Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A9 KULLANICILARI (ANA KONU)!!! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
7
Favori
32.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joeblade

Hayirli olsun.bende aldim hb den. Evo garantili cikti.ve malesef imail in 1 tanesi kayit disi cikti.sizinkinin durumunu ogrenebilirmiyim.kutudan nasil cikti?

Benim ikisi de kayıtlı,resmi cihaz.
    Sadece knox sayacı 1
    Bu da resmi ithalat olmadığı için,Türkiye gsm ayarı yapılmış deniliyor.Telefonum Delta garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 23 Kasım 2016; 20:31:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyzim19

quote:

Hayirli olsun.bende aldim hb den. Evo garantili cikti.ve malesef imail in 1 tanesi kayit disi cikti.sizinkinin durumunu ogrenebilirmiyim.kutudan nasil cikti?

Benim ikisi de kayıtlı,resmi cihaz.
    Sadece knox sayacı 1
    Bu da resmi ithalat olmadığı için,Türkiye gsm ayarı yapılmış deniliyor.

2. Hat kullanmayacaksanız idare edebilirsiniz.
    Knox sayacı 0 çıktıysa, Smart Manager

Kısmından güvenlik bölümünden my knox yükleyebilirsiniz.
    Benimki yüklemeye izin vermiyor.
    Ben 6.0.1 den 5.1.1 e geri döndüm,yukarıda yazdım.
    Hayırlı olsun.

• Tsk ederim. 2.ci haati kayit altina aldirmanin bir yolu olabilirmi acaba.ithalatci firmayi aramayi dusunuyorum.android 6,0 i neden yukleyemiyorsunuz tam anlayamadim.sammobile sitesinden a9 un firewall ini indirip odin le android 6.0 a yukleyemiyormusunuz?

• feyzim19 F kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim. 2.ci haati kayit altina aldirmanin bir yolu olabilirmi acaba.ithalatci firmayi aramayi dusunuyorum.android 6,0 i neden yukleyemiyorsunuz tam anlayamadim.sammobile sitesinden a9 un firewall ini indirip odin le android 6.0 a yukleyemiyormusunuz?

• quote:

Tsk ederim. 2.ci haati kayit altina aldirmanin bir yolu olabilirmi acaba.ithalatci firmayi aramayi dusunuyorum.android 6,0 i neden yukleyemiyorsunuz tam anlayamadim.sammobile sitesinden a9 un firewall ini indirip odin le android 6.0 a yukleyemiyormusunuz?

Android 6.0 yüklemiştim,hız azaldığı için,5.1.1'e geri döndüm.
    Ayrıca ilk açılışta 6.0 şifre istiyor,5.1.1 direkt parmak iziyle açılıyor.
    Son olarak,6.0 'da otomatik tarih saat seçilirse,widget saatiyle telefon saati farklı oluyor.
    5.1.1'de böyle bir problem yok.

• Arkadaslar evo ithalat garantili geliyor.2 imail de kayitli.ben yanlis sorgulama yapmisim.2 imail de ithalat yoluyla kaydedilen diye cikiyor.Almayi dusunen varsa bilgi duzeltmesi yapayim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar samsung c7 ile samsung a9 arasında kaldım. c7 nin 4gb ram ve 2.0 ghz octa core işlemcisi var. A9 un özelliklerini biliyorsunuz. İkisi arasında seçim yapmaya kalkarsanız hangisini seçersiniz ?

C7'nin ana konusuna epey baktım. Cihaz 4g destekliyor fakat 4.5g desteklemiyor deniyor. Aynı durum bunda da var mı ?
    C7'de kamerasında ois yok deniyor. Bu cihazda var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

Arkadaşlar samsung c7 ile samsung a9 arasında kaldım. c7 nin 4gb ram ve 2.0 ghz octa core işlemcisi var. A9 un özelliklerini biliyorsunuz. İkisi arasında seçim yapmaya kalkarsanız hangisini seçersiniz ?

C7'nin ana konusuna epey baktım. Cihaz 4g destekliyor fakat 4.5g desteklemiyor deniyor. Aynı durum bunda da var mı ?
    C7'de kamerasında ois yok deniyor. Bu cihazda var mıdır ?

Kardeş!
    İkisinide alma!
    GALAXY C9 PRO AL.

A9 bence sikintisi olan bi tlf degil.ama c9 pro arasindaki ozellik farklarini bilmiyorum.Ama c9 pro a9 a gore cok pahali olacagini tahmin ediyorum.

• Galaxy C9 pro önemli özellikleri:
    1-2GHz 4 çekirdek,1.4GHz 4 çekirdek
    2-6GB RAM
    3-64 GB Hafıza
    4-internet indirme hızı CAT 6
    5-çift hat
    6-usb type-C
    7-Metal kasa
    8-Ram hızı 933MHz

• Yurtdışı fiyatı : 472 $

• Bencede adam kar ustune kar koymus.firsatcilik yapmis ya tutarsa diye.bu kadar fark olmamasi lazim

• A9 tesadüfen gördüğüm ve beğendiğim bir cihaz ama internete göz attım satışta olan adamakıllı bir yer kalmamış...
  • Evet hb satıyordu,tükenmiş.Artık C9 Pro 'yu beklemek lazım.Aralık sonuna doğru Türkiyede olabilir diye bir haber okumuştum.Yukarıdaki satıcının sattığı üründe Türkçe dil desteği yokmuş.Hem de kayıtlı değil.

Kayitli degil tr destegi yok nasi bi vicdandir bu fiyata koyuyorlar yaa ellerinde taplarsa akillari baslarina gelir umarim

C9 pro'da screen mirror özelliği var mı? Bilginiz var mı? Nette, karşılaştırma sitelerinde baktım; yok gözüküyor.
  • Samsung, Amiral telefon haricindekilere,bu gibi özellikleri vermiyor.Satış politikası diyelim..

O zaman A9 ya da A9 pro...
  • A9 pro TR desteği henüz yok diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.