Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Geri kalan her şeyde nasıl s8 den üstün oluyor? Bu telefonun tek üstün yanı bataryası, geri kalan her şeyde s8 daha önde. Modeminden tut, gpusuna, ip68 sertifikasına, ses kalitesine her şeyde daha üstün. Ben taahhütle alacağım için bana 2 bine falan geldiğinden a60 alacam. 3400 lirayı hakeden bir telefon değil git redmi note 7 al 2 tane 3400 verene kadar 3 bine pocophone veya mi8 almak daha mantıklı olabilir.

@JackWondo
    A60 ın gelmesi mayıs sonunu bulabilir ama bence gelecektir. A50 ye o zaman bir indirim çekip a60 ı 2999 bandında getirebilirler. Ben taahhütle alacağımdan her türlü ucuza almış olacam. 16.4 cm gereksiz büyük a70 ve ekranda parmak izi okuma olmasada olur. O yüzden a60 a yöneldim.

Alıntıları Göster
    Kardeşim tercih meselesi.. Senin üstün dediğin şeyler benim için önemsiz şeyler

Mesela batarya benim için çok önemli.. Mesela benim için ekran boyutu büyük olmalı bence önemli...saydığın mi 8 de pocophone da her iki konudada a70 den geride.. Ayrıca telefonu eline aldığın zaman hangisinin daha premium hissi verdiği de önemli... Tasarım a70 de çok iyi.. Benim için bu kriterler önemli. Redmi note 7 dediğn telefonda güzel ama tüm batarya aynı şartlarda a70 yüzde 20 daha fazla şarj süresi sunuyor.. Bu da yaklaşık 1 buçuk saat eder bak bu da benim için çok önemli

Modemin iyi olması benim için birşey ifade etmiyor.. Senin için edebilir saygı duyarım.. İndirceğim dosya 1 saniye sonra inmiş, umurumda değil.. Yeni teknolojilerde Gpu iyi olunca da arada büyük farklar olmuyor.. Varsın 1 saniye sonra açsın oyunu vs programı.. 1500 lük tellerde bile artık kasma vs olayları çok nadir oluyor.. Sana bir trk fiyatı konusunda katılıyorum 500 lira fazla... Ederi en fazla 3000 civarı olmalıydı ama bekleyip alcam kesin...... Sana da saygı duyarım herkesin tercihi var

Sen gidersin s8 alırsın güle güle kullan deriz, Fakat bence a70 her yönüyle benim için s8 den iyi... Ben a70 alacağım.. Herkese hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus1981 -- 26 Nisan 2019; 0:7:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Kardeşim tercih meselesi.. Senin üstün dediğin şeyler benim için önemsiz şeyler

Mesela batarya benim için çok önemli.. Mesela benim için ekran boyutu büyük olmalı bence önemli...saydığın mi 8 de pocophone da her iki konudada a70 den geride.. Ayrıca telefonu eline aldığın zaman hangisinin daha premium hissi verdiği de önemli... Tasarım a70 de çok iyi.. Benim için bu kriterler önemli. Redmi note 7 dediğn telefonda güzel ama tüm batarya aynı şartlarda a70 yüzde 20 daha fazla şarj süresi sunuyor.. Bu da yaklaşık 1 buçuk saat eder bak bu da benim için çok önemli

Modemin iyi olması benim için birşey ifade etmiyor.. Senin için edebilir saygı duyarım.. İndirceğim dosya 1 saniye sonra inmiş, umurumda değil.. Yeni teknolojilerde Gpu iyi olunca da arada büyük farklar olmuyor.. Varsın 1 saniye sonra açsın oyunu vs programı.. 1500 lük tellerde bile artık kasma vs olayları çok nadir oluyor.. Sana bir trk fiyatı konusunda katılıyorum 500 lira fazla... Ederi en fazla 3000 civarı olmalıydı ama bekleyip alcam kesin...... Sana da saygı duyarım herkesin tercihi var

Sen gidersin s8 alırsın güle güle kullan deriz, Fakat bence a70 her yönüyle benim için s8 den iyi... Ben a70 alacağım.. Herkese hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Ohooo biz ne söylüyoruz sen ne anlıyorsun. Sen a70, s8 plustan her açıdan üstün dediğin için ben sana bunun yanlış olduğunu, yanlış bilgiler verdiğini söyledim. Sen ise gelmiş gpu iyi olunca arada büyük fark olmuyor diyorsun. Ben sana tercihlerini sormuyorum. S8 plus, ekranda parmak izi okuma ve batarya haricinde her açıdan a70 ten daha iyi bir cihaz.

a70 al tabi ama 1 ay sonra al. 2800 lere falan düşerse almaya değer ama 3400 kesinlikle verilmez. Sen bütün gün oyun mu oynuyorsun? 4000 batarya neyine yetmiyor 7 saat falan ekran süresi veriyor redmi note 7. Bir günde telefonu 7 saat kullanacak değilsin herhalde? Kaldı ki redmi note 7 2000 lira, a70 3400 lira, arada senin deyiminle ciddi bir fark yok. Ek olarak malzeme kalitesi önemli demişsin ama galiba samsungun yeni a serisinin plastik kasayla geldiğini bilmiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 26 Nisan 2019; 0:25:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Ohooo biz ne söylüyoruz sen ne anlıyorsun. Sen a70, s8 plustan her açıdan üstün dediğin için ben sana bunun yanlış olduğunu, yanlış bilgiler verdiğini söyledim. Sen ise gelmiş gpu iyi olunca arada büyük fark olmuyor diyorsun. Ben sana tercihlerini sormuyorum. S8 plus, ekranda parmak izi okuma ve batarya haricinde her açıdan a70 ten daha iyi bir cihaz.

a70 al tabi ama 1 ay sonra al. 2800 lere falan düşerse almaya değer ama 3400 kesinlikle verilmez. Sen bütün gün oyun mu oynuyorsun? 4000 batarya neyine yetmiyor 7 saat falan ekran süresi veriyor redmi note 7. Bir günde telefonu 7 saat kullanacak değilsin herhalde? Kaldı ki redmi note 7 2000 lira, a70 3400 lira, arada senin deyiminle ciddi bir fark yok. Ek olarak malzeme kalitesi önemli demişsin ama galiba samsungun yeni a serisinin plastik kasayla geldiğini bilmiyorsun.

Alıntıları Göster
    hocam pazarcı yaklaşımı ile telefon seçilmez. redmi note 7 dediğiniz telefon adeta çöp seviyesinde ips-lcd ekran var, üstelik xiaomi'nin miu arayüzü vasatın da altında, kamerası vasat. Premium algısı çin malı oyuncak telefonlar gibi.

Ayrıca samsung s8 dediğiniz telefon o kadar kötü bir optimizasyona sahipki bataryasının 1 günü çıkarması için sürekli 4.5g kapalı ve ya uçak modunda kullanmanız lazım. Exynos 8895'in optimizasyonu o kadar kötü ki gece yatarken koyun sabah %10 düşük pille elinize alırsınız telefonu. Ayrıca stok samsung arayüzü 4gb'a yakın ram yiyor samsung s8 belli bir süre sonra anlık kasılmaları bariz hissettiriyor.

A70, genel deneyim olarak muhtemelen kamera hariç hemen hemen her konuda s8'e yakın bir performans verecektir. A70 3399TL'lik fiyatı aldatıcı, Samsung A50 de 2899TL'den çıkmıştı ama hemencecik 2350'ye düştü fiyatı, a70'de 1 ay içinde 2700'lere düşecektir. Kampanya ile falan 2500'e alınabilir alan kişi de s8 ve s8plus'a göre çok daha memnun mesut kalır..

Kıytırık çinli telefonlara, Xiaomi redmi serisi, Xiaomi note serisi, Huwei lite serisi, meizu'nun bir çok telefonu, honor'un birçok serisine o kadar para vermek yerine samsung a50 ve a70 türevi bir model almak çok daha mantıklı. Çünkü her ne kadar işlemci ve gpu'ları iyi olsa da yazılımları ve ekran kaliteleri çok kötü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 28 Nisan 2019; 21:4:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

hocam pazarcı yaklaşımı ile telefon seçilmez. redmi note 7 dediğiniz telefon adeta çöp seviyesinde ips-lcd ekran var, üstelik xiaomi'nin miu arayüzü vasatın da altında, kamerası vasat. Premium algısı çin malı oyuncak telefonlar gibi.

Ayrıca samsung s8 dediğiniz telefon o kadar kötü bir optimizasyona sahipki bataryasının 1 günü çıkarması için sürekli 4.5g kapalı ve ya uçak modunda kullanmanız lazım. Exynos 8895'in optimizasyonu o kadar kötü ki gece yatarken koyun sabah %10 düşük pille elinize alırsınız telefonu. Ayrıca stok samsung arayüzü 4gb'a yakın ram yiyor samsung s8 belli bir süre sonra anlık kasılmaları bariz hissettiriyor.

A70, genel deneyim olarak muhtemelen kamera hariç hemen hemen her konuda s8'e yakın bir performans verecektir. A70 3399TL'lik fiyatı aldatıcı, Samsung A50 de 2899TL'den çıkmıştı ama hemencecik 2350'ye düştü fiyatı, a70'de 1 ay içinde 2700'lere düşecektir. Kampanya ile falan 2500'e alınabilir alan kişi de s8 ve s8plus'a göre çok daha memnun mesut kalır..

Kıytırık çinli telefonlara, Xiaomi redmi serisi, Xiaomi note serisi, Huwei lite serisi, meizu'nun bir çok telefonu, honor'un birçok serisine o kadar para vermek yerine samsung a50 ve a70 türevi bir model almak çok daha mantıklı. Çünkü her ne kadar işlemci ve gpu'ları iyi olsa da yazılımları ve ekran kaliteleri çok kötü..

Alıntıları Göster
    şahane bir yorum kardeşim tebrik ediyorum seni , özellikle de fiyat konusunda %100 haklısın. ben en fazla 1 ay veriyorum hadi 2 ay olsun. ki arkasından da a80 gelecek. a80 geldiği an daha inecek a70 in fiyatı. ilk çıkan rakamlar daima aldatıcıdır

• Su gecirmezlik var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

Su gecirmezlik var mi ?
    su geçirmezlik ve toza dayanıklılık yok maalesef
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Bende xiaomiyi sevmem ama çinde redmi note 7 pro 200 dolar. a70 de 400 dolardan falan çıktı herhalde. Arada 2 kat fiyat farkına yansıyacak hiçbir şey yok oysa. Premium algısı düşük, miu arayüzü var diye 200 dolar az vereceksem veririm. Tr ye 4 gb ramli redmi note 7 geldiği için ben tercih etmem zaten. Fakat 3 bin civarına mi8 ve poco f1 varkende a70 almazdım.

Arkadaşa cevap verdiğim gibi ben s8 plus ın bataryası a70 ten iyi demiyorum. Batarya hariç her alanda a70 ten üstün diye yazdım zaten. 3500 bataryanında çok çok kötü olacağını düşünmüyorum. 1 günü çok rahat çıkarır. yeni arayüz 4 gb ram yiyorsa 6 gb ram zor kurtarır. O zaman buradan çıkaracağımız sonuçla xiaominin miu arayüzü daha iyi :) Samsungun yeni arayüzü güzel 4 gb ramli cihazlarda da yağ gibi akacaktır. s9 da bile 4 gb ram var.

a50 2850 den çıkmıştı şimdi 2300-2400 e kadar düştü. a70 te 1 ay sonra a50 fiyatına kadar inecektir. Fakat bu fiyat indirimi mağazalara ve operatörlere yansımıyor.

Sonuç olarak a70 pahalı fiyatla giriş yaptı ve almaya değmez. a60 modeli gelsin 220 dolarlık 6/64 versiyonu ben onu alır geçerim. Zaten operatörden almayı düşünüyorum a70 le kol gibi kazık yiyeceğime 2200-2300 civarına a60 gelse aynı kamera aynı işlemci daha ne olsun. Sırf ekran ve batarya için 1000 lira fazla vermeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 29 Nisan 2019; 9:39:45 >

• Merhaba arkadaşlar, Galaxy A80 konusu açacak olan arkadaşımız var mı?

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    "üstelik xiaomi'nin miu arayüzü vasatın da altında"

gördüğün arayüzlerin çoğu miui taklidiyken böyle bir şey söylemen büyük talihsizlik. sana uzun uzun anlatırdım da üstteki cümleyi yazan birine bir şey anlatılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 1 Mayıs 2019; 14:46:10 >

• Laniakea kullanıcısına yanıt
    A70 in fiyatı bataryası gibi 4500 e dayanır artık.

• Alan yokmu telefonu inceleyen?

• Ben aldım telefonu dün, media marktan aldım 400 tl de hediye çeki verdiler çok memnun kaldım. telefon ihtiyacı olanlar kesinlikle tavsiye ederim.

• take a minute T kullanıcısına yanıt
    xiaomi'lerin özellikle çentikli modellerde bildirim sorunu için ne yapılabilir? Sorun miui arayüzünden kaynaklanıyormuş. Rom değiştirmekle uğraşmak istemeyen biri xiaomi almamalı mı?
  • tutkurq T kullanıcısına yanıt
    Mikrodalga fırın veriyorlardı hediye çeki mi olmuş?
  • 2250-2500 tl seviyesinde telefon 1 kuruş fazla etmez
  • Bu telefon bence şuanki fiyatını hak ediyor. Kamerası benim çok hoşuma gitti ekran kasa oranı mükemmel , 6.7 inç olmasına rağmen hiç rahatsızlık vermiyor a9 boyutlarında ve daha kibar,gösterişli bir telefon ve yüz tanıma ve parmak izi çok hızlı. S10 'daki parmak iziyle aynı hızda, batarsayasına söyleyecek bişeyim yok telefonu çok fazla kurcaladığım halde şuan 2. Günün somundayım yüzde 30 şarzım kaldı :).

• Fiyatı yurtdışı satış fiyatının döviz kuru olarak karşılığının %10 fazlası. Samsung genelde hep böyle fiyatliyor. Ama bir iki aya %15-20 civarı düşüş yaşanıyor. Bence bu telefonun edeceği fiyat 2900 TL civarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 5 Mayıs 2019; 10:12:12 >
  • A50 alacaktım, çok fazla dolaştım telefoncuları kıyaslamazlarda bulundum ve a70 i beklemeye karar verdim iyikide beklemişim. Ben burda telefonu özendirmeye çalışmıyorum eğer ki cidden telefon ihtiyacınız varsa bu telefonu öneririm. Zevk için telefona para verilmez . Şunu da rahatça diyebilirim ki orta üst segmentin kralı diyebilirim şuan için .

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Fiyatı yurtdışı satış fiyatının döviz kuru olarak karşılığının %10 fazlası. Samsung genelde hep böyle fiyatliyor. Ama bir iki aya %15-20 civarı düşüş yaşanıyor. Bence bu telefonun edeceği fiyat 2900 TL civarıdır.
    Yüzde 25 ötv zammı eklenmedi hala kafadan 1000 tl zam gelir bu telefona, inşallah dediğiniz gibi olur yinede.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.