Şimdi Ara

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.806
Cevap
27
Favori
120.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stock rom yükleyeceksiniz sonucta, odin ile pc üzerinden yükleyecek şekilde tarif ediliyorsa hiç bir sıkıtı olmaz..
  • kaanbocuk kullanıcısına yanıt
    lg g2,g3,g4 nexus 4-5 general mobile 4g-5plus samsung s2,s3,s4,s5 note 2-3 ve belki daha bir sürü cihaza rom root yaptım.. ilk defa duyuyorum böyle bişeyi..
  • çıkmaz arkadaşım ben yaptım ve kullanıyorum ve yapan birkaç arkdaş daha var sayfa ortalarında kurulumdan sonra cihaz yeniden başlicak ama logoda takılıp resetlicek kendisini o arada üç tuş işlemi yaparak wipeleri yapın tamamdır açılır cihaz yapamazsanız eğer 6.0.1 i odin ile tekrar flaşlarsınız sorunsuz açılır cihaz
  • HideSystem kullanıcısına yanıt
    5.1.1 yüklemeden önce wipe data ve wipe cache yapacak mıyım? Kusura bakmayın ilk defa böyle birşey yapacağımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HideSystem kullanıcısına yanıt
    wipe işlemlerinden sonra 5.1.1 e döndüm fakat... resimler gitti senkronize açıktı hep neden böyle oldu anlamadım
  • wipe işlemlerinden önce sekronizeyi manuel olarak yapsaydınız belki faydası olurmu bilemiyorum eğer resimler sekronize ile yedeklendiyse gitmez hesabı açıp tekrar sekronize edin manuel gelmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HideSystem

wipe işlemlerinden önce sekronizeyi manuel olarak yapsaydınız belki faydası olurmu bilemiyorum eğer resimler sekronize ile yedeklendiyse gitmez hesabı açıp tekrar sekronize edin manuel gelmesi lazım

Evet geç geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefona bir imza yapsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu kılıfsız kullanan var mı? Malum kamera çıkıntılı ve arka cam kaygan.

• srht_cop S kullanıcısına yanıt
    bunu kullanıyorum gayet güzel ve teli iyi kavrıyor tam oturuyor boşluk yada sünme yok sağlam kılıf

Samsung Galaxy A7 2016 Ultra Korumalı Verus Siyah Kılıf

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★
  • n11 den mi aldınız acaba

• srht_cop S kullanıcısına yanıt
    hayır kılıf kutusu diye bir site var orada gayet uygun başka yerde 34 ila 26 tl arasında ben buradan 19 tl ye aldım verus orjinal
  • quote:

Orijinalden alıntı: srht_cop

Telefonu kılıfsız kullanan var mı? Malum kamera çıkıntılı ve arka cam kaygan.

Hocam ben telefonu alalı 2 2.5 ayı geçti hiçbir kılıf koruyucu jelatin kirilmaz cam falan kullanmıyorum. Ama ekran berbat Cepte bile çiziliyor. Güneş ışığına tutunca kılcal cizikler belli oluyor .henüz daha dusurmedim camlar sağlam gibi şimdilik.

• Arkadaşlar Galaxy A7 (2016) Android 6'dan Android 5.1.1 Lolipop dönmek istiyorsanız aşağıda vereceğim linkte ayrıntılı şekil de döneceğiniz anlatılmış dikkat etmeniz gereken tek şey dogru dosyaları indirmek ve dogru işlemleri yapmak android 6 gerçekten pil konsuunda sıkıntılı bir versiyon dönmek isteyen aşağıda ki linke tıklayarak dönebilir ama unutmayın ki her işlemin olduğu gibi bu işleminden risk payı vardı bu işlemleri yaparken tamamen sorumluğu aldığınızı bilmeniz gerekir vereceğim linkteki site yahu benim bu konuda sorumluk almam çünkü Odin ile versiyon yüklemede acemi iseniz ilk defa yapacaksanız bilen biri ile yapmanızı tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Samsung telefonlara odin programı ile yazılım yükleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolfS42 -- 29 Ekim 2016; 14:20:17 >

• bu telefon sürekli hızlı şarj ediyor. kapatmanın yolu yokmu ayarlarda bulamadım? 6.0.1 kullanıyom
  • Arkadaslar telefonu servise verecegim samsung eskisehir servisine telefon gonderen var mi iscilikleri nasil bana en yakin orasi var

• Arkadaşlar konusu geçtimi bilmiyorum fakat her güncellemeden sonra programlar tel hafızasına taşınıyor. Telefon hafızası 2gb kaldı. 64gb hafıza kartı takılı ama telefon hafızası dolu.16gb ın hadi 4gb ını sistem kullansın. Ee geri kalanını resim ve video ve uygulamaları hafıza kartına taşıdığım halde hafuza bitik görünüyor. Yokmu bunun bir çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalove -- 27 Ekim 2016; 15:54:16 >
  • daha once 7 gun resmi atmistim 8 gun resmini unuttum her seferinde bu da 9 gun.

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★

telefonu bosta tutup hava mi atiyorsun diyeceksiniz su sebepten gosteriyorum soyle bir sey okudum bir yerde iste demis ilk bir iki ay iyi gidiyor sarji sonra gitmiyor.boyle bir sey yok ben nisanda aldim telefonu TR garantili modeli hala aldigim gunku gibi guclu sarji.

• Ben telefonu garantiye bıraktım.
  • Merhaba arkadaşlar.

Bugün telefon saati otomatik olarak geri almış. Düzelttiğim zaman hava durumu uygulaması sürekli bir saat ileride nasıl düzeltebiliriz :)

İkinci olarak telefonu açıp kapadığımda uygulamaların yerleri değişiyor.Bunu nasıl engelleyebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖiLkér -- 30 Ekim 2016; 9:32:39 >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.