Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.338
Cevap
66
Favori
357.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daddy01

Güncellemeden sonra panel bildirim çubuğuna gizlenmiyor. Kenar simgesi olarak göster yapıyoruz.

Yardımcı menü programı son güncellemeden sonra panel bildirim çubuğuna gizlenmiyor.

Ancak telefonda "Yardımcı Menu" sayfasının içeriğindeki seçeneklerden;

"Kenar simgesi olarak göster"i tıkladığımızda bu menüyü nerede görüyoruz veya menüye nasıl ulaşıyoruz?

Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

• Cryomancy kullanıcısına yanıt

Paylaşım için teşekkürler. Program açık kaynak kodlu değil, çalıştırmak için cihaza attığı dosyalar ne kadar güvenilir belli olmaz. Yine de kullandım ve Android Auto, Chrome, Facebook, Google, Game Launcher, Gmail, Netflix gibi normalde silinemeyen anca devre dışı duran kullanmadığım uygulamaları cihazdan sorunsuz sildim ve işim bitince programın cihaza kurduğu uygulamayı da kaldırdım. One UI 3.0 gelip yüklenince muhtemelen o bloatware uygulamalar zorla yeniden yüklenecek ya da her format atmada geri gelecekler ancak orta vadede program işe yarar. Gerçi bazıları için bloatware uygulamaları ha devre dışı bırakmışız ha uğraşıp silip 3-5 mb alan kazanmışız pek bir şey farketmez.

• ferdinandferdi F kullanıcısına yanıt
    Yardım menüsünden kenar simgesi olarak göster aktif hale getirince ekranın kenarında şeffaf bir şekilde yarım ay şeklinde kalıyor. O simgeyi ekranın herhangi bir yerine taşıyabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daddy01

Yardım menüsünden kenar simgesi olarak göster aktif hale getirince ekranın kenarında şeffaf bir şekilde yarım ay şeklinde kalıyor. O simgeyi ekranın herhangi bir yerine taşıyabilirsiniz.

Yardımınız için çok teşekkür ederim.

• Hocam bahsettiğiniz uygulamada ayar bu şekilde mi olacak?

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazımı bul uygulaması sürekli bildirim gönderiyor. Bildirimlerden kapatamıyorum, uygulamayı silemiyorum, devre dışı bırakamıyorum. Sizi de rahatsız ediyor mu?
  • Daddy01 kullanıcısına yanıt

Böyle bir seçenek yokmu sizde ?

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Bende kapalı zaten.
  • Merhaba oppo reno 4 ve bu telefon arasında kaldım.

Kullanan arkadaşlar memnun musunuz?

Oppoyu çok övüyorlar ama nedense güvenemiyorum. Her ne kadar kıyaslamalarda kamera konsuunda oppo reno 4 önerilese de ben güncelleme ve garanti yedek parça kısmı konusunda a71 daha iyi olacakmış gibi hissediyorum.

Ayrıca Sanki bir tık a71 kamera ve video konusunda daha başarılıymış gibi gözlemledim.

Ne dersiniz?

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Hindistan romunu kurdum. Evet arama kaydetme özelliği güzel. Ancak mobil veriyi açtığım zaman 4.5 G yerine 4G+ yazıyor. Mobil veri 4.5G desteklemiyor mu acaba?
  • geywe54 kullanıcısına yanıt
    ben samsungtan aldim 3900 e 250 lira hediye çeki kampanyasıyla birlikte şimdilik memnunum. Ekran hız kamera gayet güzel. 3 yıl güncellemede alacak. Oppoyu güncelleme konusunda bilmiyorum daha doğrusu oppoyu hiç bilmiyorum.

4g yazdığı zaman 4 g de çalışır 4g+ 4.5 g anlamına gelir hocam sıkıntı yok yani

• Bazı Galaxy A serisi cihazlar planlanandan 2 ay önce resmi One UI 3.0 (Android 11) aldıktan sonra A71 için de One UI 3.0 test edilmeye başlanmış. Muhtemelen bize de belirtilen tarihten erken verilecek.

https://www.reddit.com/r/GalaxyA71/comments/l8q8sr/new_test_build_for_the_indian_version/

• quote:

Orijinalden alıntı: Frederick S.

Bazı Galaxy A serisi cihazlar planlanandan 2 ay önce resmi One UI 3.0 (Android 11) aldıktan sonra A71 için de One UI 3.0 test edilmeye başlanmış. Muhtemelen bize de belirtilen tarihten erken verilecek.

https://www.reddit.com/r/GalaxyA71/comments/l8q8sr/new_test_build_for_the_indian_version/

Hocam aman geç olsun sorunsuz olsun

s10 serisinde android 11 durduruldu sorunlar çıktı

• geywe54 kullanıcısına yanıt

Hocam önceliğiniz kamera ise ikisini de detaylıca bir kaç farklı kaynaktan karşılaştırın ve kullanıcı yorumlarını okuyun. Karanızı da ona göre verin.

Benim önceliğim arayüz, kullanım kolaylığı, güncelleme desteği ve batarya olduğu için A71 de karar kıldım.

Bence önceliğiniz ne ise ona göre karar verin.

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt

Şu an S21 One UI 3.1 kullanıyor. 3.0 tabii ki sorunsuz olmayacak ve bize 3.1 daha geç gelir. Açıkçası 3.0 gelince bir süre 2.5'de kalmayı planlıyorum, sorunsuz. Zaten Android 11'in sohbet balonları haricinde pek bir getirisi de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: geywe54

Merhaba oppo reno 4 ve bu telefon arasında kaldım.

Kullanan arkadaşlar memnun musunuz?

Oppoyu çok övüyorlar ama nedense güvenemiyorum. Her ne kadar kıyaslamalarda kamera konsuunda oppo reno 4 önerilese de ben güncelleme ve garanti yedek parça kısmı konusunda a71 daha iyi olacakmış gibi hissediyorum.

Ayrıca Sanki bir tık a71 kamera ve video konusunda daha başarılıymış gibi gözlemledim.

Ne dersiniz?

Mukayese için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

İki telefonun da kendine göre + veya _ leri var. Geriye tercih kalıyor. Ben 2 aydır Samsung A71 kullanıyorum.

Samsung Galaxy S4'den beri Samsung kullanan biri olarak bu son cihazdan çok memnunum. Bu cihaz hakkında bir çok söylenti var ancak sanıyorum

elektronik cihazlar şans işidir. Her türlü imalat sonrası kalite kontrolundan geçmiş olsa da gözden kaçan hatalı cihazlar olabiliyor.

Siz gönlünüze hangi cihaz yatıyorsa onu alın.

https://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/samsung-galaxy-a71-vs-oppo-reno4

• Samsungların şebeke çekim gücünü artırmanın yolu var mı ? 

• Ben de hindistan romunu tavsiye ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.