Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BusteID

A50 de almadığına emin misiniz konuda paylaşılmıştı daha önce hatta elinizle tere doğru hareket ettirince de ekran görüntüsü alıyordu.
    Evet eminim. Uzun ekran görüntüsü alamıyordum. Hatta uzun ekran görüntüsü alabilmek için ekstra uygulama bile yüklemiştim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozy59 kullanıcısına yanıt
    Hic bisi takili degil yazılımsal sikinti oldugunu düşünüyorum

• Ben ekrandaki jelatini çıkarıp nano cam taktırdım, benim cihazda bir problem yok, arama esnasinda teli kulağıma goturdugumde ekran kapanıyor uzaklastirdigimda ekran açılıyor, sensorlerde bir sıkıntı gözükmüyor .

• 2 günlük deneyimlerimi yazim

7 yıllık telefondan geçtim ferrari gibi geldi o ayrı mesele

ancak telefon baya büyük neyse ki cebime ucu ucuna tam sığdı

içinden çıkan kulaklık kulak içi ve ben bu tip kulaklığı hiç sevmiyorum. bu tip kulaklıklarda telefonla konuşurken sesim boğulur gibi oluyor.

parmak izi okuma işi güncellemeden sonra biraz daha iyileşti. ancak başparmağı dümdüz basmak gerekiyor şöyle yandan çapraz basarsan bazen anlıyor bazen anlamıyor

titreşim ses gücü filan hoşuma gitti

arka kamera karanlık çekimlerde başarılı gelmedi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 18 Mayıs 2019; 14:55:24 >
  • Yıllarca siyah kullanmış biri olarak mercan rengini tercih ettim... Telefon bugün elime ulaştı.. İyiki de mercan almışım.. Cidden inanılmaz güzel.. Alacak varsa kesinlikle mercan alsın.. Herkesin gözü teliniz üzerinde olacak.. İnanılmaz premium bir his var...

• N11 den almayı düşünüyorum mağazaya göre daha uygun fiyatlara satılıyor . güvenli midir? alınabilir mi? Teknik bir ihtiyacım olduğunda garantiye nasıl gönderebilirim bana akıl verebilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: NeDiyemMahmutMuDiyem

N11 den almayı düşünüyorum mağazaya göre daha uygun fiyatlara satılıyor . güvenli midir? alınabilir mi? Teknik bir ihtiyacım olduğunda garantiye nasıl gönderebilirim bana akıl verebilecek var mı?
    ben bu satıcıdan 3020 tl ye aldım ve özellikle de iyi şekilde korunmasını söylediğimde mesajıma geri dönüp dikkat edeceğiz dedi ve gerçekten korunaklı şekilde sapa sağlam geldi. kutunun dış jelatini bile ufacık çizik yoktu. ayrıca kargo ücretsiz ve aynı gün yolluyor. ben kefilim paran hazırsa hemen al bunu pişman olmayacaksın
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-a70-2019-128gb-samsung-turkiye-garantili-443597813

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Yıllarca siyah kullanmış biri olarak mercan rengini tercih ettim... Telefon bugün elime ulaştı.. İyiki de mercan almışım.. Cidden inanılmaz güzel.. Alacak varsa kesinlikle mercan alsın.. Herkesin gözü teliniz üzerinde olacak.. İnanılmaz premium bir his var...
    hacı ben o rengi alacaktım ama kızlara daha çok hitap ediyor diye almak istemedim eminim çok güzeldir yanlış anlama sakın beni ama ben ilk siyah prizmaya vurulmuştum şimdi baktıkça iyikide siyah almışım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

ben bu satıcıdan 3020 tl ye aldım ve özellikle de iyi şekilde korunmasını söylediğimde mesajıma geri dönüp dikkat edeceğiz dedi ve gerçekten korunaklı şekilde sapa sağlam geldi. kutunun dış jelatini bile ufacık çizik yoktu. ayrıca kargo ücretsiz ve aynı gün yolluyor. ben kefilim paran hazırsa hemen al bunu pişman olmayacaksın
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-a70-2019-128gb-samsung-turkiye-garantili-443597813

Alıntıları Göster
    Peki hocam ileride cihazla ilgili bir problem yaşarsam bununla ilgili cihazı aldığım yerle mi irtibat kurmam gerekir yoksa herhangi bir samsung bayiinden yardımcı olurlar mı?

• NeDiyemMahmutMuDiyem kullanıcısına yanıt
    Ürünü kimden alırsan al telefona hattını taktıktan sonra muhatabın samsung. Samsung Türkiye garantili olsun alacağın cihaz aldığın yerin önemi yok. Ben vatandan aldım telefon bozuk çıktı iade alamayız istersen garantiye yollayalım dediler. Ben kebdim gönderdim. Vatana teslim etsem servise ne zaman vereceklerdi kim bilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekranın hdr desteği var mı acaba ? Videolarda ya da video izleme uygulamalarında? A50 ve A70 arasında kaldım. Ikisini de teknosada kurcaladım. A70 çok büyük ama alt boşluk az olduğu icin ekran çok güzel görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kdvlgl

Ürünü kimden alırsan al telefona hattını taktıktan sonra muhatabın samsung. Samsung Türkiye garantili olsun alacağın cihaz aldığın yerin önemi yok. Ben vatandan aldım telefon bozuk çıktı iade alamayız istersen garantiye yollayalım dediler. Ben kebdim gönderdim. Vatana teslim etsem servise ne zaman vereceklerdi kim bilir.
    Anladım hocam çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

hacı ben o rengi alacaktım ama kızlara daha çok hitap ediyor diye almak istemedim eminim çok güzeldir yanlış anlama sakın beni ama ben ilk siyah prizmaya vurulmuştum şimdi baktıkça iyikide siyah almışım diyorum

Alıntıları Göster
    Valla yıllarca siyah kullanınca pembe mor farketmiyor

• Benim tek siyah telefonum Ace 2 idi. S5 siyah diye geçiyordu arka kapak lacivert gibiydi. A70'te siyah geçiyor ama siyah ile uzaktan yakından alakası yok. Mercan ve beyaz renkleri daha gerçekçi. Siyah rengi el izi olursa, kılcak çizik vs fazla belli etmesin diye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 19 Mayıs 2019; 12:1:34 >
  • türk telekom kullananlar online işlemlere bakabilir mi cihaz görünüyor mu bende görünmüyor

• N11 de sembolik 10 kuruş da olsa 3.000 TL altına indi.

Ötv artışı olacak diye hepsiburada kampanyasından 500TL alt limitsiz çek ile 3399 TL'ye aldım ama neredeyse aynı fiyata gelecek.

Diğer telefonların da fiyatı iniyordu ama bu sanki daha hızlı oldu. ötv muhabbetine rağmen 15 günde 400 TL indi.

Bu gelen parti mal bitince yeni ithal edilecek partinin fiyatı ne olacak merak ediyorum açıkcası.

• bende geçen hafta aldım telefonu. Telefonda konuşurken karşıdakinin sesi bir azalıyor bir artıyor bir azalıyor ve bazen hiç duyulmuyor. Bunu sesi sabitlemenin yöntemini nedir ?
  • gkslslf G kullanıcısına yanıt
    Bende bu sebeble servise verdim telefonu. Aynı zamanda ahize sesini sona açtığımda ilk çalarken çıkan dıt sesi sanki siren sesi gibi geliyordu. Karşının sesi robot sesi gibi geliyordu. Servisten değişim kararı çıktı 16gün oldu. Telefonsuzum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdvlgl -- 19 Mayıs 2019; 21:6:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdvlgl

Bende bu sebeble servise verdim telefonu. Aynı zamanda ahize sesini sona açtığımda ilk çalarken çıkan dıt sesi sanki siren sesi gibi geliyordu. Karşının sesi robot sesi gibi geliyordu. Servisten değişim kararı çıktı 16gün oldu. Telefonsuzum
    Kronik bir sorun mu bu? şansa bak geldi bizi buldu.
  • gkslslf G kullanıcısına yanıt
    Kronik mi bilmiyorum a50 konusunda bikaç kişi daha bu durumdan şikatetciydi. Sanki telefon üretim aşamasında biraz aceleye gelmiş gibi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.