Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yada bilerek böyle yapıyolar salaklığına sözüm meclisten dışarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Sağol Abim. Işte bende onu gördüğüm için A71'e döndüm. Yoksa Mi Note 10Lite tam bir donanım canavarı. Keşke yazılımı iyi olsaydı da bende devam edebilseydim mi note 10 lite ile...

Alıntıları Göster
    Tekrardan sana hayırlı olsun
  • Ekran yeşillenmesi sorunu can sıkıcı. Koskoca Samsung bir açıklama yapmıyor, kimsenin de bir şey dediği yok. İki yerde yazılımla düzelteceğiz falan demiş. Bence bu büyük bir sorun. Telefonun en önemli yeri koskoca ekranı o da yeşilleniyor. Bilsem almazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuhraser -- 17 Haziran 2020; 20:48:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuhraser T kullanıcısına yanıt
    valla bu konu gerçekten çok can sıkıcı gerçek anlamda bir firma değil samsung ürün güzel ama arkası sıkıntı işi servise düşen sinirleri aldırması lazım ama maalesef bu birazda ülkemizdeki hukuk demokrasi seviyesinin bu şaklabanlara gerekli dersi verememesinden kaynaklı satış sonrası nobranlığı herhangi bir avrupa ülkesinde bizdeki gibi yapamazlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birde benim klavyede türkçe noktalı karekterler yok nasıl etkinleştirebilirim bilgisi olan varmı telofon dili olarak ingilizce kullandığımdanmı türkçe karekterler yok öyleyse bile nasıl etkinleştirebilirim tşk.. Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hollyland62 -- 17 Haziran 2020; 21:5:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuhraser

Ekran yeşillenmesi sorunu can sıkıcı. Koskoca Samsung bir açıklama yapmıyor, kimsenin de bir şey dediği yok. İki yerde yazılımla düzelteceğiz falan demiş. Bence bu büyük bir sorun. Telefonun en önemli yeri koskoca ekranı o da yeşilleniyor. Bilsem almazdım.
    Dun s10 lite konusunda biri yazmis,
    bu paneli kullanan tum telefonlarda ilerde yesillenme sorunu olacak diye,
    baska biri de tam olarak bu sorun nedir demis?
    Ben de ekran goruntusu atip, ileride hepsinde sorun olacak diye bisey yok ama az cok hepsi zaten yesillenme problemi yasiyor yazdim ve ekledim gunluk kullanımda cok fark edilmiyor ancak %10 parlaklikta fark edersiniz diye.
    Bunun uzerine ne sapıklığım kaldi, ne ruh hastaligim. Hatta amuda kalkip baktigim icin oyle goruyormusum. Onunlada yetinilmedi ozel mesajlardan tehdit ve hakaret aldim. Ve isin garibi bunu yapan sahsi bir kişi bile ayiplamadi. Hatta Samsung'a sikayet bile edilecekmisim mallarini karaladigim gerekcesiyle. Simdi siz yazinca aklima geldi tebessum ettim 😀

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Oradaki arkadaşlar cihazlarına gönülden bağlılar hocam. Ekran yeşil değil asıl biz yeşiliz diyecek kadar fanatikler. Halbuki kimse kimsenin kötülüğünü istediğinden ekranınızda yeşillenme var demiyor. Sadece durum tespiti yapılıyor. İfadeler ise oldukça yakışıksız olmuş. Hepsini okudum. Muhatap almamakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahar

Oradaki arkadaşlar cihazlarına gönülden bağlılar hocam. Ekran yeşil değil asıl biz yeşiliz diyecek kadar fanatikler. Halbuki kimse kimsenin kötülüğünü istediğinden ekranınızda yeşillenme var demiyor. Sadece durum tespiti yapılıyor. İfadeler ise oldukça yakışıksız olmuş. Hepsini okudum. Muhatap almamakta fayda var.
    Bir daha o başlığa tıklamam bile hocam. :)

• https://www.youtube.com/watch?v=OAqeaS030ag&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=ZWBR056xysQ&feature=youtu.be

güzel inceleme olmuş. Yarın çıkıp gökyüzüne bir bakacağım mavi mi beyaz mi çekiyor:) benim çektiğim fotolarda mavi görünüyor. Video da dikkat etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 18 Haziran 2020; 6:38:26 >

Yapı itibariyle insanlara laf yetiştirmeyi çok beceremiyorum ve en iyisi trolleri beslememeyi seçiyorum. O takışmada kendini yalnız hissettiğin için kendi adıma özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-577054EF9 -- 18 Haziran 2020; 8:45:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Dun s10 lite konusunda biri yazmis,
    bu paneli kullanan tum telefonlarda ilerde yesillenme sorunu olacak diye,
    baska biri de tam olarak bu sorun nedir demis?
    Ben de ekran goruntusu atip, ileride hepsinde sorun olacak diye bisey yok ama az cok hepsi zaten yesillenme problemi yasiyor yazdim ve ekledim gunluk kullanımda cok fark edilmiyor ancak %10 parlaklikta fark edersiniz diye.
    Bunun uzerine ne sapıklığım kaldi, ne ruh hastaligim. Hatta amuda kalkip baktigim icin oyle goruyormusum. Onunlada yetinilmedi ozel mesajlardan tehdit ve hakaret aldim. Ve isin garibi bunu yapan sahsi bir kişi bile ayiplamadi. Hatta Samsung'a sikayet bile edilecekmisim mallarini karaladigim gerekcesiyle. Simdi siz yazinca aklima geldi tebessum ettim 😀

Alıntıları Göster
    Boşver aldırma banada neler yazıyorlar özelden artık cevap bile vermiyorum
    Kendimi forumdan 6-7 ay banlattım sırf bu yüzden şimdi cevap. Bİle yazmıyorum

• Arkadaşlar A71 fiyatları 3900-4000tl civarı olmuş. Yükselmesinin sebebi nedir bilen varmı? Bu aralar pek takip edemedim gündemide.
    Hocam okudum konuyu, yazdıklarınız da abes olan hiçbir şey yok. Sanıyorum S10 Lite konusundaki bazı arkadaşlarda kabullenememe sorunu var :) Takılmayın,boşverin... Geçenlerde mesela bir konu açtım Yeni çıkan bir amiral gemisi telefon için binlerce lira dökmeye gerek var mı? diye demedikleri kalmadı bana. Hatta biri benim psikolojik sorunlarım olduğunu bile yazdı 😂😂😂😂 yani düşün adam yazdıklarımı ne amaçla yazdığımı anlayamıyor, diyorum ki sadece tecrübemi aktardım, benim durumumda olanlar için bir deneyim olsun istedim diyorum adam bunu anlamaktan aciz ama bana psikolojik olarak teşhis koyuyor 😂😂😂😂😂 Umrumda mı sizce? Çokta ..... 😂😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 18 Haziran 2020; 11:5:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenFero

Arkadaşlar A71 fiyatları 3900-4000tl civarı olmuş. Yükselmesinin sebebi nedir bilen varmı? Bu aralar pek takip edemedim gündemide.
    Ek vergiden kaynaklı bir artış oldu hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-577054EF9

Yapı itibariyle insanlara laf yetiştirmeyi çok beceremiyorum ve en iyisi trolleri beslememeyi seçiyorum. O takışmada kendini yalnız hissettiğin için kendi adıma özür dilerim.
    Estağfurullah hocam. Ben sadece o saldırgan tavri genel anlamda sayfadakilerin garipsememesine şaşırdım. Hatta ikiniz de çocuk gibi tartışiyorsunuz, ikiniz de suc isliyorsunuz yazanlar bile oldu. Kisaca durup dururken birinin bir baskasina hakaret etmesini normal gorduler. Dersimi aldim artık, bir daha o başlığa asla girmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Boşver aldırma banada neler yazıyorlar özelden artık cevap bile vermiyorum
    Kendimi forumdan 6-7 ay banlattım sırf bu yüzden şimdi cevap. Bİle yazmıyorum

Alıntıları Göster
    Abi böyleleri normal yaşantısında yapamayacakları davranislari sanal alemde özgürce sergileyebilecegini zannediyor. Sayilari da az değil. Çoğunu takmasam bile, bazen dayanamayip anlayacaklari dilden cevap veriyorum. Sonucta insaniz sabrimizinda bir siniri oluyor. Ama en guzeli kaale almamak.

• Anladım hocam. Saolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Hocam okudum konuyu, yazdıklarınız da abes olan hiçbir şey yok. Sanıyorum S10 Lite konusundaki bazı arkadaşlarda kabullenememe sorunu var :) Takılmayın,boşverin... Geçenlerde mesela bir konu açtım Yeni çıkan bir amiral gemisi telefon için binlerce lira dökmeye gerek var mı? diye demedikleri kalmadı bana. Hatta biri benim psikolojik sorunlarım olduğunu bile yazdı 😂😂😂😂 yani düşün adam yazdıklarımı ne amaçla yazdığımı anlayamıyor, diyorum ki sadece tecrübemi aktardım, benim durumumda olanlar için bir deneyim olsun istedim diyorum adam bunu anlamaktan aciz ama bana psikolojik olarak teşhis koyuyor 😂😂😂😂😂 Umrumda mı sizce? Çokta ..... 😂😂😂
    Malesef hocam bu sekilde empati yoksunu, saldirgan insanlar her yerden çıkabiliyor. Karsilarindakine psikolojik teshis koyarken aslinda kendi psikolojik travmalarini yansitiyorlar haberleri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 18 Haziran 2020; 12:13:24 >

• Telefon , araba , bilgisayar...vs bir sürü şey para ile aldığımız sorunları olabilen, eksikleri olan zamanla gelişen, düzeltilen metalar. O zaman yazılımlar niye sürekli güncelleniyor. İlerlemek, gelişmek asıl olandır. Bu firmalarda geri dönüşlerle hataları düzeltiyorlar. Bu cihazları sahiplenmek saçmadır. Her zaman daha iyisi, gelişmişi çıkacaktır, onlarında eksileri olacaktır. Fakat akıllı bir telefonda en önemli şeylerden biri nedir ekrandır. Ben kısık ışıkta kullanıyorum, yemyeşil. Telefonu geri göndersem almayacaklarına, hiç bir şey yok diyeceklerine de eminim. Aynı olayı Samsung Led Tvde de yaşamıştım.
  • Vay be takım tutar gibi telefon tutanlarda varmış bı yaşıma daha girdim. Otomobil genelde olurdu bu tür kavgalar sanırdım. Sıkmayın canınızı böyle seviyesiz insanlar için.

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.