Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda geldi ben bunu tel guncelle yaziyor tikliyorum guncellistirme yok yaziyor ne zmn gelir ki bu kiese ve tel uzerinden guncelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Selamlar!

Telde root falan yok güncelleme geldi şimdi benim güncelleme öncesi ve sonrası yapmam gerekenler nelerdir?

1-Wipe işlemlerini bi anlatırmısınız ve bu işlemler güncelleme kurulduktan sonrada yapılmalımı?
    2-Madde madde anlatın yani 1 yedek 2 wipe 3 güncelleme falan diye kısa kısa anlatırmısınz teşekkürler şimdiden
  • osmanlı3406 O kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda istediğin bu anlatımların tamamı mevcut.
  • Biliyorum ilk mesajda yazıyorda rom lar girmiş oraya aralarda falan karışık gibi
    Telde room root yok,abi 1 şu 2 şu 3 şu diyip kısa kısa özet geçerseniz sevinirim
  • Evet sonunda TR romu cıktı Arkadaşlar ne kadar stabil hızlı bilmiyorum suan indiriyorum denicem :)

indirmek isteyen arkadaşlar buyrun

LİNK :http://www.hotfile.com/dl/230410297/3d9c626/I8160XXME7_I8160OJVME2_TUR.zip.html
  • Alt tarafi istanbula geldim guncelleme gelmiş

• Arkadaşlar bişey dikkatimi çekti suan Lite 1.7 rom ve bsc 3.0 Karnel var bu karneli attığımda aslında hızlı bi Karnel değil. işlemci hızı Default da min=200 max=800 Bsc 3.0 karneli yüklediğimde işlemci hızını Min=800 Max=800 Yapiyor buda işlemci herzaman tam performansında çalışmasını sağlıyor bize hızlı geliyor :S :D
  • Tr romu kurdum Şimdilik bi skıntısı yok hızlı stabil :) Lite 1.7 üzerine kurdum ram 624 mb suanlık stabil çalışıyor ilerde donmalar yaşarsam bilgilendiririm :)
  • türkiye romunu indirip deneyen varmı artıları ve eksilerini yazarsa iyi olur
  • mayısta derlenmiş fark vardır umarım öyle tahmin ediyorum yüzümü güler inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti_zzz

Tr romu kurdum Şimdilik bi skıntısı yok hızlı stabil :) Lite 1.7 üzerine kurdum ram 624 mb suanlık stabil çalışıyor ilerde donmalar yaşarsam bilgilendiririm :)

Tr romu tek dosyali mi? 3 dosyali mi?

• Direkt telefon üzerinden güncelleme kurar gibi kurabilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gksll

quote:

Tr romu kurdum Şimdilik bi skıntısı yok hızlı stabil :) Lite 1.7 üzerine kurdum ram 624 mb suanlık stabil çalışıyor ilerde donmalar yaşarsam bilgilendiririm :)

Tr romu tek dosyalı Odinle kurdum PDA kısmından
  • TR romunu kurdum root attım şimdi gereksiz ( kullanmadığım ) programları kaldırdım hafıza olayını değiştirdim hızı beğendim umarım ilerde skıntı çıkarmaz :D samsung bu güvenilmez :D:D:D
  • quote:

quote:

quote:

Menu gecislerinde kasmalar takilmalar var mi peki. Onceki romlara gore nasil?

• gksll kullanıcısına yanıt
    PDA: I8160XXME7
    CSC: I8160OJVME2
    MODEM: I8160XXME7

kodları farklı olsa da md5 olarak tek dosya yapmışlar. Ümitlenmiştim 3 lü olacak diye.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Menu gecislerinde kasmalar takilmalar var mi peki. Onceki romlara gore nasil?

kasma donma yaşamadım ama daha yeni kurdum kullandıkca gözlemlicem kardeş. suan için skıntı yok menü geçişlerinde kasma donma olmadı hic zorlarsam telefonu aynı anda bi kaç sey acıp denersem hafıf geçişlerde takılmalar oluo gibi ama rahatsız edeçek seviyede değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti_zzz -- 24 Haziran 2013; 11:18:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

PDA: I8160XXME7
    CSC: I8160OJVME2
    MODEM: I8160XXME7

kodları farklı olsa da md5 olarak tek dosya yapmışlar. Ümitlenmiştim 3 lü olacak diye.

direk gbden kuranlar ram miktarı kaç
  • Zamanında wonder ile ace 2 arasında kalmıştım. iyi ki tercihim wonder olmuş
  • sızıntısız Gb nin üstüne sadece Türkiye romunu kuranlar ram kaç
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.