Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: actafool

quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

Hocam ace 2 icin en iyi güncel rom nedir ?

birde tivibu la alakalı sorum var
    >internet de 50 GB AKK aşdıgımda tivibu da yavaslama olurmu ?

valla en iyisi bence su an için uk ve almanya uk normalde cok daha akıcı rootsuz ve lite roomsuz almanya sanki azcık kasıyo gibi ama ustune lite roomu yukledim bsc 3 kernelle uk dan daha iyi oldu menu ve rehber cagrı gecişleri cok hızlı yani 1 saniyeye kadar dustu ayrıca takılma hic yasamadım dun gece 02 de sarjdan cıkardım ekran %50 de ve yaklasık 20 dakika telefon gorusmesi whatapps ve surekli mobil veri acık yaklasık 30 resim cektim sarj an itibari ile %49'da bence su an Alman romu + lite room 1.6 +BSC 0.3 mukemmel

• direkt UK romunu kurdum telefon süper oldu.
    Tek sorun RAM kullanımı çok yüksek
    550mb ram var 380 kullanılıyor.bazen 430lara çıktığını gördüm.
    sırasıyla sızıntıları kurmaya cesaret edemedim.zaten o 7dkda kalp krizi geçirecektim heyecandan 20dkya nasıl katlanırdım bilmiyorum

birde titreşim ayarını bulamadım.gbde ne güzel ayarlardım sms gelince ve arama gelince titreşsin diye jbde yokmu o ayar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 23 Haziran 2013; 0:24:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

direkt UK romunu kurdum telefon süper oldu.
    sırasıyla sızıntıları kurmaya cesaret edemedim.zaten o 7dkda kalp krizi geçirecektim heyecandan 20dkya nasıl katlanırdım bilmiyorum

birde titreşim ayarını bulamadım.gbde ne güzel ayarlardım sms gelince ve arama gelince titreşsin diye jbde yokmu o ayar?

sızıntıların hiçbir artısı yok aksine eksisi var o yüzden diyorum boşuna sızıntılarla uğraşmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

sızıntıların hiçbir artısı yok aksine eksisi var o yüzden diyorum boşuna sızıntılarla uğraşmayın

ram olayını hallettim.
    kapatıp açınca 340lara düştü.
    gb de hiçbirşey açık değilken 280 290 300 arası gidip geliyordu.
    iyi ya sevdim jbyi.
    aylardır boşuna beklemişik.keşke daha ilk çıktığı gün cesaretimi toplayıp yükleseydim.
    titreşim olayınıda hallettim.mesajlarda ayarlardan titreşimli bildirimleri açınca oldu.
    pil konusunda biraz sıkıntı var gibi.
    %79da çıkardım şarjdan 5dk falan ayarlara baktım karıştırdım biraz wifi kapalıyken ve %77ye düştü.
    daha ilk günü romun ondandır deyip geçiyorum.onun dışında güç tasarrufu moduna alınca telefon kasılmaktan bir hal oluyor.
    buyüzden güç tasarrufu moduna almayın derim.
    4.2.2de çıkar umarım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

ram olayını hallettim.
    kapatıp açınca 340lara düştü.
    gb de hiçbirşey açık değilken 280 290 300 arası gidip geliyordu.
    iyi ya sevdim jbyi.
    aylardır boşuna beklemişik.keşke daha ilk çıktığı gün cesaretimi toplayıp yükleseydim.
    titreşim olayınıda hallettim.mesajlarda ayarlardan titreşimli bildirimleri açınca oldu.
    pil konusunda biraz sıkıntı var gibi.
    %79da çıkardım şarjdan 5dk falan ayarlara baktım karıştırdım biraz wifi kapalıyken ve %77ye düştü.
    daha ilk günü romun ondandır deyip geçiyorum.onun dışında güç tasarrufu moduna alınca telefon kasılmaktan bir hal oluyor.
    buyüzden güç tasarrufu moduna almayın derim.
    4.2.2de çıkar umarım.

güle güle kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• almanya romu hangisi beyler bi.link atin ya

• almanya romu uk roma gore nasil arkadaslar kulla anlar bi yorum yapabilirler mi

• bugün 17:30 zamanları root yapıp kernel yükleyip sayacıda sıfırlayacağım bitecek benim iş tamamen.
    birde bildirim barına tekrardan güncellemeler var uyarısı gelmiş sonra dedim.ne güncellemesi bu gbdeki gibi anakartı yakacak birşey olmasın?
  • Ben UK üzerine kernel falan attım da root da yapsam mı sizce çok gerekli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SüleymanBatuhan

Ben UK üzerine kernel falan attım da root da yapsam mı sizce çok gerekli mi?

lite rom yukle bence 1.6 yı rootlanır zaten telefonun farkı hissedeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atak-1 -- 23 Haziran 2013; 17:25:12 >
  • Ana sayfaya Alman romu ve bsc 0.3 kernel eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atak-1 -- 23 Haziran 2013; 17:24:50 >
  • şuan portekiz jb üstüne italian rom kullanıyorum. birazdan alman jb ve lite rom kurup değişiklikleri paylaşacağımdır. heyecanlı beklemece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: postula

şuan portekiz jb üstüne italian rom kullanıyorum. birazdan alman jb ve lite rom kurup değişiklikleri paylaşacağımdır. heyecanlı beklemece.

• arkadaşlar uk rom üzerine bsc 3 kernelini kurdum.telefon gerçekten hızlandı.ram kullanımıda düştü.
    450lere 480lere çıkmıyor artık.
  • Eger telefon cok isinirsa telefonun arka kapagini cikartip kullanin o zaman hem hava aldigi icin cok sogumuyor hem de cok fazla sicak hissetmiyorsunuz.

• Modern Combat 3 ü Çalıştırabilen Var mı?
  • Demin tekirdagda tekirada teknosaya girdim.
    S3 s4 note2 mega6.3 xperia z falan gorunce.
    Bu telefo elime cok küçük geldi :(

• Beyler sormuştumda belki görmeyen vardır. NBA 2K13 oynayan varmı ?
  • Su gm diskovery modelini ve fiyatini gorunce telefonumdan sogudum resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Demin tekirdagda tekirada teknosaya girdim.
    S3 s4 note2 mega6.3 xperia z falan gorunce.
    Bu telefo elime cok küçük geldi :(

bakma bakma ben hiç bakmıyorum içim gitmesin diye param olsa direk değiştiricem zaten parasızlığın gözü kör olsun
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.