Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, ayarlar>kilit ekrani>smart lock. Ben de smart lock durmuyor artik. Guncelleme sonrasi gitti smart lock. Siz de duruyor mu acaba. Bakabilir misiniz
  • Merhaba smart lock olarak duruyor bende en son güncelleme yüklü bu arada
  • Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma
  • Ben de yok smart lock. Ara kisminda da aradim bulamadım. Nasil geri getirebilirim. Bilgisi olan var mıdır
  • Guncelleme yükledikten sonra wipe Cache yaptınız mi
  • Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Güvenilir aracilar kisminda smart lock u kapatmışim. Actim düzeldi. Tesekkur ederim
  • En güvenilir nerden alınabilir? Birkaç yere baktım ama örneğin Amazon'da 3. parti satıcılardan alınabiliyor, amazon kendisi satıcı değil.

• Amazon da yamuk olmaz hocam
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Mayısta mı geliyormuş 11?
  • Daddy01 kullanıcısına yanıt

evet abi.

• Teknosa'da satılanların üretim yeri hakkında bilgisi olan var mı acaba?
    Mağazaya gitme şansım yok. Telefon ve mail ile sordum bilgi alamadım.
  • savuk S kullanıcısına yanıt
    Bence stok usulü toplu sipariş olduğu için mağazadan mağazaya ilden ile değişiklik gösterir tek stokta yapmıyorlar çünkü diyelim ilk parti ilçe ürünler bitti onlar hindistan diyelim yeni gelenler Vietnam olabilir umarım anlatmak istediğimi açıkça ifade edebilmisimdir kusurum olduysa affola 🖐️
  • Dün geceden beri telefon hızlı şarj ve süper hızlı şarj olmuyor. sadece adi marka şarj aletleri ile veya powerbank ile yavaş şarj etmeye başladı. biraz araştırdım sonuç odaklı pek bir şey bulamadım

böyle bir durum basına gelen var mı? varsa nasıl çözebiliriz.

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Xiaomi Mi Note 10 Lite ile A71 'i karşılaştırıyorum. Fiyatları yakın.

Mi Note , Bluetooth'da şu standartları destekliyor.

5.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive

ancak A71 ^de

5.0, A2DP, LE

desteği var.

Bu veriler doğru mu? BT kulaklık, hoparlor vs kullananlar hangi destekleri görüyorlar?

Onun dışında bir fark göremedim ben. Hemen hemen eşitten Samsung yerine Xiaomi almak için bir neden de göremedim. A71 yerinde Mi Note 10 lite alınması için bir neden var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mirzahi

Dün geceden beri telefon hızlı şarj ve süper hızlı şarj olmuyor. sadece adi marka şarj aletleri ile veya powerbank ile yavaş şarj etmeye başladı. biraz araştırdım sonuç odaklı pek bir şey bulamadım

böyle bir durum basına gelen var mı? varsa nasıl çözebiliriz.

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bende sıkıntı yok hocam süper hızlı sarj yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    Tercih sizin nasıl canınız isterse 👍
  • Talihsizliğim sürüyor. Vatan'dan aldığım telefonun çerçevesinde belirgin deformasyon olunca iade ettim. Sonra Teknosa'dan tekrar sipariş ettim. Yaşadığım sıkıntı sebebiyle bunu daha bir dikkatli inceledim. Bir öncekindeki kadar olmasa da bunun da çerçeve kenarlarında tırtıklar gördüm. İyice hevesim kaçtı.
  • Unutmadan, üretim yeri konusunda Teknosa'yı telefonla aradım bilgi alamadım bir hafta önce. Kayıt oluşturuldu bilgi verilmek üzere, o arada ben siparişi geçtim, telefon geldi ama hâlâ en kısa sürede bilgi vereceğiz şeklinde otomatik mesajlar geliyor. Üretim yeri de malesef yine Hindistan çıktı.

İster istemez düşünüyorum, bu üretimlerde bahsedilen kronik sorunlar sebebiyle yapılan iadeleri tamirat sonrası tekrar mı satıyorlar acaba diye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savuk -- 9 Aralık 2020; 23:59:27 >
  • savuk S kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bende Hindistan üretimi kullanıyorum bir sikinti yok gayet iyi çalışıyor Vodafone sanal mağazadan almıştım ama benimki haziran veya temmuz 2020 üretimi
  • Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    İnanın Hindistan üretimi olmasını dert etmeyeceğim, tabiri caizse şöyle gıcır gıcır bir telefon gelse.
    Ama kutuyu açtım, telefonun üzerindeki plastik keseyi çıkardım, telefon yüzeyi toz zerreleriyle dolu. Adaptörün takılı olduğu karton, kenarları çıkarırken zorlanmış sanırım, zedelenmiş ve hatta küçük bir yırtık var. Telefonu ilk benim açtığımı zannetmiyorum. Hadi bunu da dert etmeyim dedim, bir an önce kullanmak istiyorum çünkü telefonu. Ama detaylı inceleyince, telefon çerçevesinde küçük pürüzler var. Sıfır fabrika çıkışlı üründe olabileceğini zannetmiyorum bunların.
    Fotoğrafını çekip bilgisayarda detaylı bakacağım yarın.
    Buraya da görselleri eklerim.
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.