Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdvlgl

Bu telefonu kullanan arkadaşlar kasasında gözünüze batan tuhaflıklar var mı hiç. Mesela alt hoparlör delikleri ile kasa ekran birleşitiği noktada ekstra bir boşluk farkettiniz mi hiç.
    Baktım öyle birşey göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tilgarimo58 T kullanıcısına yanıt
    Benim telefon kutudan arızalı çıktı zaten. Ve ayrıca gözümede o kısım çok batıyordu. Renk beyazdı. Artık yeni telefonda bir daha kontrol edeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google Kamera uygulamasi A70 icin yeniden portlanmıs.Night Sight ile gece Gunduz gibi cikiyor.Samsung Kameraa uygulamasina alternatif arayanlar icin biçilmez kaftan olmus

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

Indirme Linki Videnun aciklamasinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B65C556FE -- 15 Mayıs 2019; 23:58:3 >

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    77 tl kuponu nasil aldin?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Yok cikmadi
    Mediamarkette vatandan almayin orda sigorta diye 200 300 kesiyor demisti kadin ama vatan yalanladi
    Sadece telefon bedeli 10 ay da taksit yapildi

• A60 ta super amoled ekran yok hocam. Ips lcd ekran koymuşlar.duyunca hayal kırıklığına uğradım.

• A60 ta super amoled ekran yok hocam

• Öncelikle geçmiş olsun.bende böyle bir süreç yaşamıştım.önce servis incelemesini yapacak.yasal olarak bir süre var 12 veya 15 iş günüydü sanırım.o süre geçecek.bu süre geçmeden sakın tüketici hakem heyetine başvurma dilekçeni işleme almazlar.servis incelemesini bitirince bir karar verecek büyük ihtimalle tamir edildi diyecek teli sana geri gönderecek fakat telin yine bozuk olduğu anlaşılacak .sen tekrar teli servise geri gondereceksin.yine yasal süreyi bekleyeceksin.yani bu süreç en iyi ihtimalle en az 4 ayı bulacak.veya 6 ay. Ya telefonu tamir edip geri verecekler, ya para iadesi veya değişim kararı çıkacak. Değişimde sıfır diye yenilenmiş 0 a yakın cihaz kakalamaya çalışıyorlar dikkat et.ben teli migrostan almıştım.migrosu heryere şikayet ettim.migros en sonunda servis kararını beklemeden paramı iade etmişti.yoksa servise kalsaydım 2 ay daha beklerdim.Allah kurtarsın kardeş.paranla rezil olmak deneyimini sende tadacaksın malesef.

• az önce bende konunun sahibi olarak 3.023 tl ye gitti gidiyordan aldım ki zam geleceğini düşünürsek 400 tl lik bir fark gayet iyi görünüyor. hayırlı uğurlu olsun
  • Bende geçen hafta S8 den geçtim A70'e , çok memnunum cihazdan pili S8 den sonra muazzam, alacak olanlara tavsiye ederim, Vatan bilgisayardan anneler günü kampanyasından aldım, eşimede 400 tl lik hediye aldim

• Merhaba,

Sizin telefonunuzda da parmak izini bazen tanıma bazen de (%60) tanımama gibi bir sorun var mı?

Teşekkürler.
  • Bazen parmak izinde sıkıntı oluyor, güncelleme gelecek deniyor, ben genelde yüz tanıma kullanıyorum, çok hızlı yüz tanima

• quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

Yok cikmadi
    Mediamarkette vatandan almayin orda sigorta diye 200 300 kesiyor demisti kadin ama vatan yalanladi
    Sadece telefon bedeli 10 ay da taksit yapildi
    Tm hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

az önce bende konunun sahibi olarak 3.023 tl ye gitti gidiyordan aldım ki zam geleceğini düşünürsek 400 tl lik bir fark gayet iyi görünüyor. hayırlı uğurlu olsun
    OO konu sahibi en son alanlardan

Telefonu açma hem parmak izi hem yüz tanıma çok kötü telefonun tek can sıkıcı noktası o. Gerçekten çok kötü ya hiç yakışmamış bu cihaza bu parmak izi ve yüz tanıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgarimo58 -- 16 Mayıs 2019; 14:56:49 >

• priapos_17 kullanıcısına yanıt
    a60 mı kaldı artık Gelse bile bu ötv artışından sonra a70 fiyatına gelir. orta segmente 3000 lira verilmez.
  • Telefonla konusurken ekran kapaniyor ya sonra konusma bitince kafamdan ayiriyorum telefonu ama ekran acilmiyor boyle bir sikinti ile basbasayiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

az önce bende konunun sahibi olarak 3.023 tl ye gitti gidiyordan aldım ki zam geleceğini düşünürsek 400 tl lik bir fark gayet iyi görünüyor. hayırlı uğurlu olsun
    Hocam selamlar bende gittigidiyordann almak istiyorum ..ama çekinclerim var..güvenilir mi acaba alayım mı ne diyorsunuz..site sağlam mıdır...daha önce hiç alışveriş yapmadım

• asus1981 kullanıcısına yanıt
    Siteden çok kargoculara güvenmek mesele...

• quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

Telefonla konusurken ekran kapaniyor ya sonra konusma bitince kafamdan ayiriyorum telefonu ama ekran acilmiyor boyle bir sikinti ile basbasayiz
    ekran camı koruyucu (tamperli cam vs.) taktınızmı....
    A 50'de de bu tür problemler (yakınlık sensörü) görülmüş...

https://www.samsung.com/tr/news/local/cms/ istanbulda olanlar için burası bilinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 16 Mayıs 2019; 21:10:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tilgarimo58

OO konu sahibi en son alanlardan

Telefonu açma hem parmak izi hem yüz tanıma çok kötü telefonun tek can sıkıcı noktası o. Gerçekten çok kötü ya hiç yakışmamış bu cihaza bu parmak izi ve yüz tanıma.

Alıntıları Göster
    Nasıl hocam yaw almayı düşünüyorum alınmaz mı 3bin tlye
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.