Şimdi Ara

Samsung Galaxy A8+ (2018) her yönüyle sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşan Samsung Galaxy A8+ (2018) modelini görmek için artık beklemek zorunda değiliz. Akıllı telefonu tasarım ve yazılım olarak her yönüyle ortaya koyan bir inceleme videosu yayınlandı.

Galaxy A8+ (2018) orta sınıf bir akıllı telefon olacak. Videoda gördüğümüz cihaz SM-A730F model numarasına sahip ve Android Nougat çalıştırıyor. Daha önceki raporlar sayesinde Galaxy A 2018 serisi telefonların Sonsuz Ekran'la geleceğini öğrenmiştik. Söylentilerin gerçeğe dönüştüğünü görüyoruz.

Ayrıca Bkz.Microsoft Edge'in Android sürümü 1 milyon kez indirildi
    Telefonun Galaxy S8'e benzediğini söyleyebiliriz ancak alt ve üst çerçeve oranı biraz daha fazla. Videoya göre Galaxy A8+, 6 inçlik Super AMOLED Sonsuz Ekran, 16MP arka kamera ve 16MP+8MP sensörlü çift ön kamerayla geliyor. Yani selfie meraklıları akıllı telefonu çok sevecek. Parmak izi sensörü ise arka panele yerleştirilmiş.

Exynos 7885 ve 6GB RAM

Cihazın sekiz çekirdekli Exynos 7885 yonga seti ve 6GB RAM'le güçlendirildiğini belirtelim. Ayrıca 64GB dahili depolama alanı var. Pil kapasitesine baktığımızda telefonun 3500 mAh'lik bir pil içerdiğini görüyoruz. Suya ve toza karşı dayanıklı olması beklenen telefonun IP68 sertifikasına sahip olduğu da söyleniyor.

Samsung muhtemelen Galaxy A8+ (2018)'i ya bu ayın sonuna kadar ya da Ocak başında tanıtacak. Fiyat etiketi ise henüz bilinmiyor.

• S7 Edge belkide S8 fiyatına geleceği için anlamsız bir cihaz.

• 2400'e A7 çıkmıştı bunu düşünmek istemiyorum...

• a8+ 3,5k -- a8 3k -- j8+ 2,5k -- j8 2k

• Çirkin olmuş bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben HTC 10 kullanıyorum ve cihaz sorunlu hiç memnun değilim.

Bu cihazı almayı düşünüyorum ama çıktıktan 3 5 ay sonra kullanıcı deneyimlerini okuyacağım çünkü.

Bu arada note 8 s8 gibi cihazlara gerek olduğunu düşünmüyorum HTC 10 ile aşırı oyun oynamıyorum ki snapdragon 820 herşeye fazlasıyla yetiyor 4 GB ram bile yarısı anca doluyor bu yüzden bu cihazı almayı düşünüyorum.

Nede xiaomi mi6 mi7 değil derseniz nakit almayacağım taksitle kredi çekip almayı düşünüyorum o yüzden ve garantisi olsun diye bu cihaz günlük tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılar gibi gözüküyor, yanılıyor muyum hatta snap 625 işlemcili bir telefon bile 3 GB ram ile karşılar sanki

Ama bu telefonun tasarımını ve pil gücünü sevdim tek kaygim yeni ekran boyutu çok büyük buna yetecek mi acaba 3500 ve fiyatı ne olacak.

• Samsung yine orta seviye telefonu ile lg nin, Sony nin, htc nin amiral gemisi telefonlarından iyisini yapmayı başarmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 11 Aralık 2017; 18:58:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Samsung yine orta seviye telefonu ile lg nin, Sony nin, htc nin amiral gemisi telefonlarından iyisini yapmayı başarmış..

Oo Tansu Yeğen gelmiş

• J7 prime kullanıyorum 3 gb ram ile hiç takılma donma olmadan her işimi görüyorum 6 gb ram ise telefonu çoşturur çoğu firmanın amirallerinden daha iyi

• Fiyatı coşturacaklardır yine .

• toplum olarak fiyatlara tepki olarak satın almayı bıraktığımız zaman fiyatlar düşebilir.
    bende dahil fiyatlardan yakınıp teknolojinin büyüsüne kapılıp alıyoruz sonra fiyatlar pahalı diyoruz.

• Çok fazla içerse sızar tabi ki

• Çöpler'de Bugün.
  • Samsung bu telefonları çıkarmak için harcayacağı yatırım yerine Galaxy s7 ve s6nın fiyatını düşürse daha çok kar edecek.Yüzlerce telefon çıkarmasına gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocknRoll@ -- 12 Aralık 2017; 14:18:21 >
  • Hmm o zaman S9'a 8Gb variant'ı koyacaklar demek ki. Orta+ segmentte 6Gb RAM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.