Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle yazılımsal bir sıkıntı var çünkü herkeste aynı sıkıntı mevcut. Gece 80 de bıraktım sabah 68 deydi. İnşallah yeni güncelleme ile çözerler çünkü bayağı şarj yiyor.
  • Bende son sürüm yüklü fakat böyle bir sıkıntı yok. Sadece ilk aldığım eylül ayı civarında ilk 1 hafta gece 8 saatte pil tasarrufu modu açık olsa bile %8 gibi pil yiyordu o da kısa sürede geçti. Artık gece batarya modu optimized, bluetooth GW Active2'ye bağlı, WiFi açık vs. olduğunda dahi gece 8 saatte %4-5 pil gidiyor ki bence normal. Cihazınız yeni değilse ayarlarınızı iyi kontrol edip düzeltin, varsayılan olarak gelen ayarlar her cihazda olduğu gibi saçma ve gereksiz. Cihazınız yeni ise cihaz çıktığından beridir Reddit'de cihazı yeni alanlar gece çok pil yiyor şeklinde nadiren konu açıyor, cevaplar ise her zaman "1-2 hafta içinde pil optimize edecektir kendini" şeklinde, A71 (4G) kullanıcılarının çoğunluğunda böyle bir sorun söz konusu değil, nitekim son güncelleme sonrasında da böyle konulara uluslararası sitelerde pek rastlamıyorum, Türkiye'deki cihazlara özel bir sorun olduğunu da sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frederick S. -- 6 Şubat 2021; 16:11:2 >

• Aynen bende de ayni sorun var kendi kendine şarj yüzdesi düşüyor kesinlikle yazılımsal sorun var
  • ATK1 son yazilimda problem var, Telefonu resetledigim halde mobil veri WiFi kapalı ekran kapalı olduğu halde gece 100 den sabah 90 a düşüyor, hızlı şarj özelliği bozuldu daha yavaş şarj ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 6 Şubat 2021; 17:39:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy a71 de yüz tanıyor ekrani yukarı doğru kaydır diyor. yüz tanıdıktan sonra direk ana ekrana geçmiyor mu arkadaşlar. hep elimizle yukarı doğru mu kaydiricaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimyz

galaxy a71 de yüz tanıyor ekrani yukarı doğru kaydır diyor. yüz tanıdıktan sonra direk ana ekrana geçmiyor mu arkadaşlar. hep elimizle yukarı doğru mu kaydiricaz

ayarlarda kilit ekranında kalsın secili sizinki sanırım

• Starforces S kullanıcısına yanıt

aynısı bende de mevcut daha önceki sürümde böyle sorun yoktu

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam haklısınız düzelttim oldu şimdi Sağ olun
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
    Bende uzun zaman sonra IOS tan geçtim. Androidte ayar bitmiyor maşallah. Hocam bu ayarı tam olarak nereden yaptınız? Ben bulamadım
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Android iosa göre çok detayli dır. kilit ekraninda kalır tikini kaldırın hocam. bulamazsanız arama ekranına yazın.
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1708156/(fc292d48-fa02-4be5-b577-21df1e718a67.jpeg, 1080, 2400, 4A8EE1)[/simage]
    Teşekkürler hocam. Zamanla çözeriz umarım
  • Acaba yüz tanıma çok mu sarj yiyor devamli sensör falan çalışıyor kapatsakmı bilemedim valla
  • Nasıl memnun ettimi LG G7 den sonra A71
    @korayakbiyik

• Telefondan faceyi ve mesajlaşmayı kaldırın en çok onlar yiyor bataryayı

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Mesajlaşmayı derken hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: priapos_17

Güncellemeyi yapsammı yapmasammı karar veremedim. Güncellemeden sonra Konuşma esnasında sesin karşı tarafa gitmeme sorununu yaşayanlar vardı bu sorun devam ediyormu başka yaşayan varmı?

Selamlar

A71 telefonumu 1 ay kadar önce aldım. Guncelleme ile ilgili yaşanabilecek olası sıkıntıları yaşamamak için telefonu geldiği yazılımı ile kullanıyorum.Turkcell hattı kullanıyorum.Konuşmalar sırasında ses kesilmesi, karşı tarafın sesinin gelmemesi,sesin karşı tarafa gitmemesi gibi sorunlar yaşıyorum.Benzer sorunları yaşayan arkadaşlar bu sorunu cozebilmek için bir oneriniz var midir ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Pulsar16 P kullanıcısına yanıt
    Hocam sim kartınızı kırdırtma falan yaptıysanız ondan olabilir yeni sim kartı alın yada sadece öneri olarak sim 1 e takın hattınızı.
    Benimde 2 hafta olacak alalı öle birşey olmadi.
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.