Şimdi Ara

Samsung Galaxy A54 5G [ANA KONU] - Her şey ilk sayfada! (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.478
Cevap
176
Favori
386.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ben xiaomi için bakmıştım kod ile indiriyorsunuz 1-2 adımla panel markası çıkıyor. Bende internetten araştırdığım da gördüm. Benim telefonun paneli boe hayalet ekran olmadı. Telefonu değiştirmek istedim ama çok çok memnun kaldığım bir model olduğu için gerek görmedim. Burada hayalet ekran olan arkadaşların yazılarını görünce yazmak istedim. Hayalet ekran amoled ekranlarda genelde tianma panellerde oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bakıldığını bilen varsa M32'de ve A54'de bakabilirim.

• aydogan kullanıcısına yanıt
    Hocam konu fotoğrafinda adaptör görünüyor , düzeltir misiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ekran yanığı konusununda benim şöyle bir deneyimim oldu, kardeşim ile kendime 2019 yılında a50 almıştım benim telefonda 4 yıllık süre zarfında amoled yanığı oluşmadı ancak kardeşimin telefonunda amoled yanıkları mevcut (özellikle durum çubuğunun olduğu yer). Kendisi motosiklet sürüyor ve çoğu zaman telefonunu tutucuya koyup navigasyon olarak kullanıyor. Aşırı sıcaklık ve güneş altında iken ekranın ekstra aydınlatılması uzun vadede bu duruma yol açıyor benim izlenimim bu yönde.

• NvdiaAmd kullanıcısına yanıt

Hiç kurcalamadım ki düzelteyim Samsung Galaxy A54 5G [ANA KONU] - Her şey ilk sayfada! Bi ara bilgisayardayken bakayım.

Böyle gözüküyor bende sizde farklı mı @NvdiaAmd

Samsung Galaxy A54 5G [ANA KONU] - Her şey ilk sayfada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogan -- 1 Aralık 2023; 22:2:4 >
  • güncellemeden sonra şarj olayı baya düzelmiş video izlemedim hiç 2 gün önce şarja takmıstım %85 dolum wifi ile kullanım. batarya konusu çok memnun etmeye başladı bu sekılde 8 saat ekran veriyor %100 dolumda 2.5 gün kullanım 10 saat ekran olur diye düşünüyorum ... sizde nasıl durumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorumsizin -- 1 Aralık 2023; 20:50:32 >

• Arkadaşlar video cekerken otmatik hdr yi nasıl acıcaz. Bilen var mı.

• Telefonu halen kullanıyor musunuz? Son güncellemeyi yaptınız mı? Genel görüş ve gözlemlerinizi bekleriz.

@SamaraMorgan @faithNiel @alpereNN7 @UltimateSuriyeli @muratakt4s

(Aynı mesajda etiketleyemediğim için biraz flood olacak.)

• Telefonu halen kullanıyor musunuz? Son güncellemeyi yaptınız mı? Genel görüş ve gözlemlerinizi bekleriz.

@nicholas @Oskis @osmantkulu @usermm1 @Saiph

@Letmiçek @doriangri @Dovahkriiid @trak76 @beytekin45

@capo di capi @Devotion @Cutrera @korayakbiyik @gurme35

Son güncelleme kurdum ve kullanıyorum format atmadan kurdum ve kullanıyorum

Isınma vs yok donma vs yok bir önceki sürümde ne ise o şekilde kullanıyorum .

1 sorun var oda sanırsam format atmadığımdandır whastup veya bir uygulamada klavye ile yazı yazarken ana ekrana kendi kendine dönüyor oda dediğim gibi format atmadan kurduğum içindir

Onun haricinde batarya da aynı gidiyor .stabil olarak çalışıyor

Geldiği gün güncellemeyi yaptım. Genel olarak sıkıntı yok.

Beğendiğim özelliklerden bazıları Dosyalarım'da Galeri, Dosyalarım ve Ses Kaydedici çöp kutularının birleştirilmiş olması, bildirimlerin kutucuklarla birbirlerinden ayrılması, yeni yazı fontu.

İstediğim şeyler sadece uygulama ikon boyutlarına özel (yani yazı boyutuna ve ekran yakınlaştırmaya dokunmadan) ayarlama seçeneği; hızlı panel gri renkte çirkin görünüyor, eskisi gibi beyaz olabilirdi. Bir de hızlı panelde aşağıdaki kullanmadığım Smart View ve Cihaz Kontrolü kutucuklarını özelleştirme seçeneği.

Batarya açısından bi problem yok.

Son uygulamaları görüntülemek için aşağıdan yukarı basılı tutarak kaydırdığımızda aşağıdaki gibi ilk anda sivri köşeli görünüm veriyor. Onun düzeltilmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamaraMorgan -- 2 Aralık 2023; 9:3:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende görür görmez güncellemeyi yaptım, bayağı bir sevdim herşey çok güzel olmuş, batarya süresi uzamış, ancak benim gözlemlediğim farklı bir durum var, yaşayan var mı bilmiyorum; telefonu aldığım günden beri ödemelerimi NFC ile yaparım, Akbank, garanti ve işcep kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım, güncelleme sonrası ise telefonu posa okutmak zulüm oldu, evirip çeviriyorum, kapat aç yapıyorum falan 1-2 dakikalık uğraş sonrası okumayı başarıyor.

Tabi bu sürede hem arkamda bekleyenler "telefonla ödememi yapılır kalırsın öyle" bakışları atıyor hem de ben strese giriyorum 🙂

NFC aktif kullanan ve güncellemesi sonrası bu sorunu başka yaşayan var mı merak ettim.

Konuyu sürekli takip ediyorum ama bu sıralar yazacak kadar vaktim olmadı, hatırlattığınız için teşekkürler 😁

Son güncellemeden genel olarak memnunum, hatta bayağı memnunum da diyebilirim. Geçen hafta elektrik kesintisi yaşadım 2 günlük, full mobil veride 8 saat ekran süresi verdi ki bence bu cihaz özelinde muazzam bir süre. Normalde 5-6 arası zorlardı. Pil performansı gerçekten gözle görülür şekilde arttı deneyimime göre.

Ben bu güncelleme ile ısınma sorununun da bayağı azaldığını gözlemledim, elbette bunda havaların soğuk olmasının da yüksek etkisi vardır. Gerçi bugüne kadar ısınma ile ilgili rahatsız edici bir şey yaşamadım ama yine de azaldığını anlayabiliyorum.

Sanırım en sevmediğim şey; bildirim panelini aşağıya çektiğimizde gerekli ayarın detaylarına uzun basarak gitmek yerine yine bildirim panelinde ayar kısmının genişlemesi oldu. Ben özellikle Wi-Fi ayarlarına bu şekilde kısa yoldan ulaşmayı seviyordum. Yine de alışkanlık ile ilgili bir durum. Bir de yazı fontu değişmiş, daha okunaklı gibi ama sanırım benim gözüm alıştığı için eskisi daha az göz yoruyor gibi geliyordu. Ayrıca Galeri'de çöp kutusu açık olarak geliyor ve kapatma ayarını bulamadım Galeri uygulaması içinde, benim için can sıkıcı bir durum. Eski sürümde çöp kutusunu kapatabiliyorduk.

Gördüğüm kadarıyla hiç bahsedilmeyen bir durum da Güvenli Klasör'ün uygulama menüsü değişmiş. Uygulamalar sağa sola değil, aşağı yukarı doğru kaydırarak gözükecek şekilde sıralanmış, birkaç küçük ayar da eklenmiş. Böylece daha kolay ulaşım sağlanıyor. Basit ama etkili bir şey.

Ufak takılmaları başta herkes gibi ben de yaşadım ama sonrasında gayet stabil ve sağlıklı bir kullanım gerçekleştiriyorum. Söylememe gerek yok elbette ama Play Store uygulamalarını güncelliyoruz ama çoğumuz Galaxy Apps üzerindeki Samsung uygulamalarını güncellemeyi unutuyor. Bazı uygulamalara güncelleme buradan veriliyor. Kararlı bir kullanım deneyimi için önemli bir ayrıntı bence, unutmamakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratakt4s -- 2 Aralık 2023; 14:16:28 >

A71 kullanıyorum.

Önceki sorduğum soruyu arayüz aynıdır düşüncesi ile sormuştum.

Mobil uygulama da bu şekilde görünüyor, bug var o zaman 👍

• muratakt4s kullanıcısına yanıt
    Galaxy apps de optimizasyonu etkileyecek bir güncelleme goremedim ben çoğunu güncellemedim.

• doriangri d kullanıcısına yanıt

Evet NFC de sorun var.

• Merhaba arkadaşlar, bu modeli eylül ayında orjinal adaptörüyle aldım. İlk başlarda şarj olurken süper hızlı şarj yazıyordu. Şimdi şarja takınca 2 3 saniye süper hızlı şarj yazıyor sonra gidiyor. Kontrol ettiğimde yaklaşık %10 lardan %100 e 1 saat 10 dakikada şarj ediyor yani süper hızlı şarj oluyor. Bu sorun bende mi var bir tek. Güncellemeyi yaptım güncellemeden önce de böyleydi.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.