Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14131414141514161417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önerdigin cm11 romu varmı saglam kasmaması için varsa daha demin cm12 romu için yaptıgın gibi cm11 içinde ayrıntılı bi şekilde link atarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyace2

şuan bende kyrillos var üstüne kurarsam sıkıntı olurmu

Video da anlatılanları harfiyen yap,wipe data,wipe cacheleri uygula anlatıldığı gibi,sonra romu kur,gappsı flashla,hiçbir sıkıntı olmaz.
    Yukarda verdim linkini,verdiğim link cm11'e ait .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 9 Mart 2015; 19:43:01 >
  • eyvAllah hocam deneyecegim carbon romu teşekkür ederim ..
  • carbon romu degilmi hocam
  • quote:

carbon romu degilmi hocam

Evet
  • kernel olarak ne oneriyorsunuz acaba bu kuracagım roma bide hocam kernel nasıl kuruluyor
  • quote:

kernel olarak ne oneriyorsunuz acaba bu kuracagım roma bide hocam kernel nasıl kuruluyor

Kernel de aynı şekilde yükleniyor.Burdan chrono_kernel_r2.4_4.4.x_cwm_ext4 yazılı olanı indirip yükleyebilirsin.https://drive.google.com/folderview?id=0B_OwIFfWQnj_eHhiaWNMM2xKeUk&usp=sharing&tid=0B_OwIFfWQnj_V2kzV3JKcUlhU1U

En alt sırada ki 5 ci kernel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 9 Mart 2015; 19:59:46 >

• cmwye gerek varmı
  • quote:

cmwye gerek varmı

Kyrillos romunun kendi cmwsi var diye biliyorum,yoksa cmwyi yüklemen lazım
  • hocam bu carbon romun yarısı ingilizce
  • Uzun suredir CM 11 vardi,nedendir bilmiyorum ama telefon kafayi yedi yine.Acilirken guvenli modda aciliyor ben bir sey yapmadan.Surekli com.systemui durduruldu hatasi veriyor.

Guvenli modun kisayolu hangi tustu? O tus bozuldu sanirim surekli basili tutuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 5 dakika içinde paramparça edebilirim,ses tuşlarından birinde problem var.telefonu download veya recovery'e sokamıyorum ve hep güvenli modda açılıyor.yaşayan oldu mu böyle bir şey?
  • iyi günler arkadaşlar, telefonun batarya öldü orijinal batarya satan bir yer önerebilir misiniz google da arattığımda herkes orijinal sattığını yazmış fakat güvenebileceğim bir yer bulamadım
  • Arkadaşlar bugün saat 6 dan beri mesajlara girmeye çalışıyorum sürekli "Maalesef android.com.phone işlemi durdu hatası alıyorum. Fabrika ayarlarına dönmeden çözeceğim başka bi yol yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cm11 tel yönlendirme yokmu
  • textra sms yükle farklı bir sms programını dene belki açar?
  • galaxy ace 2 için cm12 çıktı sanırım kullananlar bilgi verebilirmi stabilliği hakkında falan ona göre yüklemeyi düşünüyorum şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

Telefonu 5 dakika içinde paramparça edebilirim,ses tuşlarından birinde problem var.telefonu download veya recovery'e sokamıyorum ve hep güvenli modda açılıyor.yaşayan oldu mu böyle bir şey?

Aynisi bendede oldu hocam kurtulma sansiniz yok(ben kurtaramadim). teknik servise gonderdim ses tuslarini yaptilar. Ayrica isinize yararmi bilmem ama dil degistirince hata daha gelmiyordu bende ama hala guvenli modda kaliyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogan.krbk

galaxy ace 2 için cm12 çıktı sanırım kullananlar bilgi verebilirmi stabilliği hakkında falan ona göre yüklemeyi düşünüyorum şimdiden teşekkürler

var.ben yükledim ağlıyor telefon kasmaktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisIsCotyora

quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

Telefonu 5 dakika içinde paramparça edebilirim,ses tuşlarından birinde problem var.telefonu download veya recovery'e sokamıyorum ve hep güvenli modda açılıyor.yaşayan oldu mu böyle bir şey?

Aynisi bendede oldu hocam kurtulma sansiniz yok(ben kurtaramadim). teknik servise gonderdim ses tuslarini yaptilar. Ayrica isinize yararmi bilmem ama dil degistirince hata daha gelmiyordu bende ama hala guvenli modda kaliyordu

tuşlara kabakuvver uygulayarak başardım

• 
Sayfa: önceki 14131414141514161417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.