Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ne zaman cıkcak bu telefon bılgısı olan varmı yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso.hb

Arkadaşlar ne zaman cıkcak bu telefon bılgısı olan varmı yaw

almanyada haftaya cuma onumuzdeki hafta cikar Bize ne zaman gelir mechul
  • ilk Ace serisi Avrupa ile ayni anda mediamarkta çıkmıştı sanırım 769 tl de yanlış hatırlamıyorsam ve baya bir satiş yaptı telefon. Ace 2 de bu fiyat çıvarında çıkmasını bekliyorum en fazla 900 tl. Çıkışıda herhalde çok geç olmaz ace 1 i göz önüne alırsak.

Bende beklemedeyim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhonez

ilk Ace serisi Avrupa ile ayni anda mediamarkta çıkmıştı sanırım 769 tl de yanlış hatırlamıyorsam ve baya bir satiş yaptı telefon. Ace 2 de bu fiyat çıvarında çıkmasını bekliyorum en fazla 900 tl. Çıkışıda herhalde çok geç olmaz ace 1 i göz önüne alırsak.

Bende beklemedeyim bakalım.

umarim dediginiz gibi olur
    gerci acemden memnunum ama firsat bulursam ki firatdan kasit para ace 2 de ace gibi cok satar gibi ama ace kadar gundemde kalmaz cunku telefonun eksigi yok soyleki onca samsung modelin arasinda galaxy s2 galaxys3 ve ace2 birde mini2 is yapar
    her neyse ciksada gorsek
  • Arkadaşlar bir Galaxy Ace s5830 sahibiyim telefonumu alalı 1 sene kadar oluyor ve daha önceleri bluetooth ile attığım programları yükleyebilirken artık yükleyemiyorum. Daha öncede aynı problemle karşı karşıya kalmıştım ancak format atınca düzelmişti. Şimdi gene aynısı olunca size bir danışmak istedim sizce problem ne olabilir, bir çözüm yolu önerebilir misiniz?
  • Bende bekliyorum bu telefonu bakalım ne zaman gelecek
  • Telefon ingilterede satışa sunuldu. Fiyat: 265Gbp ~760TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE 2012

ekranı daha büyük
    cift çekirdek
    glasnoss (rus uyduları)
    pls tft ekran
    1500 pil
    mali 400 grafik ekranı (galaxy SII deki ekran kartı yanılmıyorsam note de de bu ekran kartı var) birde galaxy S3 de de mali 400 grafik işlemci var
    adının ACE olması
    bence değer.

S III' te biraz ayar vermişler mali 400' e oc falan yapmışlardı galiba.

edit: ayrıca almanya durumu var bizim gidersek ucuza bir tel kapma niyetindeyim, tax free falan baya iniyor fiyatlar.

ip5 veya s3 demek isterdim ama rezalet.
    s3 yerine s2 alırım daha iyi diyorum her ne kadar saçma bir düşünce olsada aynen öyle. dışardan biri görse s3 daha eski der.

ip5- ace 2 veya s serisinden birini alcaz herhal gidersek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 13 Mayıs 2012; 23:37:00 >
  • nihayet ingiltere de satılyor almanya da hafta sonu
    bizde ne zaman belirsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE 2012

nihayet ingiltere de satılyor almanya da hafta sonu
    bizde ne zaman belirsiz

Bizde de sanırım Haziran sonu veya Temmuz başı gibi satılmaya başlar..
  • Yurtdışından gelen android telefonlara Türkiye'de resmi güncelleme yapabiliriz değil mi?Mesela Ace 2 yurtdışından geldi, ileride ICS çıkarsa sorunsuzca yüklenebilir mi?
  • videolardan gördüğüm kadarıyla wonder'dan daha kaba bir görüntüsü var, hem geniş hem de bir iki ml yüksek geldi bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Italoman

videolardan gördüğüm kadarıyla wonder'dan daha kaba bir görüntüsü var, hem geniş hem de bir iki ml yüksek geldi bana...
    Galaxy Wonder : 115.5 x 59.8 x 11.5 mm

Galaxy Ace 2 ....: 118.3 x 62.2 x 10.5 mm

Aralarında çok fark yok. Ayrıca görüntü olarak Ace 2 nin W ye göre çok daha şık durduğu genel olarak kabul edilen bir durum. W yi daha şık bulan sanırım ilk kişisiniz. Tabii ki zevk meselesi, olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 15 Mayıs 2012; 9:17:28 >

• üstatlar wonder ile ace 2 yi karşılaştırıyorsunuz da wonder daki poplem ne anlamadım bu telefon neden bu kadar ucuz en azından ace plusdan nasıl ucuz olur veya ace plus wonder den neden pahalı,
    aslında ace 2 üretim model nı suna göre wonder 2 veya wonder plus olarak piyasaya çıkması lazım ikiside İ8100 serisi biri8150 dğeri i8160
    ya wonder tutmadı ya da ACE nin ismini kullanacaklar
    bu arada romanyada bile satılmaya başlamış
    daha bizde getireceğini duyuran distribütör yok ön sipariş alan internet satış sitesi de yok
  • boşuna bekletiyorlar insanları hep.
  • Ne zaman çıkıcak acaba bu teli bekliyorum yoksa gidip W alicaktim geçen vatandan 650 tl falandi indirimde.
  • Evet bu telefon ne zaman cikacak bir kabahati mi var? Pek nazliymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok beklemeye filan değmez çıkacaksa çıksın yoksa bekleyenler hiç beklemesin wondere devam
  • bende bu telefonu bekliyorum ne zaman çıkar? fiyatı ne kadar olur?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.