Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Diavolo

Aslinda benim de kafami kurcalayan a72 deki ozellikler fiyat farkina degermi?

Alıntıları Göster

ama arada bir fark daha var, a71 sinifinin en ince cihazlarindan biri. Bu benim icin en onemli kriterlerdrn biri yoksa bir suru kalin telefon var piyasada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Tmm bi bakayım hocam. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr de araba ve elektronik almak için fiyat düşmesini beklemek büyük hata olur. Karar verdiğin anda aldın aldın yoksa puff hayal olur gider...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler kardeşim ama oraya da bakmıştım, maalesef orada da yok. çok ilginç. eski telefonum p20 lite idi, onda bu sorunlar yoktu.

• cenotaph40 kullanıcısına yanıt
    Eğer indirdiğin resim dosyası ise DCIM klasöründe Facebook klasörüne bakabilirsin...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • brave353 kullanıcısına yanıt

dostum teşekkürler indirdiğim dosyalar pdf ,docx ve xlsx genelde. resim ve fotoğraf da denedim ama onlar da yok. biraz araştırdım Facebook tan kaynaklanan bir durum galiba. isin ilginç yanibeski cihazından sorun çıkarmayıp bunda sorun çıkartması çok ilginç. bu sorun tarayıcıları kullanırken m.facebook.com adresinde indirme yaparken sorun olmazken uygulama kullanırken sorun çıkartması çok ilginç 🥴

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenotaph40 -- 12 Nisan 2021; 10:21:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Önceki sayfalarda cevaplanmıştı.

222.sayfaya kadar gittim cevap bulamadım hocam. söylemeniz mümkün müdür

• Muco kullanıcısına yanıt
    WhatsApp için
    WhatsApp'a girin oradan WhatsApp Ayarlarına girip bildirimler bölüğünden titreşim kısmına gelerek kapatabilirsiniz

Normal mesajlar için
    Mesajlar uygulamasını açıp sağa üst taraftaki üç noktaya basarak ayarlar bölümüne girin

Sonrasından bildirimler bölümüne tıklayıp istediğiniz bildirim kategorisinin üzerine basın orada ayar mevcut
    S10 plus kullanıyorum biraz kurcaladım buldum muhtemelen sizde de aynı yerde olması lazım

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Normal mesajlar için
    Mesajlar uygulamasını açıp sağa üst taraftaki üç noktaya basarak ayarlar bölümüne girin

Sonrasından bildirimler bölümüne tıklayıp istediğiniz bildirim kategorisinin üzerine basın orada ayar mevcut
    S10 plus kullanıyorum biraz kurcaladım buldum muhtemelen sizde de aynı yerde olması lazım

Telegram kullanıyorum uygulama içerisinden de ayarlardan da kapatmama rağmen hala telefonu titretiyor bildirimler

Aynı ayarlar telegram içinde geçerli.

Bildirimler > varsayılan içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Aynı ayarlar telegram içinde geçerli.

Bildirimler > varsayılan içinde.

Yok hocam Vibrate kapalı ama titriyor.

• Android 10 da ekranda büyüteç tuşu vardı. basınca direk kamera açılıp büyüteç oluyor du. hindistan romunda bu ayar nerede bilen var mi. hindistan rom android 11

• ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    Ana sayfaya uzun basın. Widgetlerden büyüteçi seçin Ana ekrana kısayol atayın.

• Daddy01 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam oldu sağolun

• Türkiye'de A71'e One UI 3.1'in en geç verileceği tarih 15 Nisan idi. Samsung'a bağlı olan guncelmiyiz.com'a göre ertelenmiş gözükmekte, artık 22 Nisan. Ve işin komik tarafı diğer ülkeler One UI 3.1'in ardından Mart, Nisan aylık güvenlik güncellemelerini almaya başladı ama Türkiye'ye Şubat güncellemesi entegre olan ilk One UI 3.1 sürümü verilecek gibi gözüküyor, bu kadar bekletildi bari yeni yamayı entegre etselermiş. Üçüncü dünya ülkeleri bile güncellemeyi almayı tamamladı sayılır; sadece Irak, Türkiye falan kaldı.

Bunlar daha erteler de erteler gibi. Başka ülkenin One UI 3.1'ini kurmayı düşünen arkadaşlar olursa Hindistan yerine güncellemeleri ilk alan ülkelerden olan Polonya sürümünü tercih etsinler, Hindistan da güncellemeleri en geç alan ülkelerden, onlar da bolca şikayetleniyor zaten. Arama ses kaydı sadece onda mı mevcut bilmiyorum bu arada ama "o özelliksiz yaşayamam" diyen varsa tabi o sürümü tercih eder.

Bundan sonra da A serisi yerine S serisi tercih etmek daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frederick S. -- 15 Nisan 2021; 21:5:45 >

• Güncelleme geldi. Hayırlı olsun.

• igonam İ kullanıcısına yanıt
    1 aydır kullanıyoruz android 11 i. yinede hayırlı olsun tr romu gelenlere 😀

• Şubat yamasıyla gelmiş ama olsun, en azından daha fazla ertelenmedi.

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.