Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: notsec

Mediamarkt'ın gittigidiyordaki mağazasında satılan ürünlerde bi sıkıntı var mı? Kendi internet sitesiyle gittigidiyordaki fiyat arasında 400-500 TL fark var. Teşhir ürün, iadeden gelen ürün olma ihtimali var mı acaba bilen var mı? Yarın almak istiyorum bu telefondan.
    Teşhir veya iade ürünü olduğunu sanmıyorum. Gittigidiyor indirim sağlıyor sanırsam. Aslında şeyi öğrenmek lazım. Gittigidiyor üzerinden mediamarkttan alınca 14 gün içinde mediamarkt mağazına gidince değişim iade vs oluyor mu diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

Değişim iade onayına sunuldu denildi. Müşteri hizmetleri ile görüştüm pazartesi onaylanır dedi. Teknik servis arızalı demiş.
    Umarım yine sıkıntı çıkarmazlarda ücret iadesi yaparlar hemen.. Tabii ki son karar senin ancak Tavsiyem eğer ki idareten kullanabileceğin bir telefonun varsa 1 ay içerisinde bi çok marka Snapdragon 855-865 işlemcili acayip kaliteli yeni telefonlarını tanıtacak.. OnePlus, Huawei, Realme, Oppo, Xiaomi v.b.v.b.. Şahsen 2 aydır telefon arayışındayim sırf şu yeni çıkacak OnePlus 8 Pro ve Oppo Find X2 Pro'nun çıkışını bekliyorum. Markalarin çoğu çöpxynoslu Samsung S20lere karşılık vermek için çok kral telefonlar çıkaracak Nisan'da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Cikmamis telefonu bekliyecek kadar mal takıntili olmamak gerekir. Onu bekliceksiniz sonra kisa surede yenisi çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Teşhir veya iade ürünü olduğunu sanmıyorum. Gittigidiyor indirim sağlıyor sanırsam. Aslında şeyi öğrenmek lazım. Gittigidiyor üzerinden mediamarkttan alınca 14 gün içinde mediamarkt mağazına gidince değişim iade vs oluyor mu diye.

Alıntıları Göster
    Mediamarkta mesaj atmıştım cevap geldi, ürünlerimiz sıfır ve kapalı kutulu olarak gönderilmektedir diye.

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için teşekkür ederim. Fakat android olayını tamamiyle kapattım. 1-2 ay sonra iphone alır geçerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG den yapıkredi taksidi alabilen var mı?
    sürekli internet şubesinden atıyor ykb?
  • quote:

Orijinalden alıntı: notsec

Mediamarkta mesaj atmıştım cevap geldi, ürünlerimiz sıfır ve kapalı kutulu olarak gönderilmektedir diye.

Alıntıları Göster
    İyi o zaman. :)

• notsec N kullanıcısına yanıt
    Link

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk şarj sürem bu şekilde. Mobil veri, bluetooth ve konum sürekli açık şeklilde ve navigasyon, youtube music uygulaması açık, parlaklık sonda. Birkaç defa da 5-10 dakikalık telefon görüşmesi yaptım. Bence sonuç iyi ben memnun oldum :)
    En son %4 olduğunda 7 Saat 1 dakika ekran süresi vardı ve şarja taktım.

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exitus112 -- 22 Mart 2020; 3:6:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

samsung telefonlarına kısa bir süreden sonra update vermiyor resmen max 1-2 sene kullanım ömrü biçiyor ve kasıtlı eskitme uyguluyor. diğer markalarda daha iyisi daha ucuza alınabiliyor en azından.
    S7 aldım 2.5 sene önce. Resmen 2 yıl dolar dolmaz kasmaya başladı telefon. Şimdi telefon bakıyorum, xiaomi vs derken Samsung'a da bakayım dedim ana bir yanım Samsung alma diyor.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Telefona sadece işlemci-ram-kamera özellikleri açısından baktığımızda haklı olabilirsiniz ama maalesef birçoğumuzun önemsemediği bir de sağlık tarafı var. Sanıyorum cep telefonlarının SAR değeri (Akıllı telefonların vücuda yaydığı radyasyon miktarı) hakkında bilginiz vardır. Birçok kaynaktan okuduğum kadarıyla, piyasada satılan cep telefonlarında en düşük SAR değeri Samsung modellerde. Yakın zamanda cep telefonu almayı planlayan birisi olarak, özellikle işlemci ve ram açısından tatminkar özellikler sunan Çin markaları Xiaomi, Realme, Oppo gibi markaların modellerini araştırırken gördüm ki; genel olarak SAR değerleri yüksek ve hepsini bir kenara bırakıp Samsung modellerine bakmaya başladım. Bu yazı acizane bir tavsiye niteliğinde, en nihayetinde karar size ait.
    Ben Aynı şeyi düşünmüyorum 2017 Mart ayında Samsung c9 Pro aldım Ve 1 ay öncesine kadar sorunsuz şekilde donma kasma olmadan kullanıyordum. Ve Cihazı yoğun şekilde arka planda uygulama çalıştıracak şekilDe kullanıyorum.Sadece batarya performansı düştü ( şuanda yüzde 86 seviyesinde Ve batarya döngüsü 959 olmuş. ) eşime transfer edip a71 geçtim ve bununda uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. (Ha şuda var c9 Pro malzeme kalitesi a71 den çok daha iyi o belli. S7 amiral gemisi bir cihaz batarya hariç Çok daha uzun süreler stabil çalışmalı. Bi sıfırlamak kasma donma sorununu çözebilirmi .)

Yeniden başlatma sonrası ram durumu arka plan serbest Cihaz istediği gibi çalışıyor. Benim yüklediğim yaklaşık 22 uygulama aktif (Samsung ıvır zıvır hariç)

• ziyannii kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam sebebini ama nasıl olduysa 2 yıl dolar dolmaz kasmaya başladı. Format derken telefon içinden fabrika ayarlarına dönmeyi mi kast ettiniz?

• Merhabalar telefon ile acik alanda hdr ile cekilen bazi fotograflarda ekranin sag alt veya sol alti hafif morlasiyor sizde de boyle bir sorun var mi acaba ?

Başka yöntemler de var ama yazdığımız yöntem de tabiki aynı şeyi yapıyor. Bilgilerinizi yedek alıp denemekte fayda var bence.

• ziyannii kullanıcısına yanıt
    merhaba sizi c9 pro konusundan hatırlıyorum çünkü hala c9 pro kullanıyorum ve a71 düşünüyorum. a71 in batarya performansı nasıl? ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

• Yahu bir telefon değişelim dedik nasıl moral bozuldu anlatamam. 2500 tl civarı bütçe belirledim ve a70 ile redmi note 8 pro göze çarpıyordu ama ikisinin de sıkıntıları var. Yeme içmemden kısayım bir kez para veriyorum bari biraz daha para koyayım a71 bakayım diyorum şimdi de ekranda yeşillik vs gibi sıkıntılar yazmışsınız. Allah aşkına bir süredir kullanan arkadaşlar yol gösterebilir mi kronik veya sizin yaşadığınız sıkıntıler nelerdir önerir misiniz bu modeli? Tamam ucuz et yahni muhabbetine katılıyorum ama az para da değil yani verdiğimiz paralar, gerçekten her araştırdığım vakit moral iyice düşüyor.
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    C9 Pro ile kıyaslamam gerekir ise cihaz ram kapasitesinden kaynaklı uygulamalar arası geçiş acayip hızlı.c9 yavaş mı tabiki hayır Ama sanki iki katı hız farkı varmış gibi hissettirdi Bana. Tabi sürekli arka plan daki uygulamaları temizlemez iseniz. Ram acayip hız katmış. Ben genelde nova launcer kullanıyorum ve performans olarak bana acayip iyi geldi.
    Batarya performansı çift hat ve hafıza kartı takılı. Oyun Hiç oynamam. sabah 7 de alırım prizden Wifi Hiç yok akşam 12 gibi şarja takarken yüzde 10 civarı kalıyor hergün bakıyorum 6.30 -7 saat arasında gidip geliyor. Wifi de kullanılsa Bu süre daha yukarı çıkar gibime geliyor. Ben memnun kaldım. Yazılan sorunlar Bana denk gelmedi mesela. 4500 mah batarya c9 ilk aldığım zamanlara yakın performans veriyor açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.