Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seninki driver sorunudur hocam. Aygıt yöneticisini aç cihazı bağla, pc ekranına bakarak bağla cihazı, ekrana bak aygıt yöneticisinde değişik bir seçenek gelecek mi telefonla ilgili ya da depolama birimi olarak öyle bir değişiklik görürsen üzerine sağ tıkla ve donanımı kaldır. Telefonun bağlantısını kes. Pc yeniden başlat, sonra telefondaki usb hata ayıklama felan aktif olsun ondan sonra tekrar bağla. Seçenek çıkması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok hocam, aygıt yöneticisini de açtım, bağladığımda hiç hareket olmuyor pc'de. Eskiden bağlandığımda telefonun bildirim ekranından dosya aktarımını seçerdim, bilgisayarım altında telefon simgesi gelirdi, şimdi telefonda öyle bir seçim yapamıyorum. Valla deli etti, en son gidip bluetooth verici alacam bilgisayara..
    Yanıtın için teşekkürler hocam yine de. Herşeyi bir daha yeniden başlatayım ama sanmıyorum değişsin.

• ungoliant84 U kullanıcısına yanıt
    Samsung usb device driver yeniden yukleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica ederim hocam hiç önemli değil 🤗 ama yine de bana sorun pc den miş gibime geliyor. Telefonda sorun olacağını zannetmiyorum. Telefondaki sürücüleri kolay kolay silemezsin ama pc dekileri silersin hocam. O yüzden yeniden denemekte fayda var.

• Benim sorumu da cevaplayın lütfen.. Herkesin parmak okuyucu efekti yeşil daireler mi?🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper15 -- 14 Mart 2020; 16:48:55 >
  • sniper15 S kullanıcısına yanıt
    Yeniden yükledim pc'ye samsung driver'ı ama yine olmadı, aynı şekilde devam ediyor.
    Şarj edebildiğim için kabloda bir sorun olmadığını düşünüyorum ama hata mı ediyorum?

• sniper15 S kullanıcısına yanıt
    Bende yeşil hocam.

Yeşil çok kötü ya. Güncellemeden önceki su damlasıymış ne güzel.

Hocam kablo da olabilir. Aslında olmaması lazım ama uygun kabloyu bulmak zor. Benzer bir şey huawei mate 10 lite da başıma gelmişti. Mate 10 lite nin kendi şarj kablosu kötüydü ve çabuk kararıyordu, kopuyordu. Ben de kaliteli bir kablo almıştım, synox tu sanırım. Şarj ediyordu ama dosya aktarımı yapamıyordum. O yüzden aldığınız kablodan da olabilir. Siz sürekli kablo denemek üzerine pc ye usb typc dönüştürücü alın onunla çözersiniz diye düşünüyorum. Şu an evde değilim. Kendi kullandığım kabloyu da size atarım. Aynısını bulursanız onu alırsınız. Turkcell den aldım ben.

Hocm kullandigim kablonun n11 den aldigim yerin resmini attim. Pc nize Samsung Usb Driver For Mobile Phones uygulamasi kuruluysa program ekle kaldirdan kontrol edin kaldirip guncel olani tekrar kurmayi deneyin eğer degilse kurun. Duzelmez ise badka bir bilgisarya usb portunda deneyin. Oda düzelmedi ise hard format deneyin. Bendr suan sorun yok Windows 7 ve resimdeki kabloyu kullaniyorum. SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

Bir kere başima geldi.3 tane kablo denedim olmadı.en son teknosa dan orjinal samsung kablo aldım.boyle halloldu.

• Arkadaşlar -Android 10 Ukrayna- versiyonu ile ekran açık kalma sürelerini paylaştım. 13 saat 50 dakika gibi bir değer yakaladım. %100 şarj'dan % 10 a kadar olan süre bu. Tabii koronadan dolayı evde olunca kolay oldu bu iş :D Ama ben yine de işe gitme senaryosu yapıp teli %47 de iken mobile geçirdim. Geçtiğim andaki screenshot'ı da paylaştım aşağıda. Şimdi şöyle android 10 güncellemesiyle ekran süresini görmek ( full şarjdan sonra geçen süre ) karmaşıklaştı. Bu yüzden program yükledim. Adı Screen Time. Mor zemine kum saatli bir simgesi var. Onu sıfırlayıp başlattım. Bu arada 3-4 dakika kadar bilgisayarımdan dosya almam gerekti usb'ye bağlayıp kaldırdım. Mevzu böyle. One ui 2. ile ciddi anlamda pil optimizasyonu yapılmış gibi görünüyor. Bir de kullanım alışkanlıklarımı aşağıya yazıyorum.

Not: Son rom'u kurar kurmaz adb'den pil yiyen gereksiz uygulamaları silmiştim. Nasıl yaptım ?

Adb platform tools kurdum https://droidfilehost.com/download-android-platform-tools-latest-windows-zip/
    Samsung usb driverları https://samsungusbdrivers.me/#download

1-CMD yönetici olarak aç
    2-adb devices yaz enter
    3-adb shell yaz enter
    4-pm list packages yaz enter.

5-Aşağıdakileri tek tek gir enter'la..

pm uninstall --user 0 'com.android.chrome'
    pm uninstall --user 0 'flipboard.boxer.app'
    pm uninstall --user 0 'com.facebook.services'
    pm uninstall --user 0 'com.google.android.gm'
    pm uninstall --user 0 'com.microsoft.skydrive'
    pm uninstall --user 0 'com.google.android.youtube'

NOT: Yapıştırma çalışmazsa mouse la sağ klik yap sadece

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!
    SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

• osmanaktag O kullanıcısına yanıt
    Driver'ın güncel halini de kurdum, kaldırdım, yeniden başlattım bir daha denedim ama olmadı hocam. Bir de bu kablo ile deneyeceğim. Ya da direk bluetooth alıcı-verici mi alsam diyorum, sadece bilgisayardan veri aktarımı için kabloya ihtiyacım var çünkü.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Samsung kabloyu kaça almıştınız hocam?
    Yani şarj kablosunun bir ucu usb olsa hiç böyle şeylere gerek olmayacak, apple gibi uğraştırdı beni samsung..
    Yanıt için teşekkürler.

Bence siz ilk olarak deneme sansiniz varsa baska bi bilgisayarda deneyin. Son care Bt alirsiniz.

Samsung bildiğim kadariyla sadece kablo satmiyor. Adaptör ile satiyor oda 150 tl 25W hızlı şarj destekleyen.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanaktag

Samsung bildiğim kadariyla sadece kablo satmiyor. Adaptör ile satiyor oda 150 tl 25W hızlı şarj destekleyen.
    ben 139 tl aldım bence fiyatı kablo ile adoptör için iyi.Tek başına alınıcaksa teknosada sony kablolar vardı onları tavsiye ederim çok sağlam kablolar.
  • Rossman'dan 10tl ye kablo aldım. Hem şarj ediyor hem de data kablosu görevi görüyor. Sorun pc nizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 14 Mart 2020; 21:41:35 >
  • FelixCrail kullanıcısına yanıt
    Bak mesela bu arkadaş çok şanslı 10 tl ye çözmüş işi. Kimisi 100 lerce lira veriyor olmuyor kimisi 10 tl veriyor oluyor 😄

1 sene oldu.ozaman orjinal hızlı sarj ve kablosunu 70 tl civarıydı.şimdi baya zam geldi galiba.telefonda samsung galaxy note fan edition dı.
    Iyi oldu aslında yedek sarj yaptim onuda.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.