Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
22
Favori
78.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum yorumunu hayretle okudum yahu
    Ben telefonu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve büyük oyun oynamayıda severim nba2k14, real racing, asphalt8, GTA san andreas gibi oyunları oynadım hala da oynuyorum ve hiç bir sıkıntı yok
    Gerçekten cihazınızda bi sıkıntı olmalı antutu testinizi buraya atabilirseniz sevinirim ve bi telefona hard reset atın derim yine olmazsa servise sorunu bilidirin.
    Almayı düşünen arkadaşlar G3 filan hikaye bakın bende bu telefonu almadan önce samsunga ön yargıyla yaklaşıyordum ama bu telefon bu fiyata alabileceğiniz en iyi en stabil ve sizi en memnun edecek telefondur bana göre.
    1 aydır kullanıyorum ve beni hiç üzmedi.
    Kronik bi çıt pıt (ahize, hoparlör) sorunu olsada ben bu konuyla ilgili bi sıkıntı çekmedim ve bunun biraz şans işi olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• lTUBORGl kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata seni memnun edecek başka bi telefon yok şu anda. Arayüzü çok hızlı gerçekten ve bazı uygulamarda takılma olsa bile rahatsız etmiyor beni. Ben bu takılmayu çok nadir play store da yaşadım ve zaten sadece uygulama indirilmek için girilen bi yer lollipopla düzelecektir bence. Alacaksan G3 değilde A7 al derim g3 zamanla seni üzecektir emin ol.

• GeoMatrix kullanıcısına yanıt
    10 dakika oyun oynayinca islemci 65 dereceyi gordu batarya 39. Havalar cok sicak suan sanirim ondan olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertcand33 M kullanıcısına yanıt
    Haklısınız

Google play o kadar onemli degil bence de. Indir uygulamayi kapat gitsin

• fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle
    Siz 65 dereceyi ezbere mi söylediniz yokaa ölçtünüz mü

• mertcand33 M kullanıcısına yanıt
    HW Monitor adli sicaklik olcme programi var. Ordan baktim.

• fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

G3 almazdim :) sorunlarini iyice oku.

hocam onları okudumda açıkçası samsung donarsa o kadar verdiğim paraya pişman olurum, eski telefonumu donduğu için parçaladım zaten o yüzden çok tereddütteyim, ama 8 çekirdekli bi cihazında sıradan bi facebook programınında donmasının tek nedeni yüklü olan sisteminden kaynaklı olması bence oda 1 2 güncellemeye düzelir belkim
    Hayir donma sorunu yok. Bizim bahsettigimiz sayfayi yukaridan asagiya kaydirirken olusan takilmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

Hayir donma sorunu yok. Bizim bahsettigimiz sayfayi yukaridan asagiya kaydirirken olusan takilmalar

hmm anladım o çok rahatsız edici oluyormu pek ? birde hızlı kaydırıncamı oluyor yoksa yavas yavas bi resime bakarken veya uzun bi yazı okurken felan mı oluyor ?
  • Lollipop 5.0 güncellemesi ne zaman gelir acaba.
    Genel bi takilma var ama chromedaki facede bir problem yok.

• Arkadaş neden orjinal kalvyeye smiley koymuyorlar anlamıyorum..

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki ay içerisinde geleceğini tahmin ediyorum.
  • Merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlar güncellemeyi soruyor bu site bütün Samsung'ların modellerine göre verilen güncellemeleri bulunuyor. Bazı modellere 5.0.2 verilmiş mesela fransa modeli a7 700H ve 15.7.2016'da verilmiş. 24'ünde Brazilya modeline verilmiş 5.0.2. Ben A700F kullanıyorum henüz benim modele verilmemiş.
    http://www.sammobile.com/firmwares/

Ben telefondan şimdilik memnunum 2 ay oldu alalı gördüğüm sıkıntıları yazıyım sizlere:
    1. sıkıntım facebook uygulamasında facebooka yüklenen videoları açınca cihaz tam anlamıyla kilitleniyor bunu facebook'a bildirim olarak attım. Büyük ihtimal uygulamada sıkıntı var "düzelteceğiz üzgünüz" dediler.
    2.kamerası gerçekten çok mükemmel normal fotoğraf çekimim de hiç bir sıkıntı yok ama makro çekmek istediğimde lens açılıyor tamamen ama sonra geri açılıyor heh çekiyorum diyorum bulanık çıkıyor bu büyük ihtimal güncelleme ile giderilecektir çeşitli fotoğraf çekme uygulamalarında bunu en aza indirebildim.
    Gördüğünüz gibi yazılımsal hatalar bulunuyor

Artılarından bahsediyim:

Telefon çok hafif ve ince bundan sonra alacağım telefonda bu kesinlikle aradığım bir özellik olacak, ekran kesinlikle bundan küçükte yapamam diyorum, yukarıda gördüğüm ısınma sorunu bende yok, film izlerken kamera web de felan şarjı çok iyi gidiyor ve gelelim en bomba olaya bugün mavi ay dediler bir bakıyım dedim ve aşağıda ki resmi A7 ile çektim dürbünü önüne koydum da çektim işte bu odaklama sorunu burada çok uğraştırdı ama sonunda güzel bir çekim yapmayı başardım.

★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn_34 -- 1 Ağustos 2015; 1:59:21 >

• A7 mi G3 mu? Yardimci olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: vlkn_34

Merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlar güncellemeyi soruyor bu site bütün Samsung'ların modellerine göre verilen güncellemeleri bulunuyor. Bazı modellere 5.0.2 verilmiş mesela fransa modeli a7 700H ve 15.7.2016'da verilmiş. 24'ünde Brazilya modeline verilmiş 5.0.2. Ben A700F kullanıyorum henüz benim modele verilmemiş.
    http://www.sammobile.com/firmwares/

Ben telefondan şimdilik memnunum 2 ay oldu alalı gördüğüm sıkıntıları yazıyım sizlere:
    1. sıkıntım facebook uygulamasında facebooka yüklenen videoları açınca cihaz tam anlamıyla kilitleniyor bunu facebook'a bildirim olarak attım. Büyük ihtimal uygulamada sıkıntı var "düzelteceğiz üzgünüz" dediler.
    2.kamerası gerçekten çok mükemmel normal fotoğraf çekimim de hiç bir sıkıntı yok ama makro çekmek istediğimde lens açılıyor tamamen ama sonra geri açılıyor heh çekiyorum diyorum bulanık çıkıyor bu büyük ihtimal güncelleme ile giderilecektir çeşitli fotoğraf çekme uygulamalarında bunu en aza indirebildim.
    Gördüğünüz gibi yazılımsal hatalar bulunuyor

Artılarından bahsediyim:

Telefon çok hafif ve ince bundan sonra alacağım telefonda bu kesinlikle aradığım bir özellik olacak, ekran kesinlikle bundan küçükte yapamam diyorum, yukarıda gördüğüm ısınma sorunu bende yok, film izlerken kamera web de felan şarjı çok iyi gidiyor ve gelelim en bomba olaya bugün mavi ay dediler bir bakıyım dedim ve aşağıda ki resmi A7 ile çektim dürbünü önüne koydum da çektim işte bu odaklama sorunu burada çok uğraştırdı ama sonunda güzel bir çekim yapmayı başardım.
     ★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★

Ooo resim başarılı..

• quote:

Orijinalden alıntı: d0nut

A7 mi G3 mu? Yardimci olur musunuz?

Öncelikle ne beklediğini buraya yaz hepsini yardımcı olurum ama şimdilik benim isteklerimi söylüyüm aynı soru bende de vardı ona göre ayrımı yapıp A7 aldım. (hatam varsa düzeltsin kullanan arkadaşlar)

İncelik hafiflik kesinlikle aklımda yoktu gidince aldım elime bu ne ya dedim mükemmel bir his.
    Ekranı g3 ile yan yana koydum ve teknosada görevliyi çektim. Olabildiğince doğal yakalamak istedim sonra işi abarttım kutuları çektim, onu çektim bunu çektim derken dedim bu ne ya tamam g3 de fazladan otofokus sensörü var ama çektiği fotoğraflar ortada. Sonra ekrana baktım super amoled farkı bu dedim. O gün ki çekimlerde bir adım öndeydi bence.

Büyülendim gibi bir şey oldu eve geldim (önceden lg optimus g) kullanıyordum akşam oldu ve film izliyim dedim büyük ekran felan her şey mükemmel baktım beyazlar tam beyaz değil mavimsi bir beyaz biraz baktım moralim felan bozuldu soğudum açıkçası sonra zamanla alıştığımı fark ettim.

Şarj konusunu düşündüm g3 de var hayvan gibi ekran pili belli bunda var ekran pili belli bu yüzden bu bir sıfır öndeydi g3 kullanmadım nasıldır bilmiyorum ama bundan çok memnunum.

Isınma hakkında oyun oynamadığım için bir şey diyemiyorum ama normal kullanım konuşma gibi hususlarda ısınmıyor. Kamera açıkken bir şey çalıştığını hissediyorsun ama öyle çok yakmıyor e sonuçta elektronik alet.

• http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-A700F/

selamlar.Üsteki linkte sizin telefonunuz için Fransa güncellemesi var.5.0.2. Kolay gelsin
  • vlkn_34 kullanıcısına yanıt
    Ay neden mavi değil dostum

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.