Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KraL_15

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digifon

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aloneagle15

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 3 hafta önce ace2 aldım faka tcihaz ölü pikselden dolayı 3 kere değişti ve bu cihazda ki sorunum su ortadaki tuş sağlam yapışmamış oynuyor ve ekranının üst kısmından fazla ışık geliyor sizce tekrar değişim yaparlarmı

Şanssızlık yaşamışsın dostum.

kardeş bu ölü pixel nasıl görüyorsunuz ekran koyu siyah iken mi yoksa beyaz oldugun da mı görünüyor

Beyaz olduğunda görürsün hocam.

beyaz oldugunda siyah noktami oluyor ?

Evet, dikkatli bakman lazım ama.

Bir de bazı ölü pikseller farklı renklere takılıp kalmış oluyor. Sadece siyah nokta değil.

Şu konuya bir bak istersen.

http://forum.donanimhaber.com/m_53949555/tm.htm

tamam bi inceleyeyim

İyice kontrol et.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digifon

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aloneagle15

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 3 hafta önce ace2 aldım faka tcihaz ölü pikselden dolayı 3 kere değişti ve bu cihazda ki sorunum su ortadaki tuş sağlam yapışmamış oynuyor ve ekranının üst kısmından fazla ışık geliyor sizce tekrar değişim yaparlarmı

Şanssızlık yaşamışsın dostum.

kardeş bu ölü pixel nasıl görüyorsunuz ekran koyu siyah iken mi yoksa beyaz oldugun da mı görünüyor

Beyaz olduğunda görürsün hocam.

beyaz oldugunda siyah noktami oluyor ?

Evet, dikkatli bakman lazım ama.

Bir de bazı ölü pikseller farklı renklere takılıp kalmış oluyor. Sadece siyah nokta değil.

Şu konuya bir bak istersen.

http://forum.donanimhaber.com/m_53949555/tm.htm

tamam bi inceleyeyim

İyice kontrol et.

*#0*# ye tiklayip menuyu actim
    renklerde bir problem yok ama kamera acinca pixellerdemi sorun var kameradami cins bir sekilde gosteriyor
    gece oldugundanda olabilir diyorum.ama
    bugun video cekerkende pixel pixel bir bilmedigin cozunurlukmu desem bilmiyorum tam gosteriyor ama bazi seyde eski tv goruntusu seklindeydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: avci26

quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

Ace 2 ye jelly bean geldimi beyler ? Desire x e bugün geldi.

size hayırlı olsun ama forumları karıştırdınız galiba burası hatice nin forum sayfası değil
    hava amaçlı yazmadığınızı düşünmek istiyorum bu arada...

Hava amacli yazmadim sadece ace 2 ye geleiyse jb antutu skorlarini isticektim..

• merhaba arkadaslar. forumda yeniyim.. galaxy ace 2 almayı düsünüyorum. kafamdaki tek soru mesaj yazma menüsündeki klavye cesitleri. yardımcı olurmusunuz. simdiden tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatan millet sakarya

merhaba arkadaslar. forumda yeniyim.. galaxy ace 2 almayı düsünüyorum. kafamdaki tek soru mesaj yazma menüsündeki klavye cesitleri. yardımcı olurmusunuz. simdiden tesekkürler

Hocam normal bildigimiz klavye var ama swiftkey tarzi seylerle degisiyor bifaz tipi

• quote:

Orijinalden alıntı: vatan millet sakarya

merhaba arkadaslar. forumda yeniyim.. galaxy ace 2 almayı düsünüyorum. kafamdaki tek soru mesaj yazma menüsündeki klavye cesitleri. yardımcı olurmusunuz. simdiden tesekkürler

google playde istemidiğiniz kadar çeşit var ben touchpal kullanıyorum
  • arkadaşlar ben mi bulamadım yoksa
    video çekimi yaparken pause yapıp tekrar kaldığı yerden devam etme özelliği bu telefonda yok mu? (yoksa yüklenebilir mi?)
  • Jb yukleyen arkadaslar telefon sessizdeyken veya normal modda muzik dinlerken mesaj gelince muzik kesiliyormu cok sinir bozucu blr durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

hocam, 6000 civarı çıkıyor puanlar kimi zaman 5700 alıyor antutudan.

jb ile mi ?
  • Arkadaslar ıphoneda olan camwow retrica v.s onerebılecegınız kamera uygulamaları varmı?
  • kardesim iyi güzel diyonuzda ben anlamadım ki bise klavyelerin resimlerini atma sansınız yokmu
  • quote:

kusura bakmayın ben yanlış anladım ne bileyim "bizim tele. geldi sizin tele daha gelmedimi" gibi sounca ???
  • Arkadaşlar Ben bir şey sormak istiyorum TEMPLE RUN 2 VE SUBWAY SURFERS ADLI OYUNu ACE 2 rahatlıkla kasmadan oynatıyorlar diyorlar deneyen arkadaşlar varsa lütfn cevap vermelerini istiyorum son olarak kasmadan oynatıyor fakat grafik ve renk oyun açısı yönünden rahat ve güzel'mi arkadaslar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci26

quote:

kusura bakmayın ben yanlış anladım ne bileyim "bizim tele. geldi sizin tele daha gelmedimi" gibi sounca ???

önemli değil
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam, 6000 civarı çıkıyor puanlar kimi zaman 5700 alıyor antutudan.

jb ile mi ?

evet jb ile

Teşekkürler
  • jb ile hafıza olayının çözüleceğini nereden biliyorsunuz arkadaşlar ? ben hiç zannetmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmgrsy

Jb yukleyen arkadaslar telefon sessizdeyken veya normal modda muzik dinlerken mesaj gelince muzik kesiliyormu cok sinir bozucu blr durumda.

kesilmiyor gerçi ben poweramp kullanıyorum ondan dolayıda kesilmiyor olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: asd59200

Arkadaşlar Ben bir şey sormak istiyorum TEMPLE RUN 2 VE SUBWAY SURFERS ADLI OYUNu ACE 2 rahatlıkla kasmadan oynatıyorlar diyorlar deneyen arkadaşlar varsa lütfn cevap vermelerini istiyorum son olarak kasmadan oynatıyor fakat grafik ve renk oyun açısı yönünden rahat ve güzel'mi arkadaslar ?

Bende bunu sormuştum hatta yetmemişti bida sormuştum evet Temple Run serileri ve subway surfers oyunlarını rahatlıkla oynatıyormuş baya sordum en sonunda gittim vatanda denedim süperdi performansı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hounter

quote:

Orijinalden alıntı: asd59200

Arkadaşlar Ben bir şey sormak istiyorum TEMPLE RUN 2 VE SUBWAY SURFERS ADLI OYUNu ACE 2 rahatlıkla kasmadan oynatıyorlar diyorlar deneyen arkadaşlar varsa lütfn cevap vermelerini istiyorum son olarak kasmadan oynatıyor fakat grafik ve renk oyun açısı yönünden rahat ve güzel'mi arkadaslar ?

Bende bunu sormuştum hatta yetmemişti bida sormuştum evet Temple Run serileri ve subway surfers oyunlarını rahatlıkla oynatıyormuş baya sordum en sonunda gittim vatanda denedim süperdi performansı.

Gb de kasmiyor ama sizinti jb de kucuk takilmalar oluyor

• arkadaslar kulaklik takiliyken arama falan gelince direk caliyor disari ses gidiyor bunu nasil ayarlayabilirim bulamadim bir turlu

• 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.