Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
502.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O güncelleme geleli 1 2 ay oldu uzun süre önce kaldırıldı. Malesef 😒

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • osmanaktag O kullanıcısına yanıt
    Çok kotu olmuş. Guzel seyleri niye iptal ediyorlar anlamam mumkun değil. Satin alinca olan bisey sonradan kaldiriliyor. Aslinda satarken vaad edilen hizmet sunulmuyor. Burdan kastirip para iadesi alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Eşime telefon alacağım. A70 inceledim hoşuma giderli yeterli gibi duruyor kullanıcı yorumlarını alabilirmiyim ? Kamera şarj konusunda nasıl cihaz? A71 A51 yerine A70 daha mantıklı geliyor hepsiburadada 2500₺ bandında şuan tavsiye edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BombSquad34

Merhaba arkadaşlar. Eşime telefon alacağım. A70 inceledim hoşuma giderli yeterli gibi duruyor kullanıcı yorumlarını alabilirmiyim ? Kamera şarj konusunda nasıl cihaz? A71 A51 yerine A70 daha mantıklı geliyor hepsiburadada 2500₺ bandında şuan tavsiye edermisiniz?
    Bu cihaza note 8 den geçtim kamera olarak karşılaştırdığımda aşırı kötu kalmıştı.Ön kamerası ise gayet iyi.Sarj konusunda ise aşırı derece iyi bir telefon asla pişman etmez.Telefonun tek sıkıntılı yanı parmak izi çok kötu çalışıyor bende.
  • Son guncellemeleri yapıp parmak izlerinizi yenibaştan tanittınız mı.
    Parmak izi okuma son guncellemeyle mukemmele yakın oldu.Üzerinde kendi üzerinde yapışık olarak gelen orjinal ekran koruyucu var
    .Bende şu an hiç teklemiyor.Sızde problem devam ediyorsa parmak izlerinizi silip yeni baştan tanıtın.Veya ekran koruyucu varsa onun kalitesiyle alakalıdır.
    Ancak bu guncellemeler parmak izi sorununu çözsede batarya omrünü felaket etkiledi.Ben alalı 10 ay oldu.Batarya ömrü ozamki nin tam yarısına indi şuan.
    Hiç 4500 mah gibi performams vermiyor batarya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 28 Mart 2020; 15:12:16 >
  • Selamlar bir şey soracağım. Spotify'da müzik dinlerken instagram giriyorum. Insta'da storyleri gezerken, video olan story'lerde spotify duruyor. O sırada videonun geliyor bi sonraki story'ye geçtiğimde spotify çalmaya devm ediyor. Ben müziğin durmasını istemiyorum. Bunun bi çözümü var mı?

• toygun1725 T kullanıcısına yanıt
    Bu insta da değil youtube dada muzik durur telefondan normal bir video acsanizda durur. samsungun kendi muzik uygulamasinda da durur cok normal bir durum video açıldığında müzik durur. Mantıken yanlış bir şey yok.

• osmanaktag O kullanıcısına yanıt
    Yani youtube izlerken zaten spotify'ı kapatıyorum da, iphone kullanırken ben story'leri izlerken pat küt müzik kesilmiyordu sadece bir çözüm arıyordum. Mantığını sorgulatmana gerek yoktu. Sadece bunun bir çözümü var mı bunu soruyorum

Sesler üstüste binmesin diye sistem bu şekilde.

• A70 için stabil çalışan bir google camera / GCAM linki bulamıyorum. İndiren , kullanan varsa link paylaşabilir mi ? Veya PM'den mail adresime yollayabilir mi ? Teşekkür ederim

• https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397887533

Az önce iPhone'da test ettim, videolu story veya reklamda müzik duruyor.
  • https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-urnyx05/#apk1475
    urnyx isimli geliştiricininde gayet stabil gcami arkadaşlar deneyebilirsiniz

• Nova launcher kurun icon vs. gibi ayarları yapın.

Samsung'un arayüzünden daha iyi ve daha hızlı.

galaxy s6 şarz soket yeri bozulduğu için A70 Bim den 2590tl ye aldım.

hiç ummazdım bim den telefon almayı :)

Amiral gemilerine yüksek fiyatlar vermeye gerek yok en iyisi zaten dört yıl zor gidiyor.

duvar kağıtı için site önerisi....https://www.fonewalls.com/

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 30 Mart 2020; 11:25:27 >
  • hakan_gokturk kullanıcısına yanıt
    Nova nın şarj tüketimine etkisi nedir acaba hocam,ne kadar şarj yer acaba

• Duvar kağıdı ve zil sesleri için telefona zedge programını kurabilirsiniz

• kubilay61 kullanıcısına yanıt
    Dün ve bugün nova ayarlarına bakıyorum ara ara ona rağmen iyi yüzdesi...

Samsung arayüzden daha fazla şarz götürmez sanırsam.

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!
  • hakan_gokturk kullanıcısına yanıt
    Prime ini 2 tl ye satin almistim zamaninda ve Son 3 telefonumda da nova kullaniyorum. A70 de hemen hemen ayni da denebilir ama cok daha az sarj tuketiyor ki ayni bile tuketse sundugu fazla ozelliklerden ve kolayliklardan dolayi tercihim dir. Kullanmayan varsa öneririm.

• Ben de nova seviyorum ama bugün Ceri Launcher yükledim ilginç geldi bir bakın derim.

• bu telefonun yakınlık sensörü nerede? konuşurken sürekli açılıp duruyor ekran
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.