Şimdi Ara

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.806
Cevap
27
Favori
120.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yüklüyorum. Umarım eskisinden daha da verimli olur. Bir de s8 de ki gibi ekranı kaydırarak uygulamalara geçerse ne güzel.

• ceyhundd C kullanıcısına yanıt
    Bunun için apkmirror dan son sürüm touchwiz yüklemeniz lazım ben yükledim çok güzel oldu

• Allways on display uygulaması var mı güncelleme ile acaba?

• Aslında gerek yok zaten ana ekran tuşuna basınca parmak izini hızlı bir şekilde okuyor.Önceden olduğu gibi kaydırma yapmanıza gerek yok.
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yazık ki ben beceremedim. "Paket aynı ada sahip bir paket ile çakışıyor" diye mesaj geliyor.

• Yükledikten sonra oluşan aksaklık; wi-fi bağlantısı kopuyor ve bir kaç dakika sonra bağlanabiliyor. Ara ara tekrarlanan bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ipardon

Volte gelmiş.

Hocam hangi operatoru kullaniyorsunuz turk telekomda aktiflesmiyor

• ceyhundd C kullanıcısına yanıt
    Bende direk yüklendi

• quote:

Orijinalden alıntı: c.james

Merhaba,

Note 5 sayfasında da bu konuya değinilmiş; sanırım Android 7 güncellemesinden sonra sadece Marshmallow sürümüne geri alınabiliyormuş.

Ben Note 5'de henüz Nougat güncellemesine de geçmedim, Marshmallow'dan fazlasıyla memnunum.

A7 2016 modelini kullanırken Lollipop'dan Marshmallow'a birkaç kez güncelleyip karşılaştırma yapmıştım..

Samsung A5 2016 SM-A510F TUR(TURKEY)ANDROID7 den android 6 son cikan yazilimi odin ile sorunsuz kurdum.denedim oluyor.daha sonrada OTA'dan android7 yükledim.4.5G Volte sorunsuz çalisiyor.s7 edge ile görüntülü konuşma yaptik 3G ye göre görüntu cok net.

• quote:

Orijinalden alıntı: berusa55

Arkadaşlar smart manageri görebilen var mi nougatta?

Ayarlarda mevcut.ana ekrana kisa yol atiliyor.ve widget dede mevcut

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a7-2016/SM-A710F/TUR/

A7 2016 sm-A710F..

A5 2016 da. Android 7 den 6 döndum.andoid 6 dan da android 5 dönüş yapmistim.a7 dede olmasi lazim.fakat 6 dan 5 dönüş yaparken android 5 in son cikan versiyonunu yükle abdroid 5 in eski versiyonunu kabul etmeyebilir.odin hata varebilir.A5 2016 da öyle oldu.

• Arkadaşlar telefonun mikrofonu sıvı teması sonucu bozuldu güç tuşu ise tam çalışmıyor garantiye yollasam kaç lira geçirirler bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

• Arkadaşlar bu volte yi aktiflestirmek icin ekstra birşey yapmak lazim mi? (Ayarlarda tabiki açık) 7.0 a gectim ancak daha hic volte yazisi gelmedi. Operator TT ve 4.5g sorunsuz kullanıyorum. Sanirim karsinda da olması lazim ancak, ablamda note 5 olmasina ragmen onunla da hiç volte ile gorusme yapamadik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akca96

Arkadaşlar bu volte yi aktiflestirmek icin ekstra birşey yapmak lazim mi? (Ayarlarda tabiki açık) 7.0 a gectim ancak daha hic volte yazisi gelmedi. Operator TT ve 4.5g sorunsuz kullanıyorum. Sanirim karsinda da olması lazim ancak, ablamda note 5 olmasina ragmen onunla da hiç volte ile gorusme yapamadik.

4.5G izninizi aktif ettiyseniz HD+ Görüşme için VOLTE yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.kaynak:turk telekom

turk telekomda sıkıntı var diye forumda yazılmış
    a5 2016 ile s7 edge yi aradım sorunsuz görüştüm 4,5G GÖRÜNTÜLÜ OLARAK.HAT VODAFON
  • ego37 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler ancak volte yazıp 5555'e gönderdiğimde cihazınız volte'yi desteklememektedir diyor. Nougat öncesi yoktu bu özellik zaten. Acaba bundan dolayı mı böyle diyor? İlginç :) ...
  • Nougat ile pil performansı nasıl ? Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyoruz.
  • Bu arada başlığı da nougat olarak güncelleme iyi olurdu aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akca96

Cevabınız için teşekkürler ancak volte yazıp 5555'e gönderdiğimde cihazınız volte'yi desteklememektedir diyor. Nougat öncesi yoktu bu özellik zaten. Acaba bundan dolayı mı böyle diyor? İlginç :) ...

a7 2016 ve a5 2016 da volte var.turk telekom kaynaklıdır belki.A5 2016 ben kullanıyorum.androıd 7 ile volte mevcut(hat vodafon) 4.5G üzerinden görüntülü konuşma cok kaliteli
  • A7 2016 Turkcell de volte için kullanılabilir cihazlar arasında değilmiş.

Bir de son arayüzü yüklemeyi ayrıntılı olarak bilgisini paylaşabilecek arkadaşlara müteşekkir olacağım. 😊
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.