Şimdi Ara

Samsung Galaxy A9 (2018), Android 10 güncellemesine kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un ilk dört arka kameralı akıllı telefon modeli Galaxy A9 (2018), ikinci büyük güncellemesini aldı. Cihaz Android 9.0 Pie'a güncelledikten bir yıl sonra, One UI 2.0 arayüzlü Android 10 güncellemesini de aldı.

Ayrıca Bkz.LG, G serisi akıllı telefon üretimini sonlandırıyor

Kısa sürede tüm kullanıcılara dağıtılacak

Kasım 2018'de piyasaya sürülen Galaxy A9 (2018) için yayınlanan güncelleme, Mart 2020 tarihli bir Google güvenlik düzeltme eki ve A920FXXU3CTCD sürüm numarası ile geliyor. Şu anda yeni yazılımı yalnızca Polonya'daki kullanıcılara dağıtılıyor, ancak yakında diğer bölgelerde de kullanıma sunulacak. Güncelleme ile birlikte akıllı telefonun Android 10 ve One UI 2.0'ın özel bir gece modu, selfie kamerada ağır çekim video kaydetme, yeni ebeveyn kontrol özellikleri, ekran kayıt ve birkaç yeni Android 10 özelliğini alacağı ifade edilmiş.

Samsung’un akıllı telefonlardaki yazılım güncellemelerine ilişkin mevcut politikası göz önüne alındığında, bu Galaxy A9 (2018)'in resmi olarak alacağı en son Android sürümü olacak. Anca cihazın bir yıl boyunca üç aylık periyotlarla güvenlik güncellemelerini de alacağını belirtelim. Güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğini manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar-Yazılım Güncellemesi bölümüne göz atabilirsiniz.

• bari son olarak one ui 2.1i ver.

• meizu 16 th daha anroid 9 gelmedi

• Upus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Galaxy A9 (2018) sahibiyim güncelleme çıkalı 10 gün oldu fakat hala bana gelmedi

• ciftkazmali kullanıcısına yanıt
    Meizu major android sürüm genelde vermiyor.

Flyme ile güncelliyor.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    1 yıldır oda yok
  • ciftkazmali kullanıcısına yanıt
    Xiaomi gibi vermiyor zaten hocam. Flyme UI oldukça hantal bir geliştirilme sürecine sahip. Meizu zaten bu konuda çok kötü bir üne sahip. Elinizdeki cihazla takılmaya bakın.
  • Samsung Galaxy A9 a bugün android 10 güncellemesi geldi ama açıkçası kurmaya çekiniyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • katılıyorum bende samsung a 9 2018 kullanıcısıyım telefona android 10 güncellmesini kurmaya çekiniyorum sıkıntı verecegini düşünüyorum yorumlara bakmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

katılıyorum bende samsung a 9 2018 kullanıcısıyım telefona android 10 güncellmesini kurmaya çekiniyorum sıkıntı verecegini düşünüyorum yorumlara bakmakta fayda var.
    Ben kuralı günler oldu ustad inan bana eskisinden çok daha iyi oldu. Fuzuli yere cekinmisim sizde kurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.