Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.338
Cevap
66
Favori
357.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanım.haber123 -- 12 Nisan 2021; 13:4:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanım.haber123 -- 12 Nisan 2021; 13:5:0 >
  • Valla suan icin 3500'e Hepsiburada dururken bu telefon baska yerden alinmaz. 500 lira cok cok saglam indirim. Sayfadakiler biliyor a71 aldigimda iade ile ilgili sorun yasadim ama guzel bir indirim denk gelince kacirmaknl istemedim. Telefon geldiginde acerken kamera kaydi aldim ne olur ne olmaz diye. Bir sorun cikmadi. Zaten bu saatten sonra sorun cikarsa servisin ilgilenmesi gerekiyor.

Düzeltme: Simdi baktım 4000 lira olmus tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 12 Haziran 2020; 21:6:10 >
  • Arkadaşlar telefonu sattım. İlk alanlardandım a 71 i . Aldığım günden beri ekran renklerine bir türlü alışamadım. 3200 e almıştım. 4 ay önce. 2850 sattım. Üstüne para koyarak iPhone 11 aldım.

Sizce telefonu iyi fiyatamı satmışım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Üç kuruşluk ürün için otuz kuruşluk zaman kaybı ve stres yaşattılar. Yazık cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: zatrox

Üç kuruşluk ürün için otuz kuruşluk zaman kaybı ve stres yaşattılar. Yazık cidden.
    Ne deseniz haklisiniz bu konuda.

• Bu sorunlu telefon kesinlikle 4000 tl hak etmiyor

• üstat kafanızı karıştırmak istemem ama bu kadar para verip hafıza kartı desteği olmayan tlf. almak mantıklı mı bilemedim bence bu telin fiyatı düşer alacak olanlar düşmesini beklemesin alsın sonuçta burası türkiye ama fiyatı düşer ve bu fiyat bu tele çok bence

• Nihayeti sen kullanacaksın kendi doğru kararını vermişsin
    Bizede sana güle güle kullan hayırlı olsun demek düşer
  • Bence telefon fazla talep gördüğü için fiyatı arttı, ederi bu piyasada en fazla 3300 lira. Şuan mi note 10 lite'den birkaç yüz lira ucuz olması gerekir. Satışı böyle devam ederse ucuzlamaz ama zamanla talep doygunluğuna ulaşır ve fiyatı düşmeye başlar. İkinci el piyasası da o zaman karışır, çünkü bu telefonu hevesle alıp birkaç ay sonra satmak isteyen çok insan olacak. Almak isteyen varsa beklemesini tavsiye ederim.

• Daddy01 kullanıcısına yanıt
    newpipe nereden indiriliyor acaba google play e yazınca indirdim splayer diye bir şey cıktı hicbitarafinda video indirme yok daha çok player gibi bisey rica etsem link yollayabilirmisiniz nereden indiriliyorsa tşk..

• newpipe nereden indiriliyor acaba google play e yazınca indirdim splayer diye bir şey cıktı hicbitarafinda video indirme yok daha çok player gibi bisey rica etsem link yollayabilirmisiniz nereden indiriliyorsa tşk..

• hollyland62 H kullanıcısına yanıt
    Googleplayde olmaz bu türden programlar. Googlea yazın resmi sitesi çıkıyordu. ben uzun zamandır kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 13 Haziran 2020; 11:45:14 >
    Merhaba. Eğer amacınız sadece müzik indirmekse MYT adlı programı kullanıyorum ve memnunum. İster önce dinleyebiliyor, ister mp3 formatında, ister mp4 formatında indirebiliyorsunuz.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lmr.lfm
  • kyibe kullanıcısına yanıt
    tşk. hocam çok pratik birde mp3 converter yükledim iyi oldu

• Arkadaşlar klavye önerisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

Arkadaşlar klavye önerisi olan var mı ?
    En iyisi gboard

Rica ederim. Yanlış anlamış olabilirim belki, mp3 converter ne için kullanıyorsunuz?
  • Selam arkadaslar , telefon normal arama ile ilgili bir sorunum var .

Birini ararken arama tusuna basip ekrana dogru baktigim halde siyah kilit ekrani geliyor .Ayni sekilde konusma bittiginde uzaklastirip ekrana baktigimda yine siyah ekran var , kapatma tuslari vs cikmiyor ..Yan tusa basip ekrani acmam gerekiyor , o zaman da bazan parmak izi ekrani geliyor onu acana kadar karsimdaki kapatmak zorunda kaliyor .Bunun bir ayari var mi ?

ekran kilit suresi 5 dakikaya ayarli
    ayrica akilli yuz algilama acik yani yuze bakinca ekran acik kalmasi lazim

• umudumsun U kullanıcısına yanıt
    Bende ve daha birçok kullanıcı da böyle bir sorun mevcut. Telefonu kapatıp açınca belli bir süre düzeliyor sonradan tekrarlayabiliyor. Düzelmeye güvenerek ve sensör testlerine bakarak kalıcı bir sorun olmadığını düşünüyorum. Ya kalibrasyon tekrar yapılacak ya da güncellemeyle rahatlıkla düzeltilebileceğini düşünüyorum.

Bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3hab -- 13 Haziran 2020; 16:34:33 >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.