Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
66
Favori
357.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle cok sık oyun oynayan birisi değilim suan iphone 6 kullaniyorum malum bataryası tamamiyle çöp bir daha almam dedigim bir marka applee. A71 hosuma gitti fakat benim icin önemli olan batarya ve kamerasi. Parmak izi dokunmatgi nasil hızlımı bu konudada bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realme 6 pro fiyatı a71 aynı olmuş realme 6 pro işlemci bir tık daha iyi 90 hz hı-res ses sertifikasına'da sahip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 3 Mayıs 2020; 13:13:15 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=BXl9ehhhfyc&feature=youtu.be

A71in bahsedilen yesil ekran sorunu videosu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 4 Mayıs 2020; 18:14:21 >
  • kyibe kullanıcısına yanıt
    A71 aldım bakalim bu hafta gelir.

• Memnun kalırsınız umarım, güzel günlerde kullanın.
  • Arkadaşlar slm.Daha önce soruldumu bilmiyorum ama şuan note 5 kullaniyorum.Telefonumu degistirmek istiyorum.A71 ve Note 9 arasinda kararsizım.Bu konuda tecrübeli fikir verebilecek arkadaşlardan yardim bekliyorum.Simdiden teşekkürler.

• kyibe kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hicam6. Tek düşüncem boyutu tek elle kullanabilecekmiyim cebe sığacak mı? Sonucta a50 ile arasinda 1cm fark var cok değil cogu telefonla oyle. En düşük alınabilecek telefon zaten 6inch olmuş cokta sorun olmaz diye düşünüyorum.

• Merhaba arkadaşlar a71 ekranın sol alttan yukarı kadar düşük ışıkta belli olan yeşillik var bu durumdan garantiye veripde ne sonuç aldınız yazılımsalmı yoksa donanımsalmi yoksa menüde vs gözüküyor ama bir resim açınca kayboluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Tesekkur ederim hicam6. Tek düşüncem boyutu tek elle kullanabilecekmiyim cebe sığacak mı? Sonucta a50 ile arasinda 1cm fark var cok değil cogu telefonla oyle. En düşük alınabilecek telefon zaten 6inch olmuş cokta sorun olmaz diye düşünüyorum.
    hocam tek el kullanımına uygun bir telefon değil bir de cep olayı da biraz konforsuzluk yaratıyor bu cihazda ama tabiki artı yönleri de var bu büyüklüğün

• SYNCCRYS S kullanıcısına yanıt
    Işık şiddeti en düşükte yok %5 de en fazla %5den sonrada yeşillik azalıyor bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: SYNCCRYS

Işık şiddeti en düşükte yok %5 de en fazla %5den sonrada yeşillik azalıyor bilgisi olan varmı
    S10 lite ve s20 de de olduğu ve Samsung dan yapılan açıklamada 20 de bu sorunun güncelleme ile gidebileceği söylenmiş. Muhtemelen a71 ve s10 lite de de yazılımsal bir durumdur ve güncelleme gelir.

• Telefondan çok şikayetçi değilim ama şunu anladım ki; paranız varsa Samsung un amiral gemisi telefonları haricinde almamak lazım.
  • Bu düşüncenizin sebebi nedir? Telefondan şikayetiniz yoksa, sorun nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir.al bir kullanımda,oyun hiç oynamam ....ne kadar ekran süresi alırım...

• Brightstar hakkında birkaç şey söyleyeyim...

Galaxy a5 2016 telefonumu bazı zamanlarda ekranda kısa süreli karıncalanma ve kapanma sebebi ile bu firmaya gönderdim.

haftalarca beklettikten sonra ekranla ilgili hiçbir şey yapmayıp orjinal bataryayı alıp çakma batarya takıp gönderdiler.Bir de telefonu yere düşürüp alüminyum çercevesini sol üstten ezmişler.
    Video çekip gönderdim biz yapmadık deyip hiçbir sorumluluk almadılar.

Batarya tam tamına sekiz saatte doluyor.

Daha sonra ekran tamamen gitti, gidip 570tl ye ekranı yaptırdım.

Brightstara sakın ama sakın bulaşmayın iade eden arkadaş çok doğru bir iş yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zdhakan

Brightstar hakkında birkaç şey söyleyeyim...

Galaxy a5 2016 telefonumu bazı zamanlarda ekranda kısa süreli karıncalanma ve kapanma sebebi ile bu firmaya gönderdim.

haftalarca beklettikten sonra ekranla ilgili hiçbir şey yapmayıp orjinal bataryayı alıp çakma batarya takıp gönderdiler.Bir de telefonu yere düşürüp alüminyum çercevesini sol üstten ezmişler.
    Video çekip gönderdim biz yapmadık deyip hiçbir sorumluluk almadılar.

Batarya tam tamına sekiz saatte doluyor.

Daha sonra ekran tamamen gitti, gidip 570tl ye ekranı yaptırdım.

Brightstara sakın ama sakın bulaşmayın iade eden arkadaş çok doğru bir iş yapmış.
    Bende bu tarz sıkıntılı yorumları gördüm. Brightstar distribütör garantili olduğunu özellikle söyledi Hepsiburada müşteri temsilcisi bende iademi gerçekleştirdim. Buradakilerde savunmaya geçiyor kendilerini. O kadar para verdikten sonra yarı yolda kalmanın bir anlamı yok. Kaldı ki HB satın alanlar Samsung Türkiye Garantili geldiği halde bana böyle farklılık olursa bende bu işten soğurum.

• özgür41 kullanıcısına yanıt
  • Merhaba arkadaşlar, Telefonu 21 Nisan'da Vatan bilgisayardan sipariş ettim, bugün ancak elime geçti. Ama sanırım ciddi bir problemim var. Telefonu paketinden çıkarttım, biraz inceledim ve zamanım olmadığı için kutusuna geri koydum. tekrar çıkarttığımda Aşağıdaki ekranın geldiğini gördüm. Biraz araştırınca Power ve ses kısma düğmesine basılı tutunca reset ekranının geldiğini öğrendim. Ancak telefonu kapattığımda normal başlamıyor hep reset ekranı geliyor. reset ekranının gelmesi normal mi? Telefonu kapatıp kutusuna koyum...

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brooklyn -- 4 Mayıs 2020; 21:7:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn

Merhaba arkadaşlar, Telefonu 21 Nisan'da Vatan bilgisayardan sipariş ettim, bugün ancak elime geçti. Ama sanırım ciddi bir problemim var. Telefonu paketinden çıkarttım, biraz inceledim ve zamanım olmadığı için kutusuna geri koydum. tekrar çıkarttığımda Aşağıdaki ekranın geldiğini gördüm. Biraz araştırınca Power ve ses kısma düğmesine basılı tutunca reset ekranının geldiğini öğrendim. Ancak telefonu kapattığımda normal başlamıyor hep reset ekranı geliyor. reset ekranının gelmesi normal mi? Telefonu kapatıp kutusuna koyum...

Forumdaş aldığın yere geri götür bence

• Brooklyn kullanıcısına yanıt
    Format atın (wipe data factory reset) sonra reboot system now, düzelir bence..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.