Şimdi Ara

Samsung Galaxy A73 5G PUBG testi - (SD778G - 120 Hz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
9
Cevap
1
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videoda Snapdragon 778G işlemciye sahip Samsung Galaxy A73 5G'nin PUBG testini yapıyoruz. 120 Hz ekran tazeleme hızına sahip olan bu cihaz, performans açısından da kullanıcılarını memnun edecektir.

• Babama redmi note 10 5g aldık geldiği gibi uyandırmak için kaldır sensörü buglu geldi. Bir senedir bilinen hata 1 basit uptade ile düzeltilmemiş. Kapatsanız da kapanmıyor ve AŞIRI hassas. Ekran daima açık. Yerinden kıpırdasa açılıyor.

Bilgisayara bağlayıp abuk sabuk programlar yükleyip sisteme komut-kod bir şeyler yazarak kapatabildim özelliği.

Aynı hafta samsung da aldık aç-kullan cihaz.

Piyasada Apple'dan sonra en iyi en stabil cihaz Samsung'dur. Aksini iddia eden xiaomi fanboydur.

• Samsung bey ne yapmayı amaçlamış bu cihaz ile anlamak güç.

40 FPS değeri gerçekten komik.

Fiyatı daha da komik 10k nedir 40 FPS oyun için bir de.

4 bine aldığım Mi 10T ile izledim telefon dile geldi.

Buna 10k verenin aklından çok parası vardır dedi.

• amma velakin kullanıcısına yanıt

Mi 10T modelide şuan 10 civarı xiaomi sensör ve yazılım buglarını çözebilirse anca dile gelir samsung hatalı donanım seçimleri yapıyor ancak androidde en stabil markalardan biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşıma hediye düşünüyorum, oyun fps dışında kamera, stabilite vesaire önerir misiniz?

• Razor Crest kullanıcısına yanıt

Babama redmi note 10 5g aldık geldiği gibi uyandırmak için kaldır sensörü buglu geldi. Bir senedir bilinen hata 1 basit uptade ile düzeltilmemiş. Kapatsanız da kapanmıyor ve AŞIRI hassas. Ekran daima açık. Yerinden kıpırdasa açılıyor.

Bilgisayara bağlayıp abuk sabuk programlar yükleyip sisteme komut-kod bir şeyler yazarak kapatabildim özelliği.

Aynı hafta samsung da aldık aç-kullan cihaz.

Piyasada Apple'dan sonra en iyi en stabil cihaz Samsung'dur. Aksini iddia eden xiaomi fanboydur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 29 Haziran 2022; 11:29:10 >
  • Merhabalar,

videonun başından sonuna sizin oynanışla alakali birkaç kelime yorumunuzu bekledim ancak fazla şey beklemişim sanırım. İçeriklerdeki sığlık artık sadece sitede birşeyler güncellensin diye üretiliyor izlenimi uyandiriyor bende artık. Bu sitede birkaç yil önce uretilen iceriklere bakmak bile feyz almaniza yeter diye düşünüyorum.

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

Xiaomi kullanıyorum ve en büyük pişmanlığım oldu Samsung Androidin kralıdır. Gerek yazılım güncellemesi gerek kamera ve performans fiyatının hakkını herkese ayrı olarak veren bir firma.

• dericiarda1 D kullanıcısına yanıt
    Xiaomi arayüzünü kullanmayı beceremeyip elindeki dandik redmi yi Xiaomi amiral gemisi sanan bir kullanıcı daha .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.