Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GUERRA

bu telefonun yakınlık sensörü nerede? konuşurken sürekli açılıp duruyor ekran
    Ekranın altında diye biliyorum android 9 da aynı sorunu bende yaşıyordum android 10 da bu sorun yok android 10 bekleyin yada çok sıkıntı yaratıyor ise odun programı ile android 10 yükleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman gelicek bu 10

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

Ekranın altında diye biliyorum android 9 da aynı sorunu bende yaşıyordum android 10 da bu sorun yok android 10 bekleyin yada çok sıkıntı yaratıyor ise odun programı ile android 10 yükleyebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Hiç uğraşmayın yazılımla falan.. ekran'da film ,ekran koruyucu falan varsa sökün sorununuz biter..

• quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Hiç uğraşmayın yazılımla falan.. ekran'da film ,ekran koruyucu falan varsa sökün sorununuz biter..

Alıntıları Göster
    Ben söktüm düzelmedi bende yazılımsal bi sıkıntı vardı konuşurken ekran ışıgını açıyordu ama bu beni çok rahatsız etmiyordu tekrar tekrar kulağıma yakınlaştırıyordum ben çok rahatsız etmiyorsa yazılımın yayınlanmasını bekleyin
  • Yt vanced icin a70 de calisan bir link verebilir misiniz?

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Direk kendi sitesinden son sürümü indirip kurbilirsiniz. A70 icin ozel bir sürüm yok diye biliyorum.

• osmanaktag O kullanıcısına yanıt
    Non root olani kuruyorum fakat acilir acilmaz kapaniyor her seferinde.

Burada surumu yaziyor aratip direk apk sini kurun bakalim bende öyle bir sorun yok. Normal youtube yi devre disi birakmayida unutmayin. Once microg yi kurun daha sonra vanced.

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

Teşekkürler orjinal youtubeyi devre dışı birakinca calisti.

NewPipe de alternatif youtube için

https://newpipe.schabi.org/
  • Bu telefonla konuşurken aramayı beklemeye sessize alma olayını ben çözemiyorum ekran sensöründe mi arıza var garantiye göndermelimiyim bilmiyorum çözüm bulan varmı

• arama sırasındaki ekran genellikle pembe renkli çıkıyor. bu rengi nasıl değiştiririm? program vb kurmadan sadece renk değiştirme özelliği var mı?
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Kullandiginiz tema ile ilgilidir veya duvar kağıdı ile ilgilide olabilir. Aklima baska birsey gelmiyor. Galaxy Themes den siyah yada farkli tema deneyin ve ya default ayarlara dönün.

• trgv__45 T kullanıcısına yanıt
    Tam olarak sorunu anlayamsdim ama konusma sirasinda sessize veya beklemeye aliyorsunuz sanirim.

Herhangi biir numarayi arayarak arama sirasinda kamera etrafini elinizle tam kapatin eğer elinizi koydugunuzda ekran karariyorsa cektiginizde açılıyor ise (bunu bir kac kez hizli hizli yapın) yakınlık sensörün de arıza yokturdur. Yazilim sal olabilir hard reset ve wipe ceache uygulayin. Eger hala sorun devam ediyorsa kulaginiza iyi yaklastirmadan konusuyor olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

arama sırasındaki ekran genellikle pembe renkli çıkıyor. bu rengi nasıl değiştiririm? program vb kurmadan sadece renk değiştirme özelliği var mı?
    bu bendede oluyor bazen parmak izindede oluyor hocam buna yapılabilicek bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanaktag

Kullandiginiz tema ile ilgilidir veya duvar kağıdı ile ilgilide olabilir. Aklima baska birsey gelmiyor. Galaxy Themes den siyah yada farkli tema deneyin ve ya default ayarlara dönün.
    bir iki tema kurdum ama bu ekran hariç hepsi değişti. hala bazen pembe bazen de mavi geliyor.
  • Arkadaşlar klavye önerisi almak istiyorum.parmaklar kısa ve kalın olduğu için yazı yazmak işkence.hep yazmak istedigimin yanindaki harfe basiyorum.devamlı duzelte düzelte gına geldi.
    Şöyle irice,harfler birbirinden uzak klavye çeşidi varmı.

• Android 10 bir çok ülkede yayınlandı. Bakalım biz de ne zaman yayınlanacak.. Gerçi ben ODİN'den kurdum ama

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Google klavye kullanabilirsiniz. Boyut ayarı var gayet kullanisli.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.