Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hahahaha bu da oldu ya... fileserve ve rapid de (ANKARA 14. SULH CM'nin, 2011/411 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (fileserve.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır. ) gitmiş güme!

@semender44, sizin programın yüklü olduğu başka bir yer var mı acaba?
  • merhaba arkadaşlar bu cihaz sony ericsson mw600 bluetooth kulaklıkla uyumlu mu? kullanan var mı?
  • Arkadaşlar Ace mi Wave2 mi. Hayatımın hiç bir döneminde bu kadar kararsız kalmamıştım.
  • Arkadaşlar telefonu modem olarak nasıl kullanabiliriz?
  • Yasaklı sitelere nasil gireblrz kendu tarayıcısı üzerinden ? Hangi ayarlamaları yapmak lazm ... Baya bi kurcaladm ama bi sonuc alamadm :-(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulanıcıadım

Yasaklı sitelere nasil gireblrz kendu tarayıcısı üzerinden ? Hangi ayarlamaları yapmak lazm ... Baya bi kurcaladm ama bi sonuc alamadm :-(

Rootlu alette SET DNS ile google dayının Dns ayarlarini seçersen hepsine girersin.

quote:

Orijinalden alıntı: zeyapo

Arkadaşlar telefonu modem olarak nasıl kullanabiliriz?

Ayarlar > Kablosuz ayarlar > Bağ. ve Taşınabilir WIFI ayarları ile telefonu modem olarak ayarlayıp tel üzerinden nete çıkılıyor diye biliyorum. Başka bir markada bunun gibi bir ayarla deneme yapmıştım

quote:

Orijinalden alıntı: vademacum

hahahaha bu da oldu ya... fileserve ve rapid de (ANKARA 14. SULH CM'nin, 2011/411 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (fileserve.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca uygulanmaktadır. ) gitmiş güme!

@semender44, sizin programın yüklü olduğu başka bir yer var mı acaba?

Burdan indirin barim.
    http://www.turnatasarim.com/dosyalar/adb.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berdos -- 28 Mayıs 2011; 17:15:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tatar22

Bikaç sorum olacak cevaplayana şimdiden teşkkür ediyorum. Bazıları formu oku diye kızacaktır ancak 52 sayfa olmuş arkadaşlar insaf :)

1) .docx, .xlxs, .ppt, .pdf dosyalarında sorunsuz bir şekilde görüntüleme var mı ?
    2) araçta navigasyon cihazı olarak kullanılabilir mi ?
    3) skype programı var mı ?

Evet, evet, evet... Üç evetle uğurluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHD -- 28 Mayıs 2011; 17:14:15 >
  • senin dediğin mobil ap bu sadece operatörden aldıgın interneti modem olarak kullanmaya olanak sağlar. wifiyi paylaştırmaz zaten wifi ile ikisini aynı anda açamazsınız.

quote:

Orijinalden alıntı: berdos

quote:

Orijinalden alıntı: zeyapo

Arkadaşlar telefonu modem olarak nasıl kullanabiliriz?

Ayarlar > Kablosuz ayarlar > Bağ. ve Taşınabilir WIFI ayarları ile telefonu modem olarak ayarlayıp tel üzerinden nete çıkılıyor diye biliyorum. Başka bir markada bunun gibi bir ayarla deneme yapmıştım

• beyler telefona barkod okuyucusu indirdim donanım haberlerin videolarındaki barkodalara okuyutorum tarayıcı ile aç diyorum hepsinde bulunamadı diyor neden acaba ? ve applanette 3-4 gündür giremiyorum sizdede o sorun varmı ?
  • Samsung Galaxy Ace için

1) flash player desteği eksikliğini hissettiriyormu
    2)vidyo çekim ve fotoğraf çekimleri kalitesi ve bunları bilgisayara atıp baktığımızdaki kalitesi
    3)hava durumu widget ı varmı varsa bunu kullanıp ara yüze atabiliyomuyuz ve güncellemeri manual yapabiliyormuyuz
    4) hd oyun oynaya biliyormuyuz yada ne biliyim angry birds amiral battı gibi ismi çokca anılan oyunları oaynarken sıkıntı yaşıyormusun
    5) telefonun doluluk oranına göre oyunlarda yada film izlerken kasmalar donmalar oluyormu
    6) senin kullanımına göre şarjı ne kadar gidiyor
    7)android market yüklümü yüklüyse kullanırken sıkıntı yaşıyormusun, uygulama indirirken yüklerken sıkıntı problem hata raporu falan oluyormu
    8) 2.3 e yükseltilebilinirmi
    9) ses kalitesi nasıl ve mp3ü zil sesi olarak kullanabiliyormuyuz
    10) wifi ile bağlanırken sıkıntı yaşıyormusun hızı nasıl dosya indirimlerinde
    11) msn facebook rahatça kullanbiliyormusun facebookta sohbeti kullanabiliyormusun
    12) ses tanıma özelliği varmı varsa kullanmak için internete bağlı olmak şartmı
    13) gps ve navigasyon özellikleri nasıl hata payları çokmu ve uyduya bağlantı hızları nası gideceğin yeri ne kadarlık bi hata payıyla gösteriyor özellikle uzak mesafeleri

şimdilik aklıma gelenler bunlar cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler:) acele cevap verirseniz sevinirim

• kendi soruma kendim cevap vereyim:sorunu çözdüm mw600 ile uyumlu...tüm para boşa gidecekti valla!
  • flash player desteği yok ama arkadaslar skyfire tarayıcısı ile sorun olmuyor dediler ama ben indiremedim markette yok ve applanete girmiyor.Fotoğraflarda hic bi sıkıntı yok oyunlara gelince angry birds benim telefon kasıyor hafiften ama benim telefonda virüs olabilir o yüzden ve hic bi güncelleme yapmadım.Bende yavas yavas ogreniyorum.
  • bu telefon hakkında geniş bilgi sahibi arkadaşlar sorularıma acele cevap verirseniz sevinirim çok çok rica ediyorum
  • Samsung Galaxy Ace için

2)vidyo çekim ve fotoğraf çekimleri kalitesi ve bunları bilgisayara atıp baktığımızdaki kalitesi
    3)hava durumu widget ı varmı varsa bunu kullanıp ara yüze atabiliyomuyuz ve güncellemeri manual yapabiliyormuyuz
    4) hd oyun oynaya biliyormuyuz yada ne biliyim angry birds amiral battı gibi ismi çokca anılan oyunları oaynarken sıkıntı yaşıyormusun
    5) telefonun doluluk oranına göre oyunlarda yada film izlerken kasmalar donmalar oluyormu
    7)android market yüklümü yüklüyse kullanırken sıkıntı yaşıyormusun, uygulama indirirken yüklerken sıkıntı problem hata raporu falan oluyormu
    11) msn facebook rahatça kullanbiliyormusun facebookta sohbeti kullanabiliyormusun
    13) gps ve navigasyon özellikleri nasıl hata payları çokmu ve uyduya bağlantı hızları nası gideceğin yeri ne kadarlık bi hata payıyla gösteriyor özellikle uzak mesafeleri

şimdilik aklıma gelenler bunlar cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler:) acele cevap verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ImBlindNotDeaf
    flash player desteği yok ama arkadaslar skyfire tarayıcısı ile sorun olmuyor dediler ama ben indiremedim markette yok ve applanete girmiyor.Fotoğraflarda hic bi sıkıntı yok oyunlara gelince angry birds benim telefon kasıyor hafiften ama benim telefonda virüs olabilir o yüzden ve hic bi güncelleme yapmadım.Bende yavas yavas ogreniyorum.

oyunu acmadan arka planda calisan uygulama olup olmadigini kontrol et birde internet baglantisi kapali olsun o zaman en ufak bir kasma olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: juni0rrr

Samsung Galaxy Ace için

1) flash player eksikliği asla hissetmedim.
    2) fotoğraf kalitesi çok iyi gece çekimleride başarılı video çekimleri şuan için çözünürlüğü düşük ama 2.3 versiyon güncelenince 720P olacak kalitesi.
    3) hava durumu vidgeti androidin temeli zaten olmazsa olmazı gibi birşey olmuş sorulmasına bile gerek yok :)
    4) iosdaki çoğu oyun var angry birds nfs shift aspalt gibi oyunlarda sıkıntı yok.
    5)ben 720 p videoyu oynattım ama 1080p kasıyor kendi oynatıcısı iyi değil video oynatıcı applar var altyazı divx avi desteği veren bunlarla çok iyi sonuç alınıyor.
    6) benim kullanımım günde 2 3 saat wifi kullanıyorum 15 dk konusuyorum sureklı mesaj atıyorum oyun oynuyorum şarj 2 gün gidiyor wifi kullanmazsak 4 5 güne kadar bile çıktığı oluyor.
    7)android marketle ilgili hiçbir sıkıntım olmadı sanırım yeni acelerde yuklu gelıyormuş ben sonradan açtırttım herhangi bir sorun yaşamadım binlerce uygulama var hepsi çalışıyor
    8)2.3 e resmi olarak temmuz ayı içinde güncelleme geleceğini samsung belirtti ben onu bekliyorum ama şuanda hackli yazılımlarla 2.3 e yukselten arkadaşlar var tabi garantiden çıktıgı soylenıyor cihazın temmuzda gelecek guncelleme nede olsa ben onu bekliyorum.
    9) hoparlor kalitesi güzel ancak eski sony ericsson telefonuma göre düşük C510 vardı bende ondan düşük çıkıyor ses ama tatmin edici. istediğin mp3ü zil sesi bildirim sesi email sesi vb. şekilde kullanabiliyosun o konuda bir kısıtlama yok.
    10)wifi eve 8 mbt olarak geliyor telefonumda 7 mbiti gördüm daha fazlasını görmedim belki ağımdandır bilmiyorum. gerçekten kaliteli bir wifi kullanılmış telefonda çekim gücü iyi tabiki iphone ailesine oranla düşük ipod touchum var onun 3 diş çektiği yerde ace 2 diş yada 1 diş çekiyor.
    11) msn facebook twitter çok rahat kullanılıyor facebook ve twitterin kendi appsi war chatda aktif msnide ebuddyden kullanıyorum gayet rahat.
    12) ses tanıma sesli klavye (konuşuyorsun yazıyor.) sesli google araması sesli komutlar telefonda var tabiki internet gerektiriyor.
    13)gps olayı kaliteli igo yazılımı kurdum ben onunla kullanıyorum arabadaki navigasyonuma oranla tabiki yavaş arabanınki 15 20 saniyeye bulurken telefon 1,5 dakikaya anca buluyor ama bulduktan sonrası sorun değil bulduktan sonra gayet akıcı biçimde seni takip edebiliyor ve her yeri biliyor ;)

• @hellbutcher00096 ve @berdos tam sorunuma çözüm buldunuz teşekkürler.bunu şey için sormuştum şu vodafone da sınırsız cepnet paketini alıp laptopta da kullanmak içindi teşekkürler. peki bu cepnet'i masa üstü bilgisayarlarda kullana bilir miyiz ?
  • Arkadaslar merhaba bende dun bu telefonunu aldim ve gercekten verdigim paranin hakkini verdigini dusunuyorum. Benim 2 tane sorum olucak cevap veren arkadaslara simdiden tesekkurler
    1) Telefonumu ilk sarjini telefonu acik olarak yaptim bu sorun cikartir mi? Telefonu sarjdan cikartali 4 saat oldu ve bataryam bitmek uzere . Nete falan girdim oyun oynaddim ama bu kadar cabuk bitmemeli diye dusunuyorum
    2)Skyfire i indirdim ama youtubedan video izleyemiyorum. Bu sorunu nasi cozebilirim
  • şarj konusunda benimde bir sorum var arkadaşlar.telefonu yeni aldım kapalı şekilde şarja taktım ne kadar kalmalı şarjda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet366

Arkadaslar merhaba bende dun bu telefonunu aldim ve gercekten verdigim paranin hakkini verdigini dusunuyorum. Benim 2 tane sorum olucak cevap veren arkadaslara simdiden tesekkurler
    1) Telefonumu ilk sarjini telefonu acik olarak yaptim bu sorun cikartir mi? Telefonu sarjdan cikartali 4 saat oldu ve bataryam bitmek uzere . Nete falan girdim oyun oynaddim ama bu kadar cabuk bitmemeli diye dusunuyorum
    2)Skyfire i indirdim ama youtubedan video izleyemiyorum. Bu sorunu nasi cozebilirim

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

[400] Hatası vermeyen youtube
    yukarıdaki arkadaş gibi youtubede sorun yaşayanlar için birebir.

İndirme linki:http://www.upload.gen.tr/d.php/www/soc9rhyi/Youtube.apk.html

(ALINTIDIR. googleandroid.gen.tr (lazibere_82))

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.