Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skywalker06

quote:

Orijinalden alıntı: iso78dem

orjinal jb gelince sızıntı yükleyenler nasıl geçecek

orjinal romu indirip odinle atacaksın ve kaldıki resmi sürümü çıktımı xda forumlarında mutlaka anlatan olur

teşekkürler, yav mutlaka öyle de, yani telefondan güncelle deyip orjinale güncellenir mi diye saçma bi ümide kapıldım

• Portekiz sürümünü yüklesek türkçe yapabiliriyoruz değil mi? yükleyenler resimlerle desteklerse iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: naz0503

arkadaşlar mrb.yurtdışından gelen telefonumda imei sorunu yaşadım.yakınlardaki bi telefoncuda imei çaktılar.sorunum şuki wifi dışında telefonum internete girmiyo..paket alıyorum vs yinede olmuyor.bi avea bayisine gittiğimde şikayetimi bildirdim onlarda imei eski bi telefona ait internete girmez o nedenle dediler ama imeisi eski olupta internete giren tanıdıklarımda var..sorunun bu olduğunu sanmıyorum o nedenle..ama sizce nedir bu tür sorunu yaşayan varmı aranızda ?

Yurt dışından gelen burda kırılan telefonlar zaten mobil şebeke üzerinden internete bağlanmıyor diye biliyorum.arkadaşım iphone getirtmişti o söyledi.telefon Türkiyede kayıtlı olmadığı içinmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan'da indirim vardı HTC One V alacaktım dün ama stokta kalmadığı için aladım. Biraz daha fazla para verip daha iyisini alayım madem diye Ace II'ye sardım siparişi verdim. Acaba ne zaman elime ulaşır ürün bilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

Vatan'da indirim vardı HTC One V alacaktım dün ama stokta kalmadığı için aladım. Biraz daha fazla para verip daha iyisini alayım madem diye Ace II'ye sardım siparişi verdim. Acaba ne zaman elime ulaşır ürün bilen var mıdır?

salı günü elinde olur büyük ihtimal. bu arada bilmeyenler için vatanda 680 liraya inmiş ace 2 alcak olan varsa alsın :) ben teknosadan 730 lira yanında 50 liralık hediye çekiyle aldm 5 dk sonra vatanın fiyatını gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: türbülans

galaxy ace 2 için ilk resmi jellybean 4.1.2 yayınlandı..sammobil firmware den indirebilirsiniz..portekiz sürümü..XXMC8...

http://www.hotfile.com/dl/200683019/418214c/I8160XXMC8_I8160TMNMC3_TMN.zip.html

Portekiz surumu he yukleyen oldu mu beyler nasil hafiza sorunu duzelmis mi ss atin

• quote:

galaxy ace 2 için ilk resmi jellybean 4.1.2 yayınlandı..sammobil firmware den indirebilirsiniz..portekiz sürümü..XXMC8...

hiç farketmez hiç farketmez alman italyan ispanyol portekiz

hemen indiriyorum. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

Vatan'da indirim vardı HTC One V alacaktım dün ama stokta kalmadığı için aladım. Biraz daha fazla para verip daha iyisini alayım madem diye Ace II'ye sardım siparişi verdim. Acaba ne zaman elime ulaşır ürün bilen var mıdır?

salı günü elinde olur büyük ihtimal. bu arada bilmeyenler için vatanda 680 liraya inmiş ace 2 alcak olan varsa alsın :) ben teknosadan 730 lira yanında 50 liralık hediye çekiyle aldm 5 dk sonra vatanın fiyatını gördüm

Bu hafta elimde olsun da. 1 ile 10 iş günü arasında demişti çünkü telefondaki adam.

• Beyler yeni romda dil ve eski dosyalarınızın, silinme sorunu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

Beyler yeni romda dil ve eski dosyalarınızın, silinme sorunu yok.

peki kurulumu yine sızıntı jb gibi mi olacak indiriyorum şuan ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

quote:

Beyler yeni romda dil ve eski dosyalarınızın, silinme sorunu yok.

peki kurulumu yine sızıntı jb gibi mi olacak indiriyorum şuan ama?

2.3.6 romu, kurar gibi.
  • jb de hafıza sorunu devam ediyormu yoksa root yapmak şartmı ?indirenler bilgilendirirse sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

jb de hafıza sorunu devam ediyormu yoksa root yapmak şartmı ?indirenler bilgilendirirse sevinirim..

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

jb de hafıza sorunu devam ediyormu yoksa root yapmak şartmı ?indirenler bilgilendirirse sevinirim..

Aynen daha kuran yok mu?

• Beyler yeni romda, işlemci frekans hızı ve hafıza durumu, eskisi gibi devam ediyor.
  • quote:

Beyler yeni romda, işlemci frekans hızı ve hafıza durumu, eskisi gibi devam ediyor.

Aman be duzelse sasardim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hardgame123

quote:

yükleyen oldu mu sammobile sayfasında da gösteriyor

xda forumunda yükleyenler var..ekran görüntüsü de koymuşlar

Link verirmisin

• quote:

Beyler yeni romda, işlemci frekans hızı ve hafıza durumu, eskisi gibi devam ediyor.

Bu bilgi kesin doğrumu ?
  • quote:

Sızıntı falan değil dimi bu bildiğin resmi ROM yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasabi304

quote:

Sızıntı falan değil dimi bu bildiğin resmi ROM yani

evet resmi rom..xda linki http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2214677

• 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.