel Xeon E3 1260L V5 @ 4.0 GHZ OC <> Asrock Fatal1ty E3V5 Performance Gaming / Hyper BCLK Engine <> 16 GB Dual DDR4 3000MHZ <> Intel SSD 520 180GB <> Benq GW2255 VaLED
    • Er
      6 Mesaj
      30 Mayıs 2011 00:09:40
      Arkadaslar ben telin ilk sarjini telefon acik bir sekilde 12 saat yaptim su anda sarj dayandiramiyorum daha alali 2 gun oldu sarjim 1 gun bile gitmiyor napmaliyim ilerde duzelir mi yoksa yeni bir pil mi almak zorundayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      30 Mayıs 2011 00:12:45
      vatanda 651 TL %25 indirimle sizce almalımıyım

• Çavuş
      59 Mesaj
      30 Mayıs 2011 00:38:36
      quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

vatanda 651 TL %25 indirimle sizce almalımıyım

ne zamana kadar?? ve her vatanda geçerlimi?

• Onbaşı
      24 Mesaj
      30 Mayıs 2011 00:46:39
      Arkadaslar merhaba, su ana kadar olan butun sayfalari okudum ve gercekten faydali cok sey ogrendim, yardimci olanlara tesekkurler.

Galaxy Ace ile alakali benim de iki sorum olacak;
      1- Gorusme esnasindaki ses bana az geliyor, bu sayfaya kadar sanirim 1 kez boyle bir problemden bahsedilmis, belki de butun makinalarda boyle bir sorun yoktur? Bunu duzeltmenin bir yolu var midir?
      2- Radyoda ekolayzır kullanabilecegimiz bir program var midir?

• Teğmen
      219 Mesaj
      30 Mayıs 2011 03:23:50
      samsung galaxy ace araştırıyordum da iki soruma net cevap bulamadım.
      1. gps cevap süresi
      2. müzik çalarının ses kalitesi ve yüksekliği yani ses çipi nasıl
      yanıtlarsanız sevinirim.
      Bence akıllık etmiş alanlar bu fiyatlarda benzer özelliklerde en şık telefon bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afc101 -- 30 Mayıs 2011; 3:25:45 >

afc
    • Teğmen
      144 Mesaj
      30 Mayıs 2011 08:34:28
      quote:

Orijinalden alıntı: ehad

Arkadaslar merhaba, su ana kadar olan butun sayfalari okudum ve gercekten faydali cok sey ogrendim, yardimci olanlara tesekkurler.

Galaxy Ace ile alakali benim de iki sorum olacak;
      1- Gorusme esnasindaki ses bana az geliyor, bu sayfaya kadar sanirim 1 kez boyle bir problemden bahsedilmis, belki de butun makinalarda boyle bir sorun yoktur? Bunu duzeltmenin bir yolu var midir?
      2- Radyoda ekolayzır kullanabilecegimiz bir program var midir?

cevap:

1. evet görüşme esnasında ses seviyesi çoğu telefona göre daha kısık. ( bir çok telefon kullandım saysam bitmez bu konuda karşılaştığım en kötü telefon diyebilirim)
      2. radyoda eko. olayını bilmiyorum ama mp3 için powerAMP yi önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heqle -- 30 Mayıs 2011; 8:34:53 >

• Binbaşı
      1214 Mesaj
      30 Mayıs 2011 08:59:59
      quote:

Orijinalden alıntı: darbelux
      APPLANTE market uygulaması bende 2-3 gündür çalışmıyor sorun neyrden kaynaklanıyor olabilir?
      Son sürümünü kendi sitesinden indirip kurdum ama yine de çalışmıyor?

applanetin serverleri kapalı kimse giremiyor soun sizde degil applanetin sitesinden statusuna bakarsanız offline oldugunu goreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1133 Mesaj
      30 Mayıs 2011 10:31:26
      quote:

Orijinalden alıntı: cemus

telefonumda skyfire yukluydu 4.0 versiyonunu ve license key ini yuklemek istedim yuklenmedi uyarisi verdi dedimki silipte deneyim sildim simdi eskisinide kuramiyorum neden acaba?

?
      arkadaşlar telefona daha önce indiripte kurmuş olduğum bazı uygulamaları artık yükleyemiyorum bunun sebebini bilen varmı?
      örnek: skyfire hali hazırda yüklüydü ve kullanıyordum skyfire 4.0 diye bir sürümü çıkmış (bu arada bende yüklü olan sürüm ne bilmiyordum) onu kurayım dedim kurmadı yükleme hatası verdi .bende eskisini silip tekrar denedim gene olmadı daha sonra eski olan tekrar kurayım dedim onuda kurmuyor bazı uygulamalarda da hata veriyor bu uygulamaları önceden kurup kullanmıştım halbuki

• Yarbay
      2563 Mesaj
      30 Mayıs 2011 12:03:36
      quote:

Orijinalden alıntı: _extreme_

merhaba arkadaşlarr,

2 gün önce abime ace aldık, ancak takvimde bir sorunumuz varr. sorun şu; takvimde herhangi bir gün için 2 den fazla tüm gün notu tanımladığımızda notun önizlemesi gelmiyor. yani bir güne 2 tüm gün notu eklediğimizde sorun yok, notlar ekranın üst kısmında alt alta satır olarak önzileme şeklinde gözükürken, aynı güne 3. bir tüm gün notu girip kaydet dediğimizde yine ekranın üst kısmına bu sefer 3 satır geliyor ama 3 satırda da bomboş olarak gözüküyor. o satırlara tek tek girerek ancak içerisinde ne olduğuna bakabiliyorsunuz, içerisine girmeden önizlemesi maalesef gelmiyor. Bu sorun özellikle belirttiğim gibi sadece aynı güne 2 den fazla tüm gün notu olarak kayıt yaptığınızda ortaya çıkıyor. İST/Capitol'de Galaxy SL de denedik aynı olayı ancak SL de böyle bir sorun yok. Ayrıca SL de takvime girip ayarlar dediğinizde "Gün Görünümü" sekmesi varken, Ace de bu sekme maalesef yok!!!! İki cihazda da Android 2.2 olmasına rağmen neden takvime not girişinde böyle bir fark var orasını da anlayamadık. Bu sorun 2.3 versiyonunda da varmı acaba merak ediyoruz, eğer 2.3'de de aynı sorun varsa cihazı iade edeceğizz. Android 2.3 sürümünü kullanan bir arkadaş deneyebilirse bu olayı ve buraya yazarsa çok sevinirim. Özelikle 2.3 sürümünde takvime girip ayarlar dediğinizde "Gün Görünümü" sekmesi varmı????

Şimdiden Teşekkürler...

✔ LG v20
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.