Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.338
Cevap
66
Favori
357.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Android 12 kurdum. Bir kaç bir şey bende söyleyeyim. Öncelikle hiç hoşuma gitmedi. cihaz bariz bir şekilde yavaşladı. Hatta uygulama açılış hızı berbat derecede. Gear uygulaması kullanan varsa basıyorsun 2 sn sonra cihaz tepki veriyor. rehberden ara diye sağa sürüklüyorum 3 sn sonra arama ekranı geliyor. İçine etmişler bence resmen cihazın bu sürümde. Android 11 dönmenin imkanı varsa şu dakika dönebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziyannii kullanıcısına yanıt
    Bende 12den memnun kalmadım gereksiz detaylar temalar vs kullanmışlar ve telefonun akiciligi gitti. 2 telefon vardi iyiki birini güncellemesim dedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Telefon uygulamasının sürümü kaç?

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

Ben uygulamayı kurduktan sonra, hard reset yaptım ve tüm uygulamaları güncelledim. Özellikle telefona gömülü gelen bir çok uygulama Google play ve Galaxy marketten güncellenmiyor. Bir uygulamayı güncellemek için o uygulamanın ayarlarından hakkında bölümüne girin ve sürüm bilgilerinin üzerine bir kaç kez tıklayın. Güncellemelerin bazılarını o şekilde yaptım.

Ayrıca param olsa bir tane daha alırım. Yağ gibi akıyor cihaz.

İlk aldığımda iade etmek istemiştim. HB kabul etmedi. İyi ki de etmemiş.

• Daddy01 kullanıcısına yanıt

Evet bendeki sürüm de aynı şekilde. Başka bir rehber uygulaması kurdum o sorunu çözdüm şimdilik Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma 

• Eskiden belge tarama vardi, fotograf cekerken otomatik olarak belge tarama moduna geciyordu, su an bulamadim yeni versiyonda, kaldirilmis mi

• hftblgc kullanıcısına yanıt
    Kamera uygulaması içerisinde Ayar simgesi olan dişli çarkına tıklayın, en üstte "Görsel Zeka" menüsüne tıklayın. Belgeleri tarayın kısmını göreceksiniz

• muratakt4s kullanıcısına yanıt

o acik zaten ama cekim esnasinda belgeleri otomatik gormuyor

Kamerayı açınca yazılı metni algılayınca sağ altta sarı bir simge çıkıyor. O simgeye tıklayınca Tarama modu açık kapalı oluyor. Metin taranacak pozisyona gelince (biraz ileri geri, uzak yakın yapmak gerekiyor) ekranda taramak için dokunun diye bir yazı çıkıyor. Dokununca tarıyor.

son guncellemeden sonra bende cikmiyor malesef, cok isime yariyordu

Sizin kamera uygulamasının sürümü kaç? Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• Arkadaslar ekranın altındaki geri tuşu ve ana ekran tuşları bende kayboldu. Nereden aktif ediyorduk? Android 12 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 6 Haziran 2022; 14:27:54 >
  • Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt
    Ayarlar--->Ekran--->Navigasyon çubuğu

Tuşlar
    Kaydırma hareketleri

Eyvallah hocam teşekkürler

• Bende güncelledim bir garip geldi bana valla sanki biraz yavaşlama var ve açılan yerler garip açılıyor gibi beyler?
    Hic böyle yapmamıştı güncelleme ile hiç beğenmedim ki ya düzeltseler

• Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

Tuşlar da zaten orası yavaşlık yokta oyle ama akmıyor da yani yeni güncelleme ile bence daha iyi olur

• Arkadaşlar 1 ay kadar önce Android 11 de iken smart swich ile yedek almıştım. Şimdi Android 12 deyim. Telefon ayarlarından fabrika ayarlarına geri dönsem daha sonra önceki smart swich yedeğini geri yuklesem telefonun Android 11 e dönmeyeceğini biliyorum ama birazda olsa sistemde iyileşme olur mu?

• Android 12 wipe falan yapıp tekrar kurdum. Yediğimi aktarmadim 0 kurulum yaptım akıcı değil. Diğer a71 telefonumu iyiki güncellemedim 11 bariz daha akici çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 6 Haziran 2022; 21:27:30 >
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.