Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş arada 1 cm var neredeyse ki a50 bile kararsız bırakmıştı beni boyut konusunda.

İşlemci kısmında da Sony XZ den geçtim ben bu cihaza, XZ SD 820 kullanıyor ondan daha da performanslı geldi bana. Sanırım SD 710 ayarında. Zaten oynadığım oyunlar belli ki oyun konusunda da başarılı, günlük şeyler içinde hayli hayli yeterli. Yapay zeka desteği, 10nm cabası..

Batarya a50 de de muazzam.. ama daha fazlası her zaman iyidir bir şey diyemem.

Ekran muazzam, tasarım ve arayüz çok iyi.

Kamera ben herkesin aksine çok beğendim.. Bugün ablamın s7 ile karşılaştırdık s7 den bariz iyi, XZ ye göre de iyi, ki güncelleme ile çok daha iyi olacağı söyleniyor.

Uzun yıllardır Sony kullanan biri olarak a50 beni fiyat performans anlamında da kendine çekti.

Senenin telefonu olabilir, bence çok da sattı zaten.
  • Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    Yani haklısın a70 büyük cihaz, 6.7 inç sınırları zorluyor.

İşlemci kısmında pubg ve benzer oyunları oynarsın. Lowda bile olsa çoğu oyunu oynatır. Şuan sadece Fortnite a gpu gücü yetmiyor. Apex falan çıkarsa belki onada yetmeyebilir.

Bataryası öyle çok iyi süreler sunar. Tasarım ekran kasa oranı çok iyi. Amoled ekran zaten güzel

Sen karşılaştırmayı herhalde telefon ekranından falan yaptın. a50 nin kamerası s7, xz gibi amiral gemilerle yarışamaz. Kamerası kötü değil ama 1500 liralık gm9 pro bundan iyi çekiyor üstelik 4k da çekebiliyor. 2000 lik redmi note 7 de geceleri a50ye üstünlüğünü koyuyor. Gündüzleri a50 ile benzer kalitede çeksede 1080p 60 fps çekebildiği için bir adım önde.

Aslında çıkış fiyatı pahalıydı 350 euro falandı. Tr fiyatı 2300 lere kadar inmiş iyi olmuştu ama şimdi tekrar yükseldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 6 Mayıs 2019; 22:30:13 >
  • Aynen karşılaştırma telefonların ekranlarından yaptık.. ama bariz fark vardı usta be.. XZ kamerası S7 edge den daha iyi göründü gözüme bu arada

edit: kafa şimdi dank etti, desene ekran kalitesi farkı da foto farkı gibi geldi bize :) haha kafamız durmuş resmen :D

Valla bakalım şu büyük güncelleme sonrası nasıl olacak telefon. Dediğim gibi a70 iyi cihaz, çıkış fiyatı da belirler gerçi bunu.. Ben de çok düşündüm ama dediğim gibi benim büyüklük konusunda a50 sınır oldu. Tabii göreceli bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snappiermnappier -- 6 Mayıs 2019; 22:47:32 >
  • Fiyatı yüksek olması kötü ama ÖTV artışı,kurun yine yükselmeye başlaması ve şu anda verilen hediye çekleri var.Bende almayı düşünüyordum bakalım.
  • çöp seviyesi telefonlar 1300 giriş seviyesi telefonlar 2300 orta seviye telefonlar 3300 oldu.
    Keşke daha da artsa.
    samsung note 10 u 10000tl olarak görürüz inşallah.
  • Vatanda eskisini getir kampanyasıyla temiz 7Plus versem ne kadara alırım bu telefonu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an hepsi burada da 500 liraya hediye çekiyle beraber et satılıyor cihaz... 2900 civarına almış oluyorsunuz.. Düşünen varsa baksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 5 kullanıyorum miadını dolduruyor. Bu A70 gözüme çarptı alanlar memnun mu 3 bin civarına almaya değer mi? Lütfen fikir verir misiniz?

• Ya bu nasıl düzen arkadaş hepsiburada fiyatı 3499 yaptı hey Allah ım sen aklımızı koru 1 haftadır kafayı yiyorum arkadaşlar hangi telefona baksam her gün 200 300 artıyor ya. Note 9 niyetlendim tel 5400 lerden 6100 e cıktı. Benim için kamera ve batarya birinci öncelik note başka bahara kaldı. Bunuda bilemedim bu fiyatlara.

• tilgarimo58 T kullanıcısına yanıt
    E dolar oldu 6.2, ÖTV artışı geldi stoktaki malları da kapsıyor bu ÖTV. 1 Mayıs'tan itibaren devlet vergimi alırım dedi.

Normal...
  • Kendimde fotograflar çekiyorum sosyal medya elimden hic dusurmuyorum a50 yeterli olur mu a70 mi almaliyim?

• tilgarimo58 T kullanıcısına yanıt
    berhan? kullanıcısına yanıt
    100 lira farkı boşver bu cihaz 3000 lira olsa bile alınmaz. Git poco, g7 falan al. Bu cihazın yarı fiyatına gm9 pro var işlemcisi bir tık kötü diye 2 kat fiyat farkı mı verilir

@berhan?
    A50 gün ışığında iyi foto çeker. Video çekimi ve gece çekimi önemlise a70 al. Fakat bunların orta segment cihazlar olduğunu unutma. Benim 2015 te çıkan 6s plus a50 den kamsra olarak daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 11 Mayıs 2019; 1:8:35 >
  • A70 de Kullanılan kamera sensörü ne marka aida 64 programıyla bakabilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Note 5 kullanıyorum miadını dolduruyor. Bu A70 gözüme çarptı alanlar memnun mu 3 bin civarına almaya değer mi? Lütfen fikir verir misiniz?
    bence note 5 den a70 geçmek akıl işi değil zaten telefon çok büyük LG G7 almak daha mantıklı (Tek kusuru bataryanın 3000 mah olması)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 11 Mayıs 2019; 3:29:36 >
  • 3-4 gün önce aldım telefonu. Pil, amoled ekran ve ekran büyüklüğü sebebiyle tercih ettim ancak bu günün sonunda tadım kaçtı.

Telefonda zil sesi olarak sadece space horizon var. Başka bir zil sesi edindim. Onu zil sesi olarak atamaya çalışıyorum ancak "ZİL SESİ OLARAK AYARLANAMADI" hatası veriyor. Bakın tekrar söylüyorum telefonda zil sesi seçenekler içinde sadec SPACE HORİZON var.
  • Gerginix kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!
    SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

bi format deneyin sanırım sorun düzelir.

• Olay format değilmiş. Kurulum sonrası menüye ilk kez girince altta bu menüyü kullanmak için üç yol sunuyor. Solda dosya yöneticisi, ortada ses dosyaları, sağda ise ortam saklayıcısı. Ortam saklayacısını seçince resimde gösterdiğiniz ses parçalarının tamamına ulaşmak mümkün oluyor. Teşekkürler ilginiz için. Ha diyelim ki birisi benim gibi ilk kurulum sonrası ses ve bildirim menüsüne ilk kez girdiğinde benim gibi ses dosyalarını seçme hatasında bulundu, çözümü de şu, ayarlar) uygulamalar) sağ üstten 3 nokta simgesi) varsayılan uygulamaları sıfırla dedikten sonra ses bildirim menüsünü seçip sağdaki ortam saklayıcısını seçerek sorunu aşıyor. @ozy59

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerginix -- 11 Mayıs 2019; 15:14:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerginix kullanıcısına yanıt
    ilk kurulumu kendim yapmamıştım o ayrıntıları görmedim ama bilmekte faayda var.. güle güle kullanın telefonunuzu.
  • Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, iyi forumlar.

Bu telefondan önceki telefonum S5'ti. Vatan A7 için mesaj attı ama öğleden sonra doktor randevum olduğu için sabah gitmeye çalışmakla uğraşmadım. Akşamüstüne doğru gittim, 25 tane 1700 TL A7 stoğu tabikide bitmiş. Sonra Teknosa'da mesaj attı, A20 1850 TL diye. Bende Teknosa altta olduğu için, Medimarkt'a bakayım dedim. 80 ve 90 hariç bütün seri yan yanaydı. Hepsini inceledikten sonra A70 almaya karar verdim.

Yurtdışı fiyatı 450 dolar, 3000 TL'ye aldığım için uygun fiyat diyebilirim. Acil şarj ihtiyacım vardı, artan döviz kuru ve bitmek tükenmek bilmeyip sürekli ardı ardına gelen vergiler derken...... Karar vermek çokta zor olmadı. Yoksa birkaç ay daha bekleyip, biraz daha uyguna alınabilirdi. Ama 3400 TL olsaydı kesinlikle almazdım. Çünkü telefon orta segment, orta segmente 3000 TL vermeyi bile aklım ve mantığım almıyor. Ama şartlarımız malum... A80 veya A90 almak belki biraz daha iyi olabilirdi ama onlar satışa çıkmadan zamlanan telefonlardan olacaklar. Telefon için 5000 TL ve üstü vermek, bizim ülkemizin bütün faktörleri ve şartları için artık mucize... Böyle giderse bu skala dahada artacak ama bizim aldığımız kalite ve performans ise ters orantılı olarak düşecek...

Mediamarkt'tan FULL TOWER 3D ekran koruyucu taktırdım. Ekran koruyucu takma konusunda marifetli değilim, her yeri dolaşıp aramak istemedim. Kılıf olarak Spigen düşünüyorum ama daha çıkmamış. Ne kadar çabuk çıkarsa o kadar iyi olur.

Telefonu alan forumdaşlarımız iyi haberler alsın, güzel günlerde keyiflice kullansınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 11 Mayıs 2019; 22:16:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Avrasya Kurdu

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, iyi forumlar.

Bu telefondan önceki telefonum S5'ti. Vatan A7 için mesaj attı ama öğleden sonra doktor randevum olduğu için sabah gitmeye çalışmakla uğraşmadım. Akşamüstüne doğru gittim, 25 tane 1700 TL A7 stoğu tabikide bitmiş. Sonra Teknosa'da mesaj attı, A20 1850 TL diye. Bende Teknosa altta olduğu için, Medimarkt'a bakayım dedim. 80 ve 90 hariç bütün seri yan yanaydı. Hepsini inceledikten sonra A70 almaya karar verdim.

Yurtdışı fiyatı 450 dolar, 3000 TL'ye aldığım için uygun fiyat diyebilirim. Acil şarj ihtiyacım vardı, artan döviz kuru ve bitmek tükenmek bilmeyip sürekli ardı ardına gelen vergiler derken...... Karar vermek çokta zor olmadı. Yoksa birkaç ay daha bekleyip, biraz daha uyguna alınabilirdi. Ama 3400 TL olsaydı kesinlikle almazdım. Çünkü telefon orta segment, orta segmente 3000 TL vermeyi bile aklım ve mantığım almıyor. Ama şartlarımız malum... A80 veya A90 almak belki biraz daha iyi olabilirdi ama onlar satışa çıkmadan zamlanan telefonlardan olacaklar. Telefon için 5000 TL ve üstü vermek, bizim ülkemizin bütün faktörleri ve şartları için artık mucize... Böyle giderse bu skala dahada artacak ama bizim aldığımız kalite ve performans ise ters orantılı olarak düşecek...

Mediamarkt'tan FULL TOWER 3D ekran koruyucu taktırdım. Ekran koruyucu takma konusunda marifetli değilim, her yeri dolaşıp aramak istemedim. Kılıf olarak Spigen düşünüyorum ama daha çıkmamış. Ne kadar çabuk çıkarsa o kadar iyi olur.

Telefonu alan forumdaşlarımız iyi haberler alsın, güzel günlerde keyiflice kullansınlar.
    Hocam nasıl 3000 TLye mal ettiniz, size özel bir indirim mi vardı? Bende bugün baktım alayım mı diye ama 3.399 Du fiyat herhangi bir indirim/hediyeden de bahsetmediler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.