Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android telefonlar mini cep bilgisayarları olduğu için biraz özen gerekiyor.

iphone gibi düz telefon değiller. iphonenin tüm modellerinde şarz olayı başlı başına dert zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 3 Temmuz 2020; 8:53:59 >
  • Güncellemeden midir yoksa havadan mı bilmiyorum ama cihaz çok daha fazla ısınıyor

Edit: Güncellemeyi yaptıktan sonra wipe cache ve factory reset attım.Kişiler ve mesajlar haricinde herşeyi sıfırdan temiz bir şekikde kurdum yedekleme ile yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilay61 -- 3 Temmuz 2020; 11:51:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_gokturk

Android telefonlar mini cep bilgisayarları olduğu için biraz özen gerekiyor.

iphone gibi düz telefon değiller. iphonenin tüm modellerinde şarz olayı başlı başına dert zaten.
    yeni çıkan iphone 11 de sarj olayı bizim telefondan çok aha iyi. Düzden kastınız ne bilmiyorum ama iphone kendi ekosisteminde çok fazla özellik barındırıyor. Bu launcher, hızlandırma vs olayları eski telefonlarda kaldı ki a70 arayüzde yada uygulamalarda (oyunlar hariç) hiç bir zaman takılma yada yavaşlama görmedim. Bunlara takılmayın düz kullanın telefonu yoksa takıntı olur insanda. Etrafımda özen gösteren hiç kimse görmedim samsung kullanan hiç bir zamanda telefon yavaşladı diye şikayetçi olmadılar.
  • Bir tek iphone 11 pil performansı iyi olabilir ama o kadar para vermeye değmez. En iyi telefon 4 seneyi görmüyor artık. Devir fiyat/performans devri.

Samsung malesef arayüzde başarılı değil Novanın eline su dökemez. Çoğu sıkıntılar da arayüz kaynaklı.

Hangi sistem olursa olsun güncellemelere kurduğun programlara arka plana dikkat etmezsen bi yerde sıkıntı yaşarsın.

Şu ekran görüntüsünü samsung veremez ;)

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 3 Temmuz 2020; 13:15:35 >

• Lanet olsun güncellemesine ya. Her seferinde bir sorun. Dokunmatik hassasiyeti bozuldu bu seferde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir tek iphone 11 pil performansı iyi olabilir ama o kadar para vermeye değmez. En iyi telefon 4 seneyi görmüyor artık. Devir fiyat/performans devri.

Samsung malesef arayüzde başarılı değil Novanın eline su dökemez. Çoğu sıkıntılar da arayüz kaynaklı.

Hangi sistem olursa olsun güncellemelere kurduğun programlara arka plana dikkat etmezsen bi yerde sıkıntı yaşarsın.

Şu ekran görüntüsünü samsung veremez ;)

Arkadaşımda 7 plus var hala taş gibi çalışıyor neredeyse 4 sene olucak. plus modellerinin her zaman pili iyi olmuştur bunu kullanmayan birisi bilemez. Gidip samsung telefona bu kadar para vermek yerine daha iyi işlemcili ve daha sade arayüze sahip (kurduğunuz launcher) gibi bir telefon alabilirdiniz. Telefonun kasasıda plastik zaten. Hata konusuna gelicek olursak ablam a70 çıktığı zaman aldı hiç sıfırlamadı ve hor kullanıyor ve telefonda şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadı. İphone düz telefon şeklinde tasvir edip saf androidi baz alan launcher kullanmakta şov bence.

• 10 yıldır üst segment S serisi kullandım ve artık A serisine geçtim.

Orta segmentte Samsung A70 ile parasını hakeden tel ortaya koymuş 2600tl iyi bir fiyat her işini görebiliyorsun. Nfc olması bile artı. S serisine şimdilik gerek yok.

Nova sadelik için değil telefon ile daha uyumlu kullanımı kolay ve şık durduğu için tercih sebebi.... Pile ve performansa çok katkısı var.

A70 f/p telefonu diğer cihazlara çok para vermeye gerek yok hele iphone hiç yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 3 Temmuz 2020; 20:37:54 >
  • 27 Haziran tarihinde telefona güncelleme geldi. Güncellemeyle birlikte telefonumun orjinal şarj aleti çalışmamaya başladı. Şarj oluyor ibaresi geliyor ve şarj olmuyordu. Başka şarj aleti denedim. İlk başta şarj etti 2 gün . Sonra o da aynısını yaptı. Şuan telefonum kapalıyken şarj oluyor .Telefon açıkken şarj olmuyor.

Bu problem donanımsal mı yazılımsal mı çözemedim. Telefonu garantiye göndereceğim ama Güneydoğu'da bir ilde çalışıyorum telefonun kutusu evrakları orada ben memleketteyim . Bu problem yazılımsal ise benim çözmemin bir yolu var mıdır ?
  • quote:

10 yıldır üst segment S serisi kullandım ve artık A serisine geçtim.

Orta segmentte Samsung A70 ile parasını hakeden tel ortaya koymuş 2600tl iyi bir fiyat her işini görebiliyorsun. Nfc olması bile artı. S serisine şimdilik gerek yok.

Nova sadelik için değil telefon ile daha uyumlu kullanımı kolay ve şık durduğu için tercih sebebi.... Pile ve performansa çok katkısı var.

A70 f/p telefonu diğer cihazlara çok para vermeye gerek yok hele iphone hiç yok.
    hocam sizi anlıyorum haklısınız ama f/p demek abzürt bu telefona mesela alttaki linkdeki cihazda sd 845 var fiyatları aynıhttps://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-mi-mix-2s.html

bundada sd 845 var ve bununda internetteki fiyatı aynıhttps://www.evkur.com.tr/lg-g7-thinq-siyah-akilli-telefon-g710em

hatta a50 gpu bakımından bizim cihazdan daha iyi açıyor (pubg de daha fazla ayar destekliyor bide a70 özel optimizesi var sözde pubg ye )
    https://www.youtube.com/watch?v=aqM_9Hmsp7w

oyunları testlerde bu cihaz f/p değil parayı samsung olduğu için veriyoruz. Onun da farkını arayüz ve yazılımda anlıyoruz ki sizin beğenmediğiniz nokta bu kısım sanırsam (yanlış isem düzeltin). Zaten cihazda sd 675 var ama bu işlemciye sahip telefonlardan performans olarak kötü çalışıyor a70 f/p demek saçma oluyor bence.

• Yok hocam örnek verdiğin linkler hem fiyat olarak hem istenilen özellikler bakımından A70 e yaklaşamıyor...

Dediğim gibi f/p olarak bakıyorum 2600tl verdiğim telde pil, performans istediğim gibi ise tüm bankacılık vs. gibi işlerimi yapıyorsam daha ne olsun.

Şu an S serisi yada başka tel ihtiyacı oluşturmadı.

Oyun oynamıyorum gerekte duymuyorum. Bir tek NFS Most Wanted denedim geniş ekranda güzel bir performans ile oynayabiliyorum....

Gerisi teferruat ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 4 Temmuz 2020; 8:53:13 >
  • Arkadaşlar aranıza yeni geldim biraz tuzlu ama yurtdışı telefonuma imei attırdım

Ama olsun değdi 15 dk gözlerimin önünde 80 usd geçti gitti

Bu telefonların başlangıç programlarını nasıl kapatabilirim

Telefon root olduğu zaman imei atılmıyor

Adam cerrah gibi dünyanın bir ucundan telefonun içine girdi resmen baypass ameliyatı yapar gibi imei attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemy84 -- 5 Temmuz 2020; 9:35:39 >

• enemy84 kullanıcısına yanıt
    Package Disabler Pro kur istediğin uygulamları devre dışı bırakabilirsin.

• Arkadaşlar alternatif bir kamera uygulaması var mı sizin kullanıp da memnun kaldığınız? Şu anki mevcut uygulamada titreşim oluyor sanki. Çekilen fotoğraflarda kayma, bulanıklık oluyor. Yıllar öncesinin problemi bu telefonda nasıl oluyor, bu uygulamada görüntü sabitleme nasıl yok anlamadım.
  • Slm arkadaşlar yillarca üst seğment tabir edilen telefonlar kullandım.En son note5 i 3 yıl kullandıktan sonra yeni telefon arayışına geçtim.Ancak eskiden alabildiğimiz üst seğment telefonlar 7 bin, 10 bin bandinda olunca şahsen o kadar para bağlamak işime gelmedi.Ancak arkadaşımın çift hat ihtiyacı doğması itibariyle a70 den a71 e geçti sağolsun 2.200 tl gibi bir rakama A70 ini bana verdi.Bir haftadır kullanıyorum.Şarj olsun hafiza ve ram olsun çok memnunum.Burada bazı arkadaşların şikayetlerini okumuştum ama son güncellemeyi yapmama rağmen gayet stabil ve hızlı bir sıkıntım yok..Şimdilik memnunum almak isteyenlerede tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Arkadaşlar alternatif bir kamera uygulaması var mı sizin kullanıp da memnun kaldığınız? Şu anki mevcut uygulamada titreşim oluyor sanki. Çekilen fotoğraflarda kayma, bulanıklık oluyor. Yıllar öncesinin problemi bu telefonda nasıl oluyor, bu uygulamada görüntü sabitleme nasıl yok anlamadım.
    uygulamada değil kamerada görüntü sabitleyici yok. Video kaydederken yazılım ile yapıyor ama oda iyi sayılmaz. Telefon fiyatından kısılmak için yapılan samsung hamlesi.
  • Bu telefon tutmaz o zaman. Şöyle 1 yıl kadar kullanıp satayım ben bunu. Görüntü sabitleyici olmayan telefon mu olur bu devirde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Bu telefon tutmaz o zaman. Şöyle 1 yıl kadar kullanıp satayım ben bunu. Görüntü sabitleyici olmayan telefon mu olur bu devirde.
    eğer alabiliyorsanız samsung tarafında amiral gemisi almak lazım dediğiniz gibi çok şeyden kısılmasına rağmen pahala bir cihaz.
  • Merhaba,
    Türkiye için en son hangi güncelleme verildi?

Bir de telefon kilidini girerken donma kasma yapıyor hafiften sizde de oluyor mu bu sorun?

• Fundalinau kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toygun1725

Nisan 2020 mi en son gelen ?
    Annem kullanıyor telefonu.
    S10 pluslara haziran güncellemesi geldi çok geriden gelmiyor mu acaba koronadan dolayı mı böyle ?

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.