DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
29.050
Cevap
131
Favori
1.285.988
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 sonraki >>>
Giriş
      829 Mesaj
      15 Temmuz 2013 10:15:53
      alırsan pişmanlık kaçınılmaz sonun olur

• Onbaşı
      27 Mesaj
      15 Temmuz 2013 10:50:58
      quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

bu telefonu alacak olanlar mesajları görüp hemen kaçıyor muhtemelen. telefonu nasıl kullanıyorsunuz ben anlamıyorum gerçekten. Tek sorun hafıza sıkıntısı bence.

zaten 3-4 rom çıktı daha yeni şimdiden rom desteği yok önem verilmiyor diyorsunuz. 700 liralık telefondan s3 performansı ve desteği beklemeyin lütfen. bence hala alınabilir bir telefon ace2

bende ace2 var...dı, samsung sözverdiği tarihte yazılılmı çıkartmayınca millet sammobile'daki
      sızıntı(beta) romlara koştu, memnun olan da oldu olmayanlar da, bazıları gb'ye dönmek için
      uğraştılar birkaçının telefonu brick oldu, her yeni sizinti miltette "acaba busefermi..." dedirtti

ya tarihe bile veremeyen ve soranlara otomatik cevap yollayan samsung türkiye ye ne demeli???
      takip ettiğim kadarıyla custom romlar bazı sorunları halletmişler ama yinede eksikleri tam kapatamamışlar

bunları gördüğümde rom-root hiç bulaşmadan hemen telefonum için ilan verip sattım, bana soranlara
      tavsiye etmiyorum

ne olaydı şu 4gb.lık hafızanın kullanıcıya kalan 2.2 gigabaytı tek parça olsaydı, ne olaydı hafızayamı yoksa
      karta mı uygulama/oyun yükleyemek istersiniz diye sorsaydı, aslında özellikleri bakımından güzel telefon
      ama orta sınıfa gösterilen ilgi azlığı birde samsung türkiye nin aşırı rahatlığı insanı bu makinadan soğutur :(

bunlar (doğrusuyla/hatasıyla) benim düşüncelerim, katılmayanlara ise saygı duyarım

• Çavuş
      40 Mesaj
      15 Temmuz 2013 11:31:26
      quote:

Orijinalden alıntı: gksll

Arkadaslar aranizda telefonu ekran koruyucusuz kullanan varmi? Cok cabuk cizilir mi? Cikartmayi dusunuyorum da.

Ben ilk günden beri mat koruyucu ile kulanıyordum 2 aydır koruyucusuz kullanıyorum. koruyucuyu ilk çıkardıgında çok büyük bir fark oluyo telefonda ekran çok güzel görünüyor.Ben 2 aydır bir sorunla karşılaşmadım.ekranı dayanıklı birazda dikkatli kullanırsan sorun olmaz.

• Çavuş
      62 Mesaj
      15 Temmuz 2013 11:50:22
      Arkadaşlar telefonu media markt tan almıştım.şimdi satmayı düşünüyorum.ancak şöyle bir durum var uk romu yüklüydü dün gb ye geri döndüm ilk sayfadaki linklerden indirdim.güncelleme gözüküyor yapmadım.alanın elinde kalsın istemem garantisini kullanabilsin.ne yapmalıyım hiç oynanmamış haline dönmesi için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1210 Mesaj
      15 Temmuz 2013 12:02:20

Rus GB'sinden sonra TR GB'sini yükleyip sonra csc kodunu TUR yaptıysan sorun yoktur.

arfbrkkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      62 Mesaj
      15 Temmuz 2013 12:04:51

quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Rus GB'sinden sonra TR GB'sini yükleyip sonra csc kodunu TUR yaptıysan sorun yoktur.

Öyle yaptım üstad.kodu girince de kapanıp açıldı türkçe oldu.ancak günvelleme işareti var işte ben sonra dedim gitti ama muhtemelen hep gelecek.

• Çavuş
      62 Mesaj
      15 Temmuz 2013 12:11:36
      Bu arada esime de ace 2 almıştım ona rom falan atmadım hiç müdehale etmedim.cihaz hakkında bölümünü karşılaştırdım tamamen aynı.

• Teğmen
      181 Mesaj
      15 Temmuz 2013 12:21:12

quote:

Orijinalden alıntı: arfbrk

Bu arada esime de ace 2 almıştım ona rom falan atmadım hiç müdehale etmedim.cihaz hakkında bölümünü karşılaştırdım tamamen aynı.

O görünen güncelleme değil cihaz kayıt işlemi tereddütsüz yapabilirsiniz onu

• Android Beta Kullanıcısı
      1608 Mesaj
      15 Temmuz 2013 13:43:39
      ya deli olacak şu bildirim gelmemesine çözüm yok mu bi yardım Allah için yaaaa

• Çavuş
      62 Mesaj
      15 Temmuz 2013 14:25:31

Yaptım.dediğiniz gibi kayıt işlemiymiş.cihaz kaydediliyor dedi sonra güncelleme aradı ve yok dedi.çok teşekkürler

Bahsedilenler: wasabi304

• Binbaşı
      1258 Mesaj
      15 Temmuz 2013 14:37:27

quote:

Orijinalden alıntı: s-avci

Alıntıları Göster

bende ace2 var...dı, samsung sözverdiği tarihte yazılılmı çıkartmayınca millet sammobile'daki
      sızıntı(beta) romlara koştu, memnun olan da oldu olmayanlar da, bazıları gb'ye dönmek için
      uğraştılar birkaçının telefonu brick oldu, her yeni sizinti miltette "acaba busefermi..." dedirtti

ya tarihe bile veremeyen ve soranlara otomatik cevap yollayan samsung türkiye ye ne demeli???
      takip ettiğim kadarıyla custom romlar bazı sorunları halletmişler ama yinede eksikleri tam kapatamamışlar

bunları gördüğümde rom-root hiç bulaşmadan hemen telefonum için ilan verip sattım, bana soranlara
      tavsiye etmiyorum

ne olaydı şu 4gb.lık hafızanın kullanıcıya kalan 2.2 gigabaytı tek parça olsaydı, ne olaydı hafızayamı yoksa
      karta mı uygulama/oyun yükleyemek istersiniz diye sorsaydı, aslında özellikleri bakımından güzel telefon
      ama orta sınıfa gösterilen ilgi azlığı birde samsung türkiye nin aşırı rahatlığı insanı bu makinadan soğutur :(

bunlar (doğrusuyla/hatasıyla) benim düşüncelerim, katılmayanlara ise saygı duyarım

hocam samsung resmi olarak tarih vermedi ki hiç. sammobile aracılığıyla verilen tarihler vardı onlar da ülkeye göre değişiklik gösterebilir yani..

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Temmuz 2013 14:53:28
      MIUI romu tek geçerim,gerçekten güzel rommuş

Ne Kavgam Bitti,Ne Sevdam...
    • Binbaşı
      1210 Mesaj
      15 Temmuz 2013 15:05:19

İlk gelen kayıt ekranı her zaman. Ayrıca TR romunda güncellersen de sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 15 Temmuz 2013; 15:09:18 >
      arfbrkkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      522 Mesaj
      15 Temmuz 2013 15:37:52
      Ya beyler ben bu konulara çok yabancıyım bu kernel sürümü falan nedir ?

Kocaeli üniversitesi
    • Yüzbaşı
      461 Mesaj
      15 Temmuz 2013 15:39:04
      quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan_1907

MIUI romu tek geçerim,gerçekten güzel rommuş

antutu skoru kaç acaba ?

• Android Beta Kullanıcısı
      1608 Mesaj
      15 Temmuz 2013 16:09:07

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

ya deli olacak şu bildirim gelmemesine çözüm yok mu bi yardım Allah için yaaaa

up yardım lütfennn

• Yüzbaşı
      322 Mesaj
      15 Temmuz 2013 16:39:45

quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

bu telefonu alacak olanlar mesajları görüp hemen kaçıyor muhtemelen. telefonu nasıl kullanıyorsunuz ben anlamıyorum gerçekten. Tek sorun hafıza sıkıntısı bence.

zaten 3-4 rom çıktı daha yeni şimdiden rom desteği yok önem verilmiyor diyorsunuz. 700 liralık telefondan s3 performansı ve desteği beklemeyin lütfen. bence hala alınabilir bir telefon ace2

Arkadaşım ne olur s3 performansı deme bu forumda

Amd FX6300 @4.4 Ghz - Cooler Master HYPER 103LGA | Sapphire Dual-X R9 270X 2GB | Kingston HyperX Black 8 GB Ram | M5A97 Evo R2.0 | Cooler Master Bronze GX650W PSU | Windows 8.1 Pro x64
    • Yarbay
      2762 Mesaj
      15 Temmuz 2013 16:41:23
      JB'den selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grameradam -- 15 Temmuz 2013; 16:42:22 >

"KONU"YA "TOPİC" DİYEN DİLLERİ EŞEK ARISI SOKSUN
      "DÜZELTME"YE "EDIT" DİYEN DİLLERİ EŞEK ARISI SOKSUN
    • Çavuş
      62 Mesaj
      15 Temmuz 2013 17:13:01

Teşekkürler.bir daha rom atarsam aklımda bulunsun

Bahsedilenler: kdrsrsln

• Teğmen
      181 Mesaj
      15 Temmuz 2013 17:45:04

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

Alıntıları Göster

up yardım lütfennn

Uygulama ayarlarından bildirimleri kapat var jb de, uygulamayı durdurarak da çözbilirsin

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.