Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kurutulmus Domates

A71'ler oneui2.5 almış. Sırf güncelleme olayı yüzünden cihaz her ne kadar güzel olursa olsun Samsung almayı düşünmüyorum

bi umut bizde alırız diyordum samsung bizi şaşırtır diyordum ama olmayacak demek ki.

• Heyecan yapmayın

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cole07 kullanıcısına yanıt
    Ne guncellemesi bu guvenlikmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güvenlik yaması aynı, 1 Eylül 2020. Güncelleme ayrıntısı olarak ekran görüntüsünde yazanlar dışında ekstra bir bilgi yok maalesef.

• Arkadaşlar eski kullanıcı adım Berk1453,herkese muhabbetleri için teşekkür ediyorum.Eski teknoloji olmasına rağmen 8Plusa geçtim.Her şey için sağ olun.

• Son 2-3 gündür telefonu şarja takar takmaz yeniden başlat yapıyor. Dün güncelleme gelmiş şimdi yüklüyorum bakalım belki duzelir. Bu sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanaktag

Yarın servise gidiyorum listeye bunları ekleticem;

Şarjdayken Restart
    Gece yatarken acik telefon sabah kalktigimda kapali halde buluyorum.
    Usb Takıldı Çıkartıldı Hatası
    9 10 saatlik Ekran süresi aldigim telefon da 3 5 saat arasi almaya basladim (Aynı uygulamalar yüklü kullanımda fark yok oyun hiç oynamam)
    Şarjdayken ısınma.

Bakalım ne çıkıcak samsundaki servis 1 saat de teslim ettigini söylüyor web sitesinde. Sonuçlari haberdar ederim. Çok zor ama umarim degisim verirler zevkle kullandığım telefondan soğudum resmen.

@DeepBlue_ Geçmiş olsun, umarım güncelleme ile çözülür diyeceğim ama maalesef ümidim yok. @osmanaktag telefonu şarjdayken restart sorunu nedeniyle servise vermişti, önceki mesajlarda servisin ücretsiz yaptığı tamirin detayları mevcut. Bence sizde cihazı daha fazla kullanmadan servise verin

• Umarım.servislik bir durum yoktur. Cidden o süreçle uğraşacak halim yok nerden piyango vurdu bize anlamadim ya

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    3 gün önce garantide hallettirdim. Yukarida süreç yazili okuyabilirsin. Sorun şarj soketi ve bataryada guncelleme ile alakasi uoktur.

• osmanaktag O kullanıcısına yanıt

Servis ne ışlem yaptı hocam cihazda?

Yukarida yazili biraz geriye bakarsan detayli anlattim.

Hocam okudum şimdi. Sendeki sorunların hiçbiri bende yok şu hariç.

Kaboluyu takar takmaz telefona restart yapıyor. Tek Bu var.

Yanlış anlamadıysam 1 günde teslim etmişler telefonu sana. Adaptörün üzerine yazı yazmalari hoşuma gitmedi. O ne öyle. Resmî servisi internet sitesinden buldun herhalde peki sonraki süreç nasıl işledi telefonla mı aradın gel cihazı tüm parçalarıyla beraber ver bakalım mı dediler. Ve götürdun diyelim hemen o an karar verebiliyorlar mı bunun işi uzun bugün teslim edemeyiz diye ?

• Bu sabah benim telde kendini baştan başlattı usb takıp çıkarıldı hatası verdi şimdilik düzeldi bakalım :)

O adaptör karismasin diye yapilan bir işlem yapiskan kagit cikarttim onu kalici bir islem değil. Bende de onunla başladı zaten dostum restart daha sonra usb cikarildi takildi hatasi kendi kendine kapanma 1 1.5 ay da bu hale geldi ilerliyor sarj soketinden dolayi problem.
    1 günde teslim ettiler evet.

Yok direkt kendi şehrimdeki servisin adresini aldim gittim, şarj adaptoru ve kablosunun garanti kapsaminda oldugunu bildigim icin onlarla gittim, ilk etapta sorunlarini yazdiriyorsun daha sonra bir cihaza bagliyorlar yazilimsal ise sorun cihazda cikiyor yazilimsal problemler. Bende sadece vol te yi kullanmayin ulkemizde alt yapisi iyi degil dedi baska birsey cikmadi yazilimsal olatak, telefonun teknisyen tarafindan incelenmeye alinmasi gerektigini soylediler 1 1.5 saat sonra tekrar gelmem gerektigi soylendi eger. 1.5 saat sonra gittigimde detayli incelenmeye alindi dendi ve yedek cihaz verdiler sms gelecegini ve 24 saat icinde hallolacagini soylediler. Cuma 15.00 da ayrildim c.tesi 12.00 da onarimin tamamlandigina dair mesaj geldi ve gittim teslim aldim.

• Domatore kullanıcısına yanıt
    Duzelmiyor aslinda sadece ustunu ortuyor cihaz bende 1 ay once basladi usb takildi cikarildi hatasi sonra usb hata ayiklama actim ve cihazi kapaliyken 1 dk şarjda tutup acip sarjdan cikarttigimda kesiyordu ama eski pil omru yoktu kisacasi arka planda devam ediyor ve her gecen gun sarj sureniz dusuyor. Hem garantisi varken bekletmek istemedim sonucta ucretsiz orjinal parcalar kullaniliyor ve işi gercekten bilenler tarafindan. Bekletmeyin eger şehrinizde varsa götürün.

Tamamdır hocam ben yine de ümit edeyim servislik duruma gelmesin olay. Bi sorum olursa özelden rahatsız ederim seni :)

Akşam su döküldü biraz sıkıntı oldu dedim ondan yaptı sanırım :D İnş devam etmez

Sen bilirsin dostum, 4 gündür kullaniyorum ilk aldigim gunku haline dondu 5 saati gecmeyen ekran sürem dün 10 saat 30 dk ile %100 den %10 a kadar kullandim. Isinma restart vs hic bir problem kalmadi. Garanti hakkinız varken verin gitsin daha sonra kullanici hatasi diyebiliyor servisler bekletmenizi onermem.

• Domatore kullanıcısına yanıt
    Kurutun iyice fön makinesi ile insallah diyelim :)

Şimdilik düzeldi sağolasın :)

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.