Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.474
Cevap
56
Favori
173.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni guncellemede var mi pozitif katki ? Veya negatif bir durum hisseden oldu mu ? Ona gore yukleyecegim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümran kullanıcısına yanıt

Kardeşim merhaba, malum ekonomi durumundan dolayı kaç aydır telefon alamıyorum. Eğer bu kuponu kullanmamda yardımcı olursan kullanıp telefonu almak isterim. Verdiğin linke tıkladım. Hemen karşıma kupon kullan seçeneği çıktı. O çıkan kutucuğa kuponu yazdım. Olmadı. Bu kuponu nasıl kullanacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinemaveKitaphastası -- 13 Ağustos 2022; 11:27:7 >
  • ugurel kullanıcısına yanıt

Dün Yükledim. Olumlu/Olumsuz olarak değerlendireceğim bir fark göremedim.

Ayrıca Cihazın Fiyatı 8100 TL olmuş ....

• ugurel kullanıcısına yanıt
    Pozitif veyahut negatif durum zamanla ortaya çıkar yapın siz güncellemeyi kararlılık adında bir güncelleme çünkü 25inden sonra bir güncelleme daha gelecek güvenlik güncellemesi adında

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SinemaveKitaphastası kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu ürün geçen ay mesajı yazdığım zaman itibari ile 7100 TL civarı idi ve kuponla o fiyata geliyordu. Kuponla yine 500 TL indirim yaparsınız ama geçen aydan bu yana telefon fiyatları 1.500-2000 lira arttı bu konuda yapabileceğim birşey yok. Kupon kullanımı için nays ve pazarama hesabınızın olması lazım. Konusuna buradan ulaşabilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/153218235#153218235

• Son güncellemeyi bende yaptım. Şimdilik bir fark hissetmedim, biraz daha kullanınca belli olur. İlk bakış için olumsuzluk göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 14 Ağustos 2022; 18:17:42 >
  • Hükümran kullanıcısına yanıt
    Kardeşim olmuyor bu. Delirecegim ya. ''bu kupon sepette uygulanmamaktadır.'' yazıyor. Temsilciye ulaşıyorum düzgün bilgi

Mesajınızdan sonra cep telefonunda denedim hata verdi cep telefonu harici başka üründe denedim indirim düştü buna da bir yasak getirmişler o zaman.

• Turkcell hattiniz veya Hatti olan bir tanidiginiz var ise. Turkcell magazalarinda indirim yapiliyor pesinde.Ben Sali gunu en uygun 7900 TL iken nette 7300 e aldim pesin..

• Çok teşekkür ederim kesinlikle öyle olmuş. Az önce nays uygulaması ile görüştüm ''dijital kod marketler ve elektronik ürünler geçerli değildir." Dedi. Marketlerde gecerliymis. Çok teşekkürler yine de🙏 sağ olasın. Mecbur 8.200'e alacağız. Bu haliyle bile şu fiyatıyla bile daha iyisi yok. Yazıklar olsun sebep olanların... Yerin dibine girsin aşağılık düzen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinemaveKitaphastası -- 13 Ağustos 2022; 18:30:5 >
  • Oldsoundman kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim çok sağ olun. PM de atmışsınız ordan bakıp geldim. Ben pm atamadığım için size burdan yazmak zorunda kaldım. Sizin mesajınız üzerine ben pasaj müşteri hizmetlerini aradım. Mesajınızı söyledim. 'turkcel hatlara özel kampanyamız yada indirimimjz yok' şeklinde bilgi verdi. Ama arkadaşım almış dedim. ''kampanya olduğu zaman almıştır dedi yoksa kimseye Turkcell hat kullaniyor diye indirim yapılmıyor.'' dedi. Bu nasıl oluyor? Siz o fiyata nasıl aldınız? Bir daha kampanya görürseniz haber verir misiniz lütfen çok dua ederim ya cidden

Ve bir de Siz nasıl aldınız? Ne dediniz ne söylediniz? Nasıl bir yol izlediniz? Daha fazla beklemek istemiyorum artık zam gelecek yine

hangi sehirdesiniz bilmiyorum .

İstanbul Turkcell İletisim Merkezi olan bayileri aradığımda hepsi asagi yukari ayni fiyatlar ile veriyordu Sali gunu. Ben kendime yakin olani sectim .

Bence Tİm leri arayin kendi sehrinizde...

Tamamdır. Çok teşekkür ederim, yarın tek tek gezip soracağım. Çok sağ olun 🙏

Rica ederim

• Google cam indiren var mi? Varsa nasil indirdi anlatabilir mi? Android 12 yuklu suan

• zhonya kullanıcısına yanıt
    Gcam indirdim, Config yükledim ama hic begenmedim.Google yazin a52s gcam diye bir yerli forum sitesinde Config ile beraber linki var.

Az önce tecnopat forumunda buluo indirdim. Bence bazı durumlarda daha iyi çekiyor. Özellikle ayrıntı olarak daha iyi gibi. Bide raw çekime izin veriyor. Ama renklerde bazen kendi kamera uygulaması bazen de gcam daha gerçeğe yakın ya da canlı çekiyor. gcam pro mod yok bide sanırım.

• Sizce a52s hala alınır mı?

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.