Şimdi Ara

••• Samsung Galaxy A73 5G • 2022 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••• (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
83
Favori
198.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hangi oyunda çalışmıyor mesela? bende sorun yok gibiydi

birde edge panelde ekran resmi almayı bulamadım, sadece dikdörtgen olan var

• ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Asphalt 9, Temple run 2. Başka denemedim ama glb hiçbir oyunda çalışmıyor garip.

Edge panellerinde görevler yazanda var ekran görüntüsü. Yoksa düzenle artı kısmından eklemişimdir bu sekmede oluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mukuk20 M kullanıcısına yanıt
    Tamam ekran görüntüsü almayı buldum

Bunun dışında iki oyunda da denedim sorunsuz çalışıyor, öncelikle bi telefonu yeniden başlat, sorun düzelmez ise format at :)

Yeniden başlattım düzeldi, 10 dakika sonra tekrar oyuna girdim yine çalışmıyor. Garip.

hard format atmayı biliyor musun? format atmadan önce wipe data ve wipe data cache vardır, format atma yapmadan cache yaparsanız önbelleği sıfırlarsınız (herhangi bir veri kaybı olmadan) çoğu sorunu çözebilir, eğer bu da olmaz ise mecbur fotmat atmanız gerekiyor muhtemelen yazılımsal bir sorun yada yüklediğiniz bir uygulama vs den kaynaklı hata

Format da yorucu düzelmezse yaparım mecbur teşekkürler

format değilde format ekranında "wipe daha cache" yapmanızı tavsiye ederim, sadece ön belleği ve hataları düzeltir herhangi bir verin silinmez

onun dışında yüklediğiniz uygulamalara bir göz atın mesela o adaptif hz uygulamasını kaldırıp deneyin, sorun düzelmez ise başka süpheli bir uygumala silip deneyin vs

özellikle telefonu güvenli modda açarsanız ve uzun süre sorun olmaz ise sorun uygulama kaynaklı olduğunu da anlarsınız

Galaxy members da m52 cihazda bu sorunu yaşayan varmış. Formatla da düzelmemiş. Servis de onarmamış. Bugün dediklerinizi yapayım düzelmezse ayıplı telefon diye iade isteyeceğim yeni telefonu tamire vermek istemem. Teşekkürler.

Güvenli modu da deneyin mutlaka o şekilde sorun yaşamazsan, yüklediğin birşeyden kaynaklanıyordur

Güvenli modda oyunlar açılmıyor ki denedim ama

Arama ekranında *#0*# yapıp sensörlere baktınız mı orada gözünüze çarpan çalışmayan bişey var mı oyunlar açıkken deneyin isterseniz

Hard format attım. Oyunu oynuyorum reklam çıkıyor kapatıp oyuna döndüğümde yine çalışmıyor, oyunu kapatıp açmam gerekiyor. Ek bir uygulama da yüklemedim max hz vs. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Sizde böyle bir sorun olmadığına emin misiniz? Müsait bir vakitte bir kaç kez temple run 2 deneme şansınız olursa çok mutlu olurum, ona göre servise vereceğim.

Geçen asfalt ve temple run oynadım ama sizin için tekrar denerim müsait olunca

Hocam merhabalar

Hard reset atamiyorum bir turlu

Eski cihazimda ses acma ve guc tusuna basili tutarak menuye girip format atiyordum cihaza simdi yapamiyorum a 73 de nasil atiliyor

Internette cok war ama bir turlu anlamadim ve yapamadim

Desteklerinizi rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oskis kullanıcısına yanıt
    Aynı mantık ama telefon bilgisayara kablo ile bağlı olması gerekiyor, diğer türlü o ekran açılmıyor

Hocam nasil yapiliyor tam olarak biraz acabilirmisiniz ne zaman kablo takiliyor vs vs sureci biraz acarmisiniz

Hemde atmak isteyene rehber olur

Tabi sizede zahmet olmassa

Beklemedeyim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dışarıdayım ama özet geçeyim daha sonra detaylı anlatırım, önce pc ye bağla telefon açıkken önce otomatik yazılım vs yüklüyor ilk defa takıyorsanız, daha önce taktıysanız da direk telefon kapalı başlayabilirsiniz. Kablo takılı telefon kapalı PC açık konumda, ses açma ve güç tuşuna aynı anda basarak telefonu açın, açılınca güç tuşunu bırakın ama ses açma basık kalsın format ekranı gelecek, 2 tane wipe seçeneğini evet yapın, wipe data ve wipe cache olması lazım sonra da reboot now ile telefonu açın telefon açılınca kabloyu sökebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByEVOL -- 10 Ağustos 2022; 16:3:52 >

Ses kısma tusu dımı bir yanlışlik yok

ses açma tuşu olmasin hocam

denedim şimdi hocam, ses açmaymış pardon ben karıştırdım  

Hocam ayrıntılı olarak biraz açıklama şansiniz var ise beklemedeyim kabloyu nerde takilicak vs vs oraları pek anlamadim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.